Καθημερινές Απογευματινές Βόλτες στο Πάρκο Τρίτση








Darkpaladin

Well-Known Member
8 Δεκεμβρίου 2009
2.272
60
Αττική
Εγω σιμερα το απογευμα δεν δουλεβω- ειναι κανεις για παρκο??????
Αχχχχ, να πάρει, τώρα είδα που το γραψες αυτό και δεν το κανονίσαμε. Πήγατε τελικά γιατί εμείς που πήγαμε δεν είδαμε ούτε 1 σκυλάκι.

Θέλετε να βρεθούμε την Κυριακή στο πάρκο? Κατα τις 12 που θα είμαι εκεί με παρέα?
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Κριμα!

Εμεις δεν πηγαμε τελικα χτες!
Και σημερα δουλεβω απο 17.30 μεχρι 20.30!

Εγω αυτην την κυριακη θα λειπω στο χωριο!
Με ολα τα σκυλουνια!
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Πηγαινα με τον προηγουμενο μου σκυλο σε αυτο το παρκο πολυ συχνα μιας και ειναι πολυ κοντα μου. Τωρα εχω να παω γυρω στα 4 χρονια εκει. Ιδανικο μερος για να βγαλεις το σκυλο σου. Ομως ειχα την εντυπωση οτι τωρα δεν επιτρεπονται οι σκυλοι. Μπορουμε να κυκλοφορουμε ελευθερα σε ολη την του την εκταση? Μεχρι και την λιμνη? Γιατι εγω πηγαινα αργα το βραδυ και δεν ειχα προβλημα μιας και δεν υπηρχε ψυχη.
 


vrmode

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2006
8.125
10.078
Athens
Πηγαινα με τον προηγουμενο μου σκυλο σε αυτο το παρκο πολυ συχνα μιας και ειναι πολυ κοντα μου. Τωρα εχω να παω γυρω στα 4 χρονια εκει. Ιδανικο μερος για να βγαλεις το σκυλο σου. Ομως ειχα την εντυπωση οτι τωρα δεν επιτρεπονται οι σκυλοι. Μπορουμε να κυκλοφορουμε ελευθερα σε ολη την του την εκταση? Μεχρι και την λιμνη? Γιατι εγω πηγαινα αργα το βραδυ και δεν ειχα προβλημα μιας και δεν υπηρχε ψυχη.
Mια χαρά μπορείς - δεν υπάρχει ταμπέλα ότι απαγορεύονται οι σκύλοι.
 


Ricos

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2009
2.046
82
Athens
Mια χαρά μπορείς - δεν υπάρχει ταμπέλα ότι απαγορεύονται οι σκύλοι.
Μια χαρα, τοτε την επομενη μας συναντηση πρεπει να την κανονισουμε εκει. Το μερος ειναι φανταστικο,πολυ μεγαλη εκταση για να ευχαριστηθουμε εμεις και τα σκυλια μας και με ευκολια παρκινγκ, και μεσα στην Αθηνα.
 


foibos

Well-Known Member
12 Ιανουαρίου 2009
7.527
18
Μια παράκληση!
Κάποια από τα πουλιά που έρχονται εκεί φωλιάζουν, είδικά κοντά στην λίμνη και τα ρεματάκια!
Οπότε καλό είναι να προσέχουμε τι κάνουν τα σκυλιά μας ώστε να μην τα ενοχλούμε!