Καλώς σας βρήκαμε και εμεις!


Αγγελος 13

Well-Known Member
13 Αυγούστου 2013
757
748
Να τα χαιρεσαι κ τα 3..
Μια ιδιαιτερη αδυναμια στα ροτακια θα την δειξω..!!!!!!!!!!
 


LoukSky

Member
30 Ιουνίου 2014
18
30
33
Χαχα καταλαβαινω τις αδυναμιες! Μμμμ λατσε να ψαξω αν εχω καμια του Δια... Δεν θυμαμαι κιολας αν τον εβγαλα η οχι, σιγουρα καπου θα υπαρχει κατι
 


Ran Tan Plan

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2011
515
292
Αθήνα
Ζητώ συγγνώμη εκ των προτέρων για την ερώτηση μου, μια και άπτεται προσωπικών δεδομένων! Αν θέλεις φυσικά μου απαντάς. Θα ήθελα να σχηματίσω μία πιό ολοκληρωμένη εικόνα, για το πως περνάτε, όπως περίπου περιέγραψες νωρίτερα.
"Είσαι παντρεμένη, έχεις παιδιά, αν όχι ζεις μόνη ή με τους γονείς σου"?
Θέλω να μάθω γιά την ημέρα σου, αφού γυναίκες-ιδιοκτήτες τριών μεγάλων σκυλιών, είναι λίγο σπάνιο, κουραστικό, αλλά και όμορφο!
 


LoukSky

Member
30 Ιουνίου 2014
18
30
33
Βεβαιως να σου πω! Καταρχας ειναι 26 και δουλευω το διδακτορικο μου ακομα! Ζω με τον φιλο μου, παιδια δεν εχουμε οπως καταλαβαινεις ^^ με βοηθαει με τα σκυλια αλλα ειναι περισσοτερο δικη μου ευθυνη δηλαδη δεν ερχετε σε ολες τις βολτες μας και λογω της δουλειας του πηγαινοερχετε πολυ, κανει πολλα ταξιδια και δεν μπορει να βοηθηαει οσο θελει αλλα δεν πειραζει τα καταφερνω καλα νομιζω. Στην αε η ηταν δυσκολα που ειχα τον Λουκ και τον Δια μονη μου αλλα με καλη εκπαιδευση και υπομονη ολα γινονται! Η Άυλα δεν με παιδεψε πολυ παρ ολο που ηταν κουταβι, ανελαβαν τα αλλα δυο να της μαθουν τροπους οποτε με την βοηθεια τους εγινε ενα γλυκιτακο και ατακτο ροτακι!
 
  • Like
Reactions: kanarini


Ran Tan Plan

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2011
515
292
Αθήνα
Βεβαιως να σου πω! Καταρχας ειναι 26 και δουλευω το διδακτορικο μου ακομα! Ζω με τον φιλο μου, παιδια δεν εχουμε οπως καταλαβαινεις ^^ με βοηθαει με τα σκυλια αλλα ειναι περισσοτερο δικη μου ευθυνη δηλαδη δεν ερχετε σε ολες τις βολτες μας και λογω της δουλειας του πηγαινοερχετε πολυ, κανει πολλα ταξιδια και δεν μπορει να βοηθηαει οσο θελει αλλα δεν πειραζει τα καταφερνω καλα νομιζω. Στην αε η ηταν δυσκολα που ειχα τον Λουκ και τον Δια μονη μου αλλα με καλη εκπαιδευση και υπομονη ολα γινονται! Η Άυλα δεν με παιδεψε πολυ παρ ολο που ηταν κουταβι, ανελαβαν τα αλλα δυο να της μαθουν τροπους οποτε με την βοηθεια τους εγινε ενα γλυκιτακο και ατακτο ροτακι!
Εχεις που λένε "τσαγανό"! Μπράβο σου. Να χαίρεσαι τα σκυλιά σου και να περνάτε υπέροχα.
 




nikos00

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2013
193
81
Αθηνα
Μπραβο σου ! Να τα χαιρεστε! να περνατε ομορφα, να παιζεται πολυ και φυσικα υγεια !!!
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
τελικα οταν εχεις ηδη σκυλια και ενσωματωνεις στην αγελη σου καποιο νεο μελος...τα υπολοιπα φροντιζουν και του μαθαινουν τα απαραιτητα.... και ετσι δεν ξεκινας απο το μηδεν...αλλα εχεις βοηθους απο κοντα σου!
καμια φωτογραφιουλα θα ανεβει απο τα 2 ροτ και τον αλλο τον καφεμαυρο φατσα?
 


