Καλώς σας βρήκαμε


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Μράβο Τάκη (και Bonny)!!!!
Ευχαριστώ πολύ Παναγιώτη μου!!!!:)

Ελεύθερες σχέσεις?!?!
Το στοιχείο του μπουνταλά...Άντε να τον γνωρίσει το κορίτσι μας να δούμε τότε ποιόν θα προτιμήσει..???
Αν σου πω ότι το πρώτο σκυλί που ήθελα να γνωρίσω όταν πρωτομπήκα εδώ, ήταν ο μπουνταλάς σου; και ακόμα δεν..... αντε να το κανονίσουμε και χαλάλι του, ας κάνει ότι θέλει....:):p

YES! YES! YES! \\:D/


Τέλεια νέα, μπράβο Μπόνυ είσαι αστέρι!!;) Είδες Δημήτρη που όλα πήγαν καλά? Εύχομαι απο δω και μπρος μόνο χαρές και να είναι όλα περαστικά κι αγύριστα!!!
Ευχαριστώ πολύ Βιβή μου!!!:)
 






fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Δημήτρη χάρικα πάρα πολύ για την Μπόνυ συνέχεια το είχα στο νου να μπαίνω και να βλέπω το θέμα σας!!
Αντε να τα πούμε και από κοντά να γνωρίσουμε και το κορίτσι το όμορφο:)
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Tώρα μπήκα και διαβάζω τα ευχάριστα!!! Πολλά πολλά μπράβο και στη Bonny που βγαίνει νικήτρια και σε εσάς που τα περνάτε όλα αυτά μαζί της και την αγαπάτε τόσο στα εύκολα όσο και στα δύσκολα!

Bonny αυτό το καλοκαίρι όλοι οι μνηστήρες στα πόδια σου!
 




vaggelo

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
1.229
1.065
στας ευρώπας
τι ωραία ρε συ, γυρίζω απο το χωριό και διαβάζω τετοια πραματα, τι όμορφα....

ρε τάκη σε είδα στο ύπνο μου, ήσανε λέει σε ένα σπίτι εσύ ο νασούκ και ο γκρίντι και καθόσαστάνε, και έσκασα μύτι εγώ με δυο μικρά μπουκαλάκια του νερού, το ένα με τσίπουρο και το άλλο με ούζο, και απλά καθόμαστάνε..σκυλιά δεν ειδα...
 




takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
τι ωραία ρε συ, γυρίζω απο το χωριό και διαβάζω τετοια πραματα, τι όμορφα....

ρε τάκη σε είδα στο ύπνο μου, ήσανε λέει σε ένα σπίτι εσύ ο νασούκ και ο γκρίντι και καθόσαστάνε, και έσκασα μύτι εγώ με δυο μικρά μπουκαλάκια του νερού, το ένα με τσίπουρο και το άλλο με ούζο, και απλά καθόμαστάνε..σκυλιά δεν ειδα...
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!!!! Να 'σαι καλά βρε Λίτσα :D:D:D:D

Κοίτα, αν τα μπουκαλάκια είχαν καλής ποιότητας ποτό (κανένα σπιτικό εννοώ), τότε το όνειρο θα μας βγεί σε καλό....:p:D
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Μπραβο, και παλι μπραβο.
Νικητης τελικα η Μπονυ

Μπονυ+Τακης VS Παλιοαρρωστια
Σημειωσατε Ασσο (και στο χαλαρο)
Ευχαριστώ πάρα πολύ Δημήτρη....:):)

Είμαστε νικητές στην μάχη που δώσαμε. Ο πόλεμος συνεχίζεται γιατί η παλιοαρρώστεια όπως λες δεν είναι εύκολη υπόθεση.
Σε αυτή την φάση, είχαμε τα καλύτερα δυνατά απότελέσματα, αν σκεφτεί κανείς σε τι κατάσταση ήταν η μικρή πριν από 20-25 ημέρες. Ο γιατρός μου είπε ότι όταν είδε τις εξετάσεις της τότε, πίστεψε ότι το τέλος ήταν κοντά.
Επιμείναμε στην συνέχιση της θεραπείας μέχρι τέλους γιατί η Bonny κάτι ψιλο-έτρωγε με τα ωμά (κυρίως ψάρια). Τελικά άντεξε, μάλλον λόγω της μικρής της ηλικίας και τώρα μπορούμε να βλέπουμε αισιόδοξα το μέλλον.
Το θέμα είναι ότι φαίνεται να έχει σταματήσει η νεφρική ανεπάρκεια. Ότι έχει καταστραφεί από τα νεφρά της δυστυχώς δεν μπορεί να αναπληρωθεί. Όμως δείχνει ότι μπορεί να ανταπεξέλθει έστω και με μειωμένη νεφρική λειτουργία.
Ελπίζουμε να έχει πετύχει και η θεραπεία για το Καλα-αζαρ που βεβαίως δημιούργησε το πρόβλημα. Αυτό θα το δούμε στους επόμενους μήνες και θα παρακολουθούμε συνεχώς τις τιμές στα αντισώματα, και τους δείκτες στο αίμα και στα ούρα.
 


jimboGS

Well-Known Member
10 Οκτωβρίου 2011
1.629
581
New Peramos City a.k.a Megalo Peuko
Εδω πετύχατε τα δυσκολα και γλιτώσατε τα χειροτερα.
Στην θεραπεια θα κολλήσετε?Με την αγαπη που παιρνει απο εσας εχει πολεμοφοδια αρκετα.

Ηδη το ακουω....
''Καλως τα τα παιδια 3-0''
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
χαχαχαχα!!! και θα της πούμε της παλιοαρρώστειας....... πούλα λεμόνια.....:D:D:D

Πανμέγιστος ο κυρ Νίκος (αν και είμαι βάζελος)....;):):)
 


agathe

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2011
3.265
114
Σπέτσες
:) :) :) :)

Μπράβο στο κορίτσι και σε εσάς που δεν το βάλατε κάτω...
Καλή συνέχεια και καλή δύναμη!!!
 










takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Μιά συνηθισμένη Κυριακάτικη βόλτα μας στα Βασιλικά κτήματα.....



και πάνω που νομίζαμε ότι έχουμε χορτάσει.....



ήρθε το πιο ευγενικό σκυλί που έχουμε γνωρίσει.....



το παλέψαμε όσο μπορούσαμε....







αλλά τελικά βρήκαμε τον δάσκαλό μας....



ΥΓ. Ο "προσυλητισμός' έγινε, και ελπίζω ο ιδιοκτήτης του υπέροχου Νέστωρα να ενταχθεί στην παρέα του Dogforum σύντομα...:):):)
 


takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Η υπόσχεση στον εαυτό μου και στον άλλο που με έπρηζε τόσους μήνες, τηρήθηκε.:)

Τώρα απλώς ανυπομονώ για την επόμενη επίσκεψη;)

Η Bonny στο Σκλούπο...





Βουτιά στον Άραχθο...



Και βέβαια στην επιστροφή, πήραμε και έναν καλό υπνάκο, μετά από τόση κούραση:)

 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.327
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc