Καλλωπισμός & Μπάνιο Σκύλων


Konstantina Raf

New Member
15 Δεκεμβρίου 2020
1
0
25
Καλησπέρα σας! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μια πολύ καλή προσφορά που βρήκα μιας και τώρα είναι δύσκολο να πάμε τα σκυλάκια μας για περιποίηση. Συγκεκριμένα, έρχεται ο επαγγελματίας με ένα βανάκι κάτω από το σπίτι σου και κάνει μπάνιο και περιποίηση του σκύλου σου χωρίς να χρειαστεί να πας εσύ στο χώρο του. Εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από την εξυπηρέτηση αλλά και από το αποτέλεσμα και σας το προτείνω ανεπιφύλακτα! Σας αφήνω εδώ το link με την προσφορά και ελπίζω να σας φανεί και εσάς χρήσιμη.
Καλλωπισμός & Μπάνιο Σκύλων | 11888.gr
 


GRDANE

Well-Known Member
7 Σεπτεμβρίου 2007
6.815
5.047
patra
grdane.blogspot.com
Καλησπέρα σας! Ήθελα να μοιραστώ μαζί σας μια πολύ καλή προσφορά που βρήκα μιας και τώρα είναι δύσκολο να πάμε τα σκυλάκια μας για περιποίηση. Συγκεκριμένα, έρχεται ο επαγγελματίας με ένα βανάκι κάτω από το σπίτι σου και κάνει μπάνιο και περιποίηση του σκύλου σου χωρίς να χρειαστεί να πας εσύ στο χώρο του. Εγώ έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από την εξυπηρέτηση αλλά και από το αποτέλεσμα και σας το προτείνω ανεπιφύλακτα! Σας αφήνω εδώ το link με την προσφορά και ελπίζω να σας φανεί και εσάς χρήσιμη.
Καλλωπισμός & Μπάνιο Σκύλων | 11888.gr
καλησπέρα και καλώς ήλθιες στο φόρουμ... πες μας και λίγα λόγια για το σκυλάκι σου... τι ηλικία έχει τι φυλή είναι δείξε μας και μια φωτο του... όχι μόνο ξερά την διαφήμιση...
 


ΑΡΓΟΣ & ΕΓΩ

Well-Known Member
26 Μαρτίου 2018
1.150
2.016
* Από την διαφήμιση

"Χτένισμα
... Αρχικά, θα ξεκινήσει χτενίζοντας το προσεκτικά, απομακρύνοντας έτσι τις νεκρές τρίχες και τους κόμπους από το δέρμα του. Η προσφορά με τελική τιμή 40€, αφορά περιποίηση μικρόσωμου σκύλου μέχρι 10 κιλά. Αν ο σκύλος σου είναι παραπάνω κιλά, ή έχει ιδιαίτερο τρίχωμα, η τιμή καθορίζεται έπειτα από επικοινωνία με τον επαγγελματία. "

Έκπτωση υπάρχει για μόνιμους πελάτες ; Είναι παραπάνω κιλά και θέλει πολύ συχνό χτένισμα. Δεν θα μου μείνουν χρήματα για να ζήσουμε αν το πάμε ανά επίσκεψη.

"Κόψιμο νυχιών

... αναφέρουν ότι το κόψιμο νυχιών είναι ιδιαίτερα σημαντικό για όλα τα σκυλάκια και ιδιαίτερα για τους μεγάλους σκύλους. Καλό είναι να μην το επιχειρήσεις μόνος σου, καθώς υπάρχει κίνδυνος παραμόρφωσης του νυχιού. ..."


Αυτό δεν το χρειάζομαι και σίγουρα θα έχω έκπτωση. Με το σπιντάρισμα που ρίχνει ένα λαμπ κάθε μέρα δεν έχει ανάγκη για κόψιμο, τα τροχίζει μόνος του. Δεν έχει χρειαστεί στα 4 1/2 χρόνια να του κόψω τα νύχια εκτός από τα πλαϊνά ψευτόνυχα.

Αυτά με καλή διάθεση :) και χιούμορ. Αν είσαστε σωστοί στο επάγγελμα δεν υπάρχει λόγος μην σας προτιμήσουν.
 
  • Like
Reactions: TheBestBoi


ΡΟΥΛΗΣ

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2018
163
62
64
Tα ίδια μου κάνει ο χώρος που πάω το δικό μου 15 κιλα και είναι 10 λεπτά απο το σπίτι μου,με 20 ευρω.
 
  • Like
Reactions: Mava


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3