Καινουργιο κουτάβι


paraskos91

Member
2 Μαϊου 2012
11
0
[FONT=&quot]Τα μηνύματα μεταφέρθηκαν από άλλο νήμα.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------[/FONT]

Τελικά μετά από πολυήμερη σκέψη, τραγικές καταστάσεις με κλάματα και χαμηλή αυτοπεπήθηση, ήρθε η ώρα.. Σας ευχαριστώ όλους, μέσα από το θέμα αυτό όλοι σας -ένας -ένας ξεχωριστά, μας βοηθήσατε, ο καθένας με τον δικό του τρόπο να πάρουμε την απόφαση.. Έχω την χαρά να σας ανακοινώσω, ότι τελικά πείραμε νέο σκυλάκι...!!!! Και φυσικά δεν είναι σαν την Ήρα -είναι μικρή, παιχνιδιάρα, έξυπνη, ζαβολιάρα, φαγάνα -τα σπάμε όλα και δεν μας ενδιαφέρει τίποτα, η μικρή μας...!!! Το όνομά της βέβαια προς το παρόν είναι Ήρα, μέχρι να της βρούμε ένα καινούριο που αν της ταιριάζει...!!! Δείτε λοιπόν την μικρή μας....!!!! Σας ευχαριστώ όλους, να 'στε καλά...!!
MOV00387.3gp.jpgDSC00377.jpgDSC00378.jpgDSC00379.jpgDSC00381.jpg
 
Last edited by a moderator:


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Να σας ζησει το νεο μελος της οικογενειας σας :D Πως και την δεχτηκε τελικα αναμεσα σε τοσα κουταβια?
Ειναι πανεμορφη!!
 




fotis_utmost

Well-Known Member
23 Απριλίου 2012
501
0
California
Να τη χαίρεστε και να σας δίνει πάντα χαρά και αγάπη! Είναι απίστευτη κουκλάρα!
 








paraskos91

Member
2 Μαϊου 2012
11
0
Να σας ζησει το νεο μελος της οικογενειας σας :D Πως και την δεχτηκε τελικα αναμεσα σε τοσα κουταβια?
Ειναι πανεμορφη!!
Μας μπέρδεψε η moderator με τα θέματα...!! Καθόμασταν και κοιτούσαμε σκυλάκια στην φιλοζωική Ηρακλείου από το Site και ξαφνικά εκεί που γυρίζαμε τις σελίδες έκανε μπαμ η μικρή...!! Δεν χάνω λοιπόν στιγμή, αφού συμφώνησε η μητέρα μου τρέχω στο τηλέφωνο και πέρνω αμέσως.. Με έκπληξη όταν σήκωσαν το τηλέφωνο διαπίστωσα πως ήταν η ίδια γυναίκα που είχαμε πάρει το πρώτο μας σκυλί...!! Τα λέγαμε για λίγη ώρα και ήταν πολύ χαρούμενη που θα μας έδινε σε εμάς την μικρή, δεν χάσαμε λοιπόν καιρό κλείσαμε ραντεβού αμέσως την επαύριο να πάμε να την δούμε.. Πρωί Πρωί λοιπόν, κατέβηκα στο Ηράκλειο και πήγα στο σπίτι της γυναίκας που φιλοξενεί πάνω από 15 σκυλάκια αυτή τη στιγμή.. Με το που βλέπουμε την μικρή ήρθε κοντά μας και μας έκανε χαρούλες.. ε δεν ήθελε και πολύ, την πέρνει στην αγκαλιά της η μητέρα μου και βάζει τα κλάματα και η μικρή την κοιτούσε μέσα στα μάτια σαν να καταλάβενε εκείνη την στιγμή τα πάντα..!!! Προχωρήσαμε στην διαδικάσια και την πείραμε σπίτι την ίδια μέρα...!!!! Μπήκε μέσα στο σπίτι τρέχοντας λες και είχε ξαναέρθει, λες και ήξερε τον χώρο και το καλύτερο δεν κατουράει μέσα και είναι τόσο μικρή...!!! πάει και κατουράει εκεί που κατουρούσε και η Ήρα μας...!!!
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Μπράβο παιδιά, να σας ζήσει το κουκλάκι σας! Και προσέξτε τα πάντα σαν να έχετε μωρό στο σπίτι, ένα κουτάβι κάνει απίστευτες βλακείες, μασουλάει καλώδια, καταπίνει κάλτσες, δεν έχει αίσθηση του ύψους κια μπορεί να πέσει από ψηλά, γενικά είναι σαν μωρό παιδί και πρέπει να έχετε τα μάτια σας 14!!!
Να είναι καλότυχο και να σας φέρει μόνο χαρά!
 


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Μας μπέρδεψε η moderator με τα θέματα...!! Καθόμασταν και κοιτούσαμε σκυλάκια στην φιλοζωική Ηρακλείου από το Site και ξαφνικά εκεί που γυρίζαμε τις σελίδες έκανε μπαμ η μικρή...!! Δεν χάνω λοιπόν στιγμή, αφού συμφώνησε η μητέρα μου τρέχω στο τηλέφωνο και πέρνω αμέσως.. Με έκπληξη όταν σήκωσαν το τηλέφωνο διαπίστωσα πως ήταν η ίδια γυναίκα που είχαμε πάρει το πρώτο μας σκυλί...!! Τα λέγαμε για λίγη ώρα και ήταν πολύ χαρούμενη που θα μας έδινε σε εμάς την μικρή, δεν χάσαμε λοιπόν καιρό κλείσαμε ραντεβού αμέσως την επαύριο να πάμε να την δούμε.. Πρωί Πρωί λοιπόν, κατέβηκα στο Ηράκλειο και πήγα στο σπίτι της γυναίκας που φιλοξενεί πάνω από 15 σκυλάκια αυτή τη στιγμή.. Με το που βλέπουμε την μικρή ήρθε κοντά μας και μας έκανε χαρούλες.. ε δεν ήθελε και πολύ, την πέρνει στην αγκαλιά της η μητέρα μου και βάζει τα κλάματα και η μικρή την κοιτούσε μέσα στα μάτια σαν να καταλάβενε εκείνη την στιγμή τα πάντα..!!! Προχωρήσαμε στην διαδικάσια και την πείραμε σπίτι την ίδια μέρα...!!!! Μπήκε μέσα στο σπίτι τρέχοντας λες και είχε ξαναέρθει, λες και ήξερε τον χώρο και το καλύτερο δεν κατουράει μέσα και είναι τόσο μικρή...!!! πάει και κατουράει εκεί που κατουρούσε και η Ήρα μας...!!!
Πολυ ευχαριστες εξελιξης λοιπον. :p Ποιο καλο σκυλι δεν θα μπορουσατε να ειχατε βρει τελικα :D
 


Kalisee

Member
28 Μαϊου 2012
21
0
Είδες καμιά φορά;

Η Μοίρα σας έφερε αυτήν την ψυχούλα και μάλιστα από το ίδιο μέρος που πήρατε την Ήρα #1. Είμαι σίγουρη ότι η Ήρα γελάει σκυλίσια από το συννεφάκι της, χαρούμενη που η μαμά σου χαμογελάει και πάλι. Να σας ζήσει! Είναι πραγματικά μία κούκλα!!

Υ.Γ Μοίρα- Ήρα....;)