Καλησπέρα και από μας! Διονυσία και Άμπυ


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Άσε Νόνη... Κι εμένα νομίζει ότι είναι ινδιάνος και θα του κλέψει την ψυχή και το χω δοκιμάσει το πίου πίου... Στα @@ του... 5 λήψεις πλάτη, μία μισό προφίλ, μία προφίλ και αν είμαστε τυχεροί στο τέλος μία σαν τον Τσάντλερ... Πόσες φορές δεν τον έχω πετύχει καρακαταπανέμορφο (αντικειμενικά πάντα :whistle:) και με το που έβγαλα κρυφά κρυφά το κινητό το πήρε πρέφα και γύρισε πλάτη, πόσες!
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
...που πάλι δεν κοιτάει την κάμερα :LOL:
Σε τρολάρει με μεγάλη επιτυχία και το καταδιασκεδάζει.
Λάμπει το μούτρο της :love:
 
  • Haha
  • Love
Reactions: spyv and noni_papa


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
...που πάλι δεν κοιτάει την κάμερα :LOL:
Σε τρολάρει με μεγάλη επιτυχία και το καταδιασκεδάζει.
Λάμπει το μούτρο της :love:
Δεν μπορώ άλλο να προσπαθώ, εγκαταλείπω, ας κοιτάει όπου θέλει :LOL: :LOL: :LOL:
 
  • Haha
Reactions: mareco




Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.118
4.785
Ελα παραδεξου το... τα χέρια σου ειναι γεμάτα λιχουδιες. Η Αμπυ ειναι σε φάση " τελειώνε με τις μαλακίες και φέρε να φαω αυτό που κρατας" :cool: Καλές γιορτες!
 


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Ελα παραδεξου το... τα χέρια σου ειναι γεμάτα λιχουδιες. Η Αμπυ ειναι σε φάση " τελειώνε με τις μαλακίες και φέρε να φαω αυτό που κρατας" :cool: Καλές γιορτες!
Μα εννοείται :LOL: Τι είμαστε; Σκύλοι που κοιτάνε την κάμερα κατάματα χωρίς την κατάλληλη δωροδοκία; :cool: (τυράκι του τοστ σε αυτή την περίπτωση). Καλές γιορτές!!!
 
  • Like
  • Haha
Reactions: Vania and p__nat


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Ένα ψωφοκρυάκι το έχουμε εδώ τις τελευταίες μέρες (σε φάση ανώτερη θερμοκρασία 2 βαθμοί με αληθινή αίσθηση μείον 7...Κυριακή, δε, θα έχουμε μαξ μείον 3 με αίσθηση μείον 14). Στην Άμπυ αρέσει, εγώ οκ ντύνομαι σαν το στρείδι και βγαίνουμε (ΟΚ για να είμαι ειλικρινής λατρεύω το χειμώνα, αλλά δεν έχω μάθει ακόμα σε τόσο κρύο)

Ιδού και μερικές φωτό :) Αυτό το λευκό πίσω από την Άμπυ είναι παγωμένη λίμνη...Ήθελε να περπατήσει πάνω στη λίμνη.. Φυσικά δεν την άφησα

145577289_715396932697935_7082332982181124078_n.jpg
145646407_446135359914608_5871024094891116241_n.jpg
 














noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Μόνο η Άμπυ ήθελε να πατήσει στη λίμνη;;; Δε τα λες όλα :LOL:
Ιιιιιιιιιιιιιι :eek: ΠΟΡΔΟΣΙΑ :p Προσπάθησα να το κρύψω. Καιρός να λάμψει η αλήθεια. Και πάτησα το ένα πόδι μου στη λίμνη και έκανε και κρακ :LOL:
 




sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Είναι πιο εύκολη η ζωή με σκύλο στην Ολλανδία; Μπορείτε όντως να πηγαίνετε παντού μαζί; Οι Ολλανδοί είναι πραγματικά τόσο φιλόζωοι όσο συνήθως νομίζουμε όσοι δεν έχουμε πάει εκεί; :p
 


