ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Προσοχή και στα μεζεδάκια που θα σαβουριάσουμε κι εμείς. Επίσης, με μέτρο :D
Καλή Ανάσταση σε όλους και τα σκυλιά κλειδαμπαρωμένα μέσα, την επίμαχη ώρα ;)
 




Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Καλή Ανάσταση σε όλους!!! Λίγο αρνάκι χωρίς πέτσες μωρέ για μυρωδιά μια σταλίτσα...
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Καλή Ανάσταση σε όλους!!! Λίγο αρνάκι χωρίς πέτσες μωρέ για μυρωδιά μια σταλίτσα...
Καλά...εσύ... απ' ότι έχει υποθεί τελευταία και σε κάποιο άλλο thread, μάλλον εξαιρείσαι της απαγόρευσης. Να φας κουκλάκι μου, σχεδόν μέχρι σκασμού. Κρεατάκι και με την πέτσα.... όχι μαρουλάκι...:)
 




valeria

Well-Known Member
9 Δεκεμβρίου 2009
563
3
Αθηνα
Καλή Ανάσταση σε όλους και τα σκυλιά κλειδαμπαρωμένα μέσα, την επίμαχη ώρα ;)
Καλη Ανασταση κι απο εμας !!!Και οπως ειπε και η προλαλήσασα, προσοχη εκεινη την ωρα, τα περισσοτερα σκυλια σιγουρα θα φρικαρουν με τα βαρελοτα, τον δικο μου παντως τον βλεπω να παθαινει καρδια απο τον φοβο του!!!!!!!!!
 


Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Καλά...εσύ... απ' ότι έχει υποθεί τελευταία και σε κάποιο άλλο thread, μάλλον εξαιρείσαι της απαγόρευσης. Να φας κουκλάκι μου, σχεδόν μέχρι σκασμού. Κρεατάκι και με την πέτσα.... όχι μαρουλάκι...:)
Για την Μαίρα έλεγα Μαρία μου!!! Εγώ δεν τρώω αρνί έτσι και αλλίως!!!:D:D:D
 








st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Καλο Πασχα και απο εμας σε ολους με υγεια και να περασετε καλα μαζι με τα αγαπημενα σας προσωπα!
 














Chow

Well-Known Member
3 Απριλίου 2009
406
4
Θεσσαλονίκη
Καλή ανάσταση σε όλους και στα σκυλούνια σας. Και όπως είπε και η Krina, προσοχή στο τί θα φάνε τα μικρά σας, γιατί το περσινό Πάσχα κόντεψα να τη χάσω τη μικρή μου από αυτά που την τάιζαν ερήμην μου (κρεμμύδια, κόκκαλα και άλλα ωραία :( )
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU