Καλως ηρθαμε!!!!!


ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΑΝΟΣ

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2013
136
6
μυτιληνη
Να τα χαίρεσαι και τα δύο τα αγόρια σου, για πάρα πολλά απροβλημάτιστα χρόνια :)
ευχαριστω πολυ!!!κι εσυ να χαιρεσαι τα δικα σου!!!ο σκυλος σου στη φωτο ειναι ακριβως ιδιος με του αδερφου μου!!*agapoylas*
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.643
19.876
Ακριβώς ίδιος;;;
Φωτό παρακαλώ, γιατί ο Σωτηράκης, είναι μοναδικός!!!
 




fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Καλώς ήρθες και να χαίρεσαι τα αγόρια σου...αααα και το mareco αν σου βάλει φωτογραφίες έχει αλλά 2 ίδια!!χαχαχα να δούμε με πιο μοιάζει πιο πολύ!!:)
 


ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΑΝΟΣ

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2013
136
6
μυτιληνη
Καλώς ήρθες και να χαίρεσαι τα αγόρια σου...αααα και το mareco αν σου βάλει φωτογραφίες έχει αλλά 2 ίδια!!χαχαχα να δούμε με πιο μοιάζει πιο πολύ!!:)
Ευχαριστω πολυ!!!μπηκα στο αλμπουμ και ειδα φωτο και απλα ειναι θεα η δικια σου!!!ειδικα στη φωτο με τη στεκα του ταρανδου!!!!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Ακριβώς ίδιος;;;
Φωτό παρακαλώ, γιατί ο Σωτηράκης, είναι μοναδικός!!!
Και ομως ναι,ειναι ιδια...εμας τη λενε Ναομι και θα ανεβασω φωτο συντομα για να πειστεις!!!
ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ο Σωτηράκης ιδιος με τη ΝΑΟΜΙ???????????????????// ουτε καν με αρσενικό??? ΥΒΡΙΣ!
 




panos chow

Well-Known Member
21 Φεβρουαρίου 2011
575
27
Ο... χριστε μου ,τι γιγαντας είναι αυτος???
κουκλια και τα δυο να τα χαιρεσαι...
 


skylakos

Well-Known Member
30 Αυγούστου 2008
3.528
982
Χανια
και η αληθεια ειναι οτι ηρθε πολυ ταλαιπωρημενος..περασαμε νυχτες αξημερωτες μεχρι να στρωσει και καθε μερα στον κτηνιατρο γιατι ειχε ενα θεματακι...τωρα που ξερω και που το ειδα και με τα ματια μου το τι περνανε τα κουταβια δεν θα το ξαναεκανα με τιποτα....
Τα ιδια με εμενα....Υπεροχα! :(



Καλα,οι φωτος με τρελαινουν!!!!!!!!!! :)
 






ΜΕΓΑΛΟΣ ΔΑΝΟΣ

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2013
136
6
μυτιληνη
Τα ιδια με εμενα....Υπεροχα! :(



Καλα,οι φωτος με τρελαινουν!!!!!!!!!! :)
ασε που μου τον εφεραν μικροτερο απο δυο μηνων....εβγαζε αιμα στα κακα του και νομιζε ο κτηνιατρος οτι εχει τυφο αλλα ευτυχως ηταν γαστρεντερολογικο...
 


Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
Ρε σεις αυτός είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ!!!!

ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι ο Σωτηράκης ιδιος με τη ΝΑΟΜΙ???????????????????// ουτε καν με αρσενικό??? ΥΒΡΙΣ!
Σηκώνει αίμα!!!
 
















Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.745
Μέλη
19.921
Νεότερο μέλος
Αργυρώ Π