Καλως σας βρηκα!!


mariakala

Well-Known Member
26 Απριλίου 2011
2.021
1.314
Ναι αλλά...στόλισε την τούρτα όμως ;)
Εντάξει, όχι ο ίδιος. Η ιδέα του :)
Καλά που το θυμήθηκες? Το οποίο επίσης έχει μείνει στο κτήμα! Τώρα που χρονιζουμε νομίζω καιρός είναι να πάμε να το πάρουμε!
 
  • Like
Reactions: Orilis and mareco






Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
mariakala σε ευχαριστω,after δεν θα κανω ουτε εγω δεν μου αρεσει,ποιος ξαναντυνετε :p
Ο γαμπρός ξαναντύνεται εύκολα, η νύφη τραβάει τα ζόρια. Before δεν κάναμε ούτε κι εμείς, αλλά το after δεν το μετανιώσαμε ακριβώς γιατί καταφέραμε να έχουμε και το Ρας μαζί μας (κρίμα που η Νάλλα δεν ήταν) ακόμα και με φωτογράφο που φοβάται τους σκύλους. Αλλά πολλή κούραση βρε παιδάκι μου και πολύ στημένο πράγμα... Σκεφτείτε, φωτογραφίες χωρίς τους τρεις σωματοφύλακες και τον Νταρντ-εεε τον Διογένη;;;

Η ώρα η καλή, παιδιά!
 
  • Like
Reactions: Αγγελος 13


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Ο γαμπρός ξαναντύνεται εύκολα, η νύφη τραβάει τα ζόρια. Before δεν κάναμε ούτε κι εμείς, αλλά το after δεν το μετανιώσαμε ακριβώς γιατί καταφέραμε να έχουμε και το Ρας μαζί μας (κρίμα που η Νάλλα δεν ήταν) ακόμα και με φωτογράφο που φοβάται τους σκύλους. Αλλά πολλή κούραση βρε παιδάκι μου και πολύ στημένο πράγμα... Σκεφτείτε, φωτογραφίες χωρίς τους τρεις σωματοφύλακες και τον Νταρντ-εεε τον Διογένη;;;

Η ώρα η καλή, παιδιά!
Σε ευχαριστω πολυ,μακαρι να μπορουσα να εχω ολα τα σκυλια..
 
  • Like
Reactions: Orilis






















Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
να τον χαιρεσαι Άγγελε να είναι πάντα καλά μέχρι τα βαθια του γεράματα !
Ευχαριστω πολυ Κατερινα μου..
Τα φιλια μου στην πανεμορφη αγελη σου:D
 
  • Like
Reactions: vek


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981