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Είναι πιο εύκολη η ζωή με σκύλο στην Ολλανδία; Μπορείτε όντως να πηγαίνετε παντού μαζί; Οι Ολλανδοί είναι πραγματικά τόσο φιλόζωοι όσο συνήθως νομίζουμε όσοι δεν έχουμε πάει εκεί; :p
Ναι, είναι. Δεν σε στραβοκοιτάει κανένας, δεν έχω ακούσει ποτέ κανένα σχόλιο ούτε έχω αντιμετωπίσει ανθρώπους να κοιτάνε περίεργα. Δεν μπορούμε να μπούμε σε καταστήματα εννοείται, αλλά ναι μπαίνει σε όλα τα ΜΜΜ και σε κανέναν δεν φαίνεται περίεργο. Αυτό βέβαια δεν είναι ολλανδικό φαινόμενο. Επειδή όποτε ερχόμαστε Ελλάδα παίρνουμε τρένα για Ιταλία για να πάρουμε το πλοίο, και στη Γερμανία και στην Ιταλία μπαίνουν κανονικότατα (και ξενοδοχείο που είχαμε μείνει Ιταλία και Γερμανία τον Αύγουστο που μας πέρασε μέσα στις γλύκες ήταν οι υπάλληλοι. Ιταλία μάλιστα μας άφησαν να κάτσουμε μαζί στο μπουφέ για πρωινό...) Είναι όντως φιλόζωοι, και οι σκύλοι είναι απείρως πιο χαλαροί εδώ, εννοώ δεν είναι στην τσίτα. Ίσως επειδή για βόλτα βγαίνουν και ξεδίνουν στα πάρκα, δεν ξέρω. Πάντως και η Άμπυ έχει χαλαρώσει πάρα πολύ πλέον. Το μόνο πρόβλημα είναι ότι ίσως είναι δύσκολο να βρεις διαμέρισμα ειδικά αν είσαι ξένος, που να δέχεται και σκύλο εννοώ, αλλά αν δώσεις λίγο παραπάνω προκαταβολή όλα οκ.

*(Βέβαια μπορείς να μην το αναφέρεις και καθόλου αν ξέρεις ότι ο σκύλος σου γενικά είναι ήσυχος μιας και προστατευόμαστε από ευρωπαϊκή νομοθεσία σύμφωνα με την οποία το κατοικίδιο θεωρείται αναπόσπαστο κομμάτι της ζωής του ιδιοκτήτη του και αν δεν προκαλεί θέμα (φασαρία, ζημιές) κανείς δεν μπορεί να απαιτήσει να μην το φέρεις μαζί σου)
 


Hlianna

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2009
1.567
647
Ιιιιιιιιιιιιιι :eek: ΠΟΡΔΟΣΙΑ :p Προσπάθησα να το κρύψω. Καιρός να λάμψει η αλήθεια. Και πάτησα το ένα πόδι μου στη λίμνη και έκανε και κρακ :LOL:
Οχι μόνο το ποδι αλλα και το χερι, ολα να τα πεις!
Ζωαρα κάνει η Αμπυ, την τύχη της να χα!!
 


noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
Οχι μόνο το ποδι αλλα και το χερι, ολα να τα πεις!
Ζωαρα κάνει η Αμπυ, την τύχη της να χα!!
:eek::eek:Πρέπει να θυμάμαι πλέον πόσα μυστικά αποκαλύπτω!! Εντάξει έπρεπε πρώτα να κάνω μια μικρή δοκιμή! Τώρα που θα παγώσει όλη η χώρα για καμιά βδομάδα θα ξαπλώσω πάνω στη λίμνη
Η καλύτερη του χωριού είναι...Άντε να τελειώσει αυτή η βλακεία που ζούμε να μας έρθετε :love:
 
  • Love
Reactions: Hlianna


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3