Καλημέρα από τη συμμορία των 14!




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Ξέρω ότι η μαμά του, μάλλον δεν θα μπορέσει ποτέ να το κάνει. Μάλλον, θα της πάρει καιρό να συνέλθει και να σταθεί στα πόδια της. Και ελπίζω να μην θυμώσει, που το κάνω εγώ, εν αγνοία της.

Σήμερα έφυγε ο Βέγας της. Ο Βέγας μας. Πλήρης ευτυχισμένων ημερών.

Για καιρό, οι επισκέψεις στο σπίτι τους, δεν θα είναι πια ίδιες. Πάντα μας προυπαντούσε και μας έκανε παρέα, σπρώχνοντας με τα δόντια σε μια πολύ αστεία κίνηση, παρακαλώντας για χάδια, αγκαλιές και φιλιά, αυτό το γλυκό αγόρι.

Καλό σου ταξίδι ομορφάντρα μου. Αντε να σαρώσεις τα βραβεία και σ'αυτόν τον κόσμο που πήγες.
Θα βρεις και πολλούς φίλους σου εκεί. Δεν θα είσαι μοναχός, όπως δεν ήσουν ούτε μια μέρα στην ζωούλα σου.

Οσοι σε γνώρισαν, δεν θα σε ξεχάσουν ποτέ. Θα μας λείψεις όσο δεν φαντάζεσαι.
Πολλά φιλιά αγόρι μου. Να είσαι καλά...




 
  • Like
Reactions: anastasiak








aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Νιώθω πραγματικά τυχερή που γνώρισα αυτό το πλάσμα...

Καλό ταξίδι Βέγα μας... Έφυγες νιώθοντας αγάπη...
 








ΑΓΓΕΛΟΣ2

Well-Known Member
7 Μαρτίου 2010
465
1
βολος
τυχερο σκυλακι που εζησε πλαϊ σε μια πολυ καλη οικογενεια...
ελπιζω να μην ταλαιπωρηθηκε τις τελευταιες μερες...να τον θυμαστε παντα με αγαπη και χαμογελο!
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Δύσκολα πράγματα για μένα... τα μάτια δεν προλαβαίνουν να στεγνώσουν...

Χθες ο Buzz, σήμερα ο Βέγας... έχει πολύ πόνο τελικά ο κόσμος του σκύλου...
 












johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Καλό ταξίδι, Βέγα...

Οπως έγραψε και η φίλη σου η mareco, έφυγες πλήρης ημερών... Εφυγες γεμάτος βραβεία...
Βραβεία εκθέσεων, ταξίδια... ταλαιπωρίες και χαρές με τον μπαμπά και τη μαμά σου...
Βραβεία ζωής... από τους φίλους σου... και, πρακτικά, φίλος σου γινόταν όποιος σε γνώριζε...

Αλλά, για στάσου... ή, μήπως δεν έφυγες, Βέγα?
Μήπως βρίσκεσαι ακόμα, με την όμορφη αύρα σου, ανάμεσα στη μεγάλη οικογένειά σου...

Και το λέω αυτό, Βέγα, μιάς και σε καμάρωσα για μιά τελευταία φορά από τις φωτογραφίες...
Μιάς και είσαι από τα ελάχιστα σκυλάκια, που (μέσα στην ψυχή μου) τα αποχαιρετώ με ένα χαμόγελο... που τα αποχαιρετώ χωρίς αυτό το βάρος μέσα μου, εδώ και πολύ καιρό...
Γιατί έδωσες και πήρες τα πάντα σ' αυτή τη ζωή...

Εύχομαι στους δικούς σου, να σε θυμούνται με χαμόγελο...
 


eleutheriaria

Well-Known Member
27 Ιουλίου 2012
300
1
Καλό ταξίδι ψυχούλα μου όμορφη...μακάρι να συναντηθείτε και με το Ηράκι μου, να κάνετε παρεούλα..
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.122
Μηνύματα
895.914
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95