LoukSky

Member
30 Ιουνίου 2014
18
30
33
Καποιο μελος μου ζητησε να βρω φωτογραφιες του Δια πριν τον υιοθετήσω... Λοιπον βρηκα 2 και εκανα κολαζ. Στη κατω φωτογραφια ειναι ο Διας οπως τον πρωτοβρηκα η φιλοζωικη και οπως τον ειδα για πρωτη φορα... Σε αθλια κατασταση οπως μπορειτε να δειτε και εσεις... Με τρομερες πληγες απο την αλλη μερια στα ποδια λαι στον λαιμο και στο σωμα. Στην πανω αριστερα ειναι μετα απο 3 βδομαδες καλου φαγητου, βηταμινων κλπ, οι πληγες παρεμειναν ηταν τοσο βαθιες που χρειαστικε χειρουργειο γιατι ειχαν καποια υπολοιματα απο σιδερα κλπ ομως ο κτηνιατρος ειπε οτι επρεπε πρωτα να βαλει κιλα για να αντεξει στο χειρουργειο ετσι πρωτα βαλαμε κιλα και μετα καναμε χειρουργειο και ραματα. Στην πανω δεξια ειναι οπως ειναι σημερα, συγκεκριμενα τον φετινο χειμωνα στο χωριο
 




LoukSky

Member
30 Ιουνίου 2014
18
30
33
Ναι.. Πραγματικα δεν μπορουσα να καταλαβω οτι ειναι ροτ! Μετα τις πρωτες 3 μερες αρχισε να φαινεται και εγινε τοσο ωραιος! Κριμα το καιμενο, περασε πολλα... Γλυκουλι μου...:cry::cry:
 








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Ντροπή τους όντως. Ιερό και όσιο δεν έχουν, πάνε και κλέβουν φωτογραφίες ελλήνων με τα σκυλάκια τους που τα έσωσαν με κόπο και πόνο ψυχής και τα κάνουν πρωτοσέλλιδο.
Να προσέχεις Louksky αυτοί σε λίγο θα κλέψουν και την φωτογραφία με εσένα τα δύο σου ροττ και τον γπ που τα βγάζεις όλα μαζί βόλτα και θα το παρουσιάσουν για δικό τους κατόρθωμα!
 






Elli

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
3.885
193
49
Αθήνα
Καλά δεν ντρέπεστε καθόλου μα καθόλου? Πιστεύετε την Daily Mail? Αυτή η εφημερίδα είναι όπου φυσάει ο άνεμος! Σαφώς και έκλεψε την Ελληνική προσπάθεια διάσωσης του ζωντανού! Να το έγραφε η Observer μάλιστα!!! :whistle:
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli and ghelly


Ran Tan Plan

Well-Known Member
5 Φεβρουαρίου 2011
515
292
Αθήνα
Τι γίνεται παιδιά? Που βρισκόμαστε που πάμε? Εχει γίνει επιδημία??
Και ρωτούσα και ξανά...για το θαύμα!
 
  • Like
Reactions: kanarini


Piou

Well-Known Member
13 Απριλίου 2014
315
277
Θεσσαλονίκη
Τι γίνεται παιδιά? Που βρισκόμαστε που πάμε? Εχει γίνει επιδημία??
Και ρωτούσα και ξανά...για το θαύμα!
Άλλες εποχές, άλλα ήθη. Τόσα και τόσα πράγματα προσφέρονται πλέον εικονικά στις μέρες μας, η ιδιοκτησία σκύλου θα έμενε απ έξω ;
Εγώ προτείνω απλά να δημιουργηθεί και μια κατηγορία "εικονική ιδιοκτησία σκύλου" για να εξυπηρετούνται όλοι και να μην μπερδευόμαστε.
Επίσης, αντί για διαγωνισμό φωτογραφίας που έχει γίνει μπανάλ, μπορούμε την επόμενη φορά να ανοίξουμε ένα θέμα για διαγωνισμό τρολλαρίσματος, φαίνεται να υπάρχουν πολλά ταλέντα που πάνε χαμένα. Το έπαθλο για τον νικητή μπορεί να είναι πχ ένας μήνας ασυλία ότι και να κάνει.