Καλώς σας βρήκα !!!


Toni

Member
17 Δεκεμβρίου 2013
6
0
Καλησπερα, ειμαι απο Θεσ/νικη και εχω ενα μικρο λευκο Ελβετικο ποιμενικο.Τυχαια το βρηκα το site αλλα μου αρεσε.Δεν εχω διαβασει πολλα πραγματα απο εδω μεσα αλλα ειμαι σιγουρος οτι εχω να μαθω αρκετα !!! Καλως σας βρηκα λοιπον...:cool:
 


dogmaster

Well-Known Member
21 Νοεμβρίου 2012
117
0
Καλώσ ήρθεσ..! Βαλε καμια φωτο απο το μικρο και πεσ μασ καμια πληροφορια.. Ψοφαω για ιστοριεσ
 


Toni

Member
17 Δεκεμβρίου 2013
6
0
ευχαριστω...φωτο θα βαλω προσεχως !! αφου σου αρεσουν οι ιστοριες ακου αυτη...ειχα ενα αδεσποτακι 15 χρονια και ειμασταν αυτοκολητοι !! περασαν τα χρονια και η μικρη μας εφυγε απο αυτο τον κοσμο...!!! ενιωθα οτι κανενα αλλο σκυλι δεν θα γεμισει το κενο αλλα εντελως τυχαια ενας γνωστος βρηκε (!!!) αυτη την μικρη ασπρουλα και την κρατησε μεχρι 6 μηνων.Φυσικα δεν μπορουσε να μεινει σε διαμερισμα και την πηρα εγω που εχω χωρο και την εχω 2 μηνες τωρα...με μαθαινει και την μαθαινω !!Αυτη ειναι η μικρη ιστοριουλα της...φωτο ειπαμε προσεχως...
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Καλώς ήρθες Toni στο φόρουμ.

Να σου ζήσει η μικρή σου.

Τι εννοείς ότι δεν μπορούσε να ζήσει σε διαμέρισμα;
Και...τι χώρο δηλαδή έχεις εσύ;
 




Toni

Member
17 Δεκεμβρίου 2013
6
0
Καλώς ήρθες Toni στο φόρουμ.

Να σου ζήσει η μικρή σου.

Τι εννοείς ότι δεν μπορούσε να ζήσει σε διαμέρισμα;
Και...τι χώρο δηλαδή έχεις εσύ;

ευχαριστω για τις ευχες !!δεν εννοω κατι ιδιαιτερο...απλα το παιδι που το ειχε ειναι στρατιωτικος κ δεν μπορουσε να το εχει ολη μερα στο διαμερισμα...!!!:rolleyes:
 


Δάφνη

Well-Known Member
