ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ








ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
sarah, καλώς ήρθες στο Dogforum.
Θερμή παράκληση να μην γράφεις με κεφαλαία.

Λέγοντας ότι ασχολείσαι με Boxer εννοείς ότι είσαι εκτροφέας?
Γράψε μας, εάν θέλεις, λίγα πράγματα για τον εαυτό σου και τη σχέση σου με τα σκυλιά! :D
 


sarah

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2008
98
0
οταν λεω ασχολουμαι, εχω 2 μποξερ παω σε εκθεσεις και γενικά είμαι αρρωστάκι με τα μπόξερ!
 




ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Τελικά φίλη sarah (ή μήπως να πω φίλε Κώστα), είσαι εκτροφέας ή ιδιώτης?
Σε ρωτάω διότι κάπου είδα πρόσφατα δικές σου αναγγελίες γέννας.
 








sarah

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2008
98
0
Φίλη ROTTIE πες με όπως θες!
sarah ηταν η αγαπημένη μου σκύλα...
τώρα δεν μπορω να καταλάβω γιατί θέλετε να ξεχωρίζετε τους τίτλους εκτροφέα και ιδιώτης! :?: κανει κανενας δήλωση στην εφορία σαν εκτροφέας σκύλων? ζεί κάποιος μόνο απο την εκτροφή? κερδίζει κάποιος πάντα απο την εκτροφή? δεν νομίζω...
ενας που έχει θηλυκό θεωρειται εκτροφέας...
άρα είμαι ιδιώτης εκτροφέας :wink:
μ΄αρέσουν τα μπόξερ και είναι το χόμπυ μου! μακάρι μέσα απο σωστές επιλογές να βγούν σωστά σκυλιά! αυτό με ενδιαφέρει!
όσο για τις αγγελιες (είναι ενος φίλου μου) αν ενδιαφέρεσαι υπάρχουν δυο πολυ καλές γέννες.
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Αγαπητέ φίλε, εάν μπήκες στο forum για να προωθήσεις τα κουτάβια του φίλου σου είσαι σε λάθος μέρος.

Για να μην έχουμε προβλήματα, παρεξηγήσεις και ανούσιες αντιπαραθέσεις σου συνιστώ πριν υποβάλεις την επόμενη δημοσίευση σου να διαβάσεις προσεχτικά τους κανονισμούς του forum.

ΚΑΝΟΝΙΣΜΟΙ
 




sarah

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2008
98
0
rottie σ΄ευχαριστώ για τις συμβουλές σου! δεν έχω σκοπό να έρθω σε αντιπαράθεση με κανέναν! :D απλά ήθελα να μπω στην παρέα σας!
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Χαίρομαι!
Είσαι καλοδεχούμενος φιλέ Κώστα όπως και όλοι όσοι συμμετέχουν στην παρέα με μόνο κίνητρο την αγάπη για το σκύλο, χωρίς ιδιοτέλεια και υστεροβουλία.
Ελπίζω τα περί κορυφαίων εκτροφέων/ γέννας/ διαθέσιμων κουταβιών να μην ξανάναφερθούν στο Dogforum.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki