ΚΡΙΤΩΝ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ


BullNara

Member
29 Δεκεμβρίου 2013
14
0
Θεσσαλονίκη
Καλησπέρα σας,
Με λένε Κρίτων και είμαι από Θεσσαλονίκη. Να σας συστήσω και την Φίλη μου την Νάρα ένα Bullmastiff 12 μηνών είναι υπέροχος χαρακτήρας φιλική με τα άλλα σκυλιά ανεξαρτήτου φύλου η μεγέθους 58 κιλά.
Θα χαρώ να μοιραστώ μαζί σας απορίες μου και γενικά να συζητήσω τα πάντα όσο άφορα τους τετράποδους φίλους μας.
 








ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Ή ακομα πιο ευκολα αν εχεις facebook πατας δεξι κλικ πανω στην εικονα και κανεις αντιγραφη URL πατας εδω insert image ξετσεκαρεις το "Retrieve remote file and reference locally" και ετοιμος :)

Καλως ηρθες λοιπον.
Τωρα δεν εχεις δικαιολογια για να μην βαλεις φωτο της κουκλας σου!! :p
 


POOK

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2013
171
22
Καλώς ήρθες και να χαίρεσαι την κουκλα σου αναμένουμε φωτο:)
 


BullNara

Member
29 Δεκεμβρίου 2013
14
0
Θεσσαλονίκη
Σας ευχαριστώ ολους για την βοηθεια σας. Οποτε σημερα το μεσημερι εχουμε φωτογραφιση και το απογευμα να περιμενετε τα νεα μας. Ακομα μια βοηθεια τι πρεπει να κανω για να μπορω να γραφω στο Subforum για τα Bullmastiff;
 












wizardsm

Well-Known Member
1 Μαϊου 2013
268
1
να την χαιρεσαι!στην τελευταια φωτογραφια αυτο που συνδεει το λουρι με το κολαρο που μοιαζει με ελατηριο τι ειναι?
 




POOK

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2013
171
22
να την χαιρεσαι!στην τελευταια φωτογραφια αυτο που συνδεει το λουρι με το κολαρο που μοιαζει με ελατηριο τι ειναι?
Νομίζω οτι έχει κόψει από ένα λουρι το πάνω και το έχει κολλήσει στη αλυσίδα.Σωστα?:confused:
 


east49

Well-Known Member
6 Δεκεμβρίου 2012
3.743
5.061
Aν δεν απατωμαι ειναι "προοδευτικης τασης" η καπως ετσι....
Δλδ αν το σκυλι τραβηξει ακαριαια, δεν σου βγαζει το χερι, αλλα ενα μερος της δυναμης το παιρνει το ελατηριο στον οδηγο
 




BullNara

Member
29 Δεκεμβρίου 2013
14
0
Θεσσαλονίκη
Είναι λουρί σκύλου με ελατήριο για να μην τραβάει απότομα ο σκύλος,χρησιμοποιειται κυρίως σε μεγαλόσωμα σκυλιά άνω των 35 κιλών..
 
Last edited:


Μαρια&Ηρα

Well-Known Member
15 Αυγούστου 2013
2.513
3.753
38
Αποροφαει τους κραδασμους...πολυ καλο ομολογουμενως,ειχα παρει κ γω ενα τετοιο,απλα επειδη εβρισκα μονο σε πολυ κοντο για να τοχεις κοντα το σκυλι κ εμενα τουλαχιστον δε με πολυβολευε κατι τετοιο το παρατησα,παντως τις 2-3 φορες που το χρησιμοποιησα ευχαριστημενη εμεινα!
Η Ναρα να υποθεσω βγαινει απτο κουκλαρα?πολυ ομορφη ειναι να την χαιρεσαι!
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
άντε βρε..γιατί άμα σε τραβήξει απότομα οτι τι..θα πέσεις..σιγά το τράβηγμα που θα σου κάνει αυτό το λεπτεπίλεπτο μικροκαμωμένο κορίτσι :cool:

Να τη χαίρεσαι! :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU