Καλως ηρθαμε!




Tonini

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2009
843
2
36
Munich/Germany
Επιτέλους!!!
Εγω ειχα ξεχάσει κωδικούς παντως... Καλως σας βρήκα μετα από καιρό.
 


ioanna a

Well-Known Member
21 Ιανουαρίου 2014
2.239
3.079
αγαπητε/η κυριε/κυρια admin μην μας ξανακανετε τετοιες πλακιτσες. εκει που εισαι για τα καλα εθισμενος 24/7 στο σκυλοφορουμ σου ερχεται ενα κλειδωμα κατακουτελα....
 










takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Καλώς βρεθήκαμε ξανά! :)

Υπάρχει μια αναντιστοιχία συναισθημάτων (μιλάω πάντα για τα γραπτά) μεταξύ πολλών μελών και της διαχείρισης του φόρουμ.

Στο κλείσιμο του φόρουμ πέρυσι, υπήρξε μια τυπική αναγγελία για "further notice".

Σήμερα που άνοιξε πάλι δεν αναρτήθηκε έστω και ένα μικρό κείμενο που τουλάχιστον θα γνωστοποιούσε πέντε σκέψεις
 








ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Μεγαλύτεροι, ''εμπειρότεροι''; κατα 1 χρόνο σχεδόν...Μάλλον πρέπει να ανοίξουμε ένα θέμα να ξανασυστηθούμε, εγώ ονόματα θυμάμαι ελάχιστα...''μεγαλύτερος'';:D
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.555
6.984
Επειδή σήμερα το χω κάνει my thanksgiving day σε διάφορα μέρη, ήθελα να πω ένα μικρό πραγματάκι.

Πολλοί μπορεί να είναι λίγο... μμμ... θιγμένοι δεν θα τι πω ακριβώς γιατί γιατί να θιχτείς... γκρινιάρηδες θα το πω με το ότι κλείσιμο κτλ και να μη συμφωνούν με αυτό που θα πω, όχι ότι δεν υπάρχουν ερωτήσεις που πολλοί θα θέλαμε να απαντηθούν, παρόλα αυτά το γεγονός παραμένει ότι το φόρουμ μας είχε λείψει (κάποιων) πολύ.

Ως εκ τούτου, είναι καλό νομίζω να πω ένα ευχαριστώ στον @admin για την επαναφορά.

Από την άλλη, για να μη χαρούμε τζάμπα, βλέπω και θεματάκια που πρέπει να λυθούν.
 












Στατιστικά Forum

Θέματα
33.118
Μηνύματα
895.870
Μέλη
19.929
Νεότερο μέλος
mariamaraki