Καλός κτηνιατρος κοντά στο Κερατσίνι


Belladria

Member
8 Δεκεμβρίου 2021
17
4
31
Καλησπέρα σας, θα ήθελα αν κάποιος γνωρίζει έναν καλό κτηνίατρο στα προάστια του Πειραιά, Κερατσίνι, Νίκαια κτλ να μου προτείνει. Έχω ένα θέμα με το σκυλάκι μου με εμετούς και αυτός που πάω τώρα δεν βλέπω να βγάζει άκρη. Επίσης είχα το καλοκαίρι με τον γάτο μου μια τραυματική εμπειρία γύρισα πολλούς γιατρούς και κλινικές και πέρασε και αυτός πολύ ταλαιπωρια, τον χάσαμε και απελπιστικά από αυτά που αντιμετωπισα με τους γιατρούς. Σας ευχαριστώ
 


sis

Well-Known Member
10 Μαϊου 2015
1.453
3.255
Αθήνα
Καλημέρα, θα πρότεινα το Κτηνιατρικό Κέντρο Πειραιά. Έχω πάει περιστασιακά διάφορα σκυλιά, και μου έκανε καλή εντύπωση η κτηνίατρος Αντιγόνη Γιαννακάκου (νομίζω ότι έχει ένα κτηνίατρο ακόμα, αλλά δε μπορώ να το πω με σιγουριά).
Επίσης έχω ακούσει μόνο καλά λόγια από δυο φίλες, που την είχαν ως βασική κτηνίατρο των σκύλων τους.
 
  • Like
Reactions: spyv and Belladria


spyv

Well-Known Member
8 Αυγούστου 2011
2.557
5.969
Πειραιάς
κι εγώ στο Κτηνιατρικό κέντρο τον πηγαίνω και είμαι ευχαριστημένος.

περαστικά σας! γράψε μας τι έγινε τελικά.
 




Belladria

Member
8 Δεκεμβρίου 2021
17
4
31
Καλησπέρα, εν τέλει πήγαμε σε έναν κτηνίατρο στο Πέραμα και οι εξελίξεις είναι οι εξής: έκανε εξετάσεις αίματος είχε φασφαταση 129 και τρανσαμιναση 163 δλδ ανεβασμένα αλλά μου είπε δεν είναι και στον Θεό να σε τρομοκρατησω. Συμπέρανε ότι θα είναι το συκώτι το οποίο μπορεί να πειραχτηκε και από τα φάρμακα που έπαιρνε σχεδόν ένα μήνα για το στομάχι. Μου είπε να τρώει ειδική τροφή για το συκώτι.Είπα να κάνουμε υπερηχο, εκεί φάνηκε ότι έχει χρόνιο θέμα το πάγκρεας και αυτός και ο υπερηχολογος μου είπαν να συνεχίσει την τροφή για το συκώτι. Θα δούμε πως θα πάει μακάρι να μην είναι κάτι σοβαρό. Το παρηγορο είναι ότι δεν έχει ξανακάνει εμετό από όταν ξεκίνησε την τροφή αυτή. Είχε κάνεις παρόμοιο περιστατικό;
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.601
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3