Καλό σου ταξίδι φίλε Johnk!


st3li0s

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2009
8.560
2.741
Θεσ/νίκη
Μόλις σήμερα αντιλήφθηκα την ύπαρξη αυτού του topic...και ανατρίχιασα...που έχει περάσει ήδη ένας χρόνος από τον...χαμό του Γιάννη!Πω πωωω...

Νόμιζα ότι "έσπασε" από το forum όπως πολλά μέλη...αλλά...δυστυχώς δεν συνέβη αυτό!:(
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Κι άλλος ένας χρόνος!
Δύο έγιναν κιόλας!
Κι εσύ ακόμη εδώ. Πάντα εδώ!

* Μην ξεχαστείτε οι δυό σας εκεί πάνω. Το Σάββατο έχουμε προβολή!
 


zenio

Well-Known Member
4 Ιουνίου 2011
1.002
2.714
Δραμα
Φετος ξεχαστηκα να πω την αληθεια και για καποιο λογο το θεωρω ασεβεια να μη γραψω.

2 χρονια μετα ολα φαινονται ιδια κ ολα αλλαξαν εδω μεσα και εδω εξω. Και ξανα ερχονται στιγμες που η απουσια του Γιαννη κανει τοσο πολυ θορυβο, αυτο ενιωσα πολλες φορες φετος.

Ο χρονος απαλυνει τις πληγες, σιγουρα, αυτο ομως ειναι κατι τελειως διαφορετικο απο τη ληθη.

Ελπιζω απο καπου να κρυφοκοιταει τον συγγενη του σκυλιου της Κυψελης με τις 20τοσες μαχαιριες και ελπιζω να καταφερω να τον κανω να καμαρωνει.

Απο οποια μερια κ αν το κοιταξουμε παντως...

"Το φορουμ δεν ειναι ιδιο...παιδακι μου..."
 














Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
Μυστήρια η ανθρώπινη ψυχοσύνθεση, δε μπορώ να καταλάβω γιατί αντί να χαρώ με αυτά τα χαμόγελα που είχαμε τόσο καιρό να δούμε με πήραν τα ζουμιά.

Λείπεις μωρέ Γιάννη, μας λείπεις. Αλλά πόσο χαίρομαι για σένα που ήσουν τέτοιος Άνθρωπος που στο πέρασμά σου από αυτό τον κόσμο άφησες τέτοιο αποτύπωμα ακόμα και σε γνωστούς-αγνώστους. Ούτε που το χαμε συνειδητοποιήσει πολλοί τι τύχη είχαμε να σε βρούμε εδώ, ξέρεις, στο μετερίζι του σκύλου - και της σκύλας.
 


paliotspos

Well-Known Member
17 Μαϊου 2018
276
847
Δεν σε "προλάβα"..
Δεν σε "γνώρισα"..
Αλλά από τα πρώτα ποστ σου που έτυχε να διαβάσω
κατάλαβα πως διαφέρεις..
Κατάλαβα πόσο "λιγος" είμαι ακόμα στο θέμα σκύλος..
Πολλές φορες πιάνω τον εαυτό μου να μπαινει στο φορουμ και χωρις καν να δει τα καινούργια θέματα να τρέχει στην αναζήτηση να βρει θέματα που συμμετείχες..
Πρότυπο να το πω?
Έμπνευση να το πω?
Βασικά δεν έχει σημασιά πως θα το πω
Σημασια έχει ότι κάθε μέρα θέλω να γίνομαι καλύτερος..μήπως σε φτάσω..
Αν μπορούσα κάποια στιγμή θα ήθελα να σου σφίξω το χέρι να σε ευχαριστήσω..
Και για αυτό που ήσουν..
Αλλά περισσοτερο γιατί το μοιραστηκες μαζί μας..
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.633
19.859
Ο Casperάκος στα 8,5 του, αποφάσισε ότι αρκετά άφησε τον μπαμπά του να ξεκουραστεί. Ηρθε η ώρα, να του ξανακάνει την εκεί ζωή του, δύσκ...ε...sorry...ενδιαφέρουσα! Εφυγε ξαφνικά, ήρεμος, για το ίδιο δικό του ταξίδι. Να τον ξαναβρεί!

Καλό δρόμο Αφρικανάκο μας!


Casper.jpg
 














Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.594
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3