Καλησπερα


BLOODY64

New Member
8 Ιουλίου 2008
2
0
ΠΑΤΡΑ
χαιρετε,ειμαι ο γιαννης απο πατρα,λατρης της φυσης και φανατικος μοτοσυκλετιστης,οποτε το επιτρεπει ο χρονος και ο καιρος αλλωνιζουμε με τη συζυγο ανα την ελλαδα με τη μηχανη μας,εχουν περασει 2 σκυλακια απο τα χερια μου,ενα βελγικο λυκοσκυλο και ενα γκριφον τεριε,αυτη τη στιγμη δεν εχω σκυλο,ειναι στα σχεδια μου να αποκτησω συντομα,καλως σας βρηκα.
 






xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Καλε σκιαχτηκα με το αβαταρ!:D Καλως τονα και ελπιζω γρηγορα να παρεις σκυλακι και να βαζεις και εσυ φωτος με τον σκυλο στη μηχανη! Ψαξε να βρεις το τοπικ θα σου αρεσει!
 








xritaki

Well-Known Member
7 Ιουνίου 2008
1.724
1
Στην ασφαλτο κουρσαρος με καραβι τη μοτοσυκλετα.........;)
Καλωσορισες Γιαννη.
Nαι ναι ! μετα διαβασα το ποστ του γιαννη και καταλαβ! Αλλ οταν υο πρωτοειδα ειπα, οοοπ!:p
 










kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
χαιρετε,ειμαι ο γιαννης απο πατρα,λατρης της φυσης και φανατικος μοτοσυκλετιστης,οποτε το επιτρεπει ο χρονος και ο καιρος αλλωνιζουμε με τη συζυγο ανα την ελλαδα με τη μηχανη μας,εχουν περασει 2 σκυλακια απο τα χερια μου,ενα βελγικο λυκοσκυλο και ενα γκριφον τεριε,αυτη τη στιγμη δεν εχω σκυλο,ειναι στα σχεδια μου να αποκτησω συντομα,καλως σας βρηκα.
Μηχανή ε???

Ποπό τρελαίνομαι για τέτοια σκηνικά βόλτα με μηχανή σε όλη την ελλάδα !!!!

Τι μηχανη?

Καλως ηρθατε!!! :D:)
 






MANOY

Well-Known Member
13 Μαρτίου 2008
1.168
0
35
Ηρακλειο Κρητης και Αθηνα
Μηχανή ε???

Ποπό τρελαίνομαι για τέτοια σκηνικά βόλτα με μηχανή σε όλη την ελλάδα !!!!

Τι μηχανη?

Θα συμφωνησω απολυτα με τη συμφορουμιστρια και θα σε καλοσορισω κ εγω! Καλως ηρθες λοιπον:D
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.840
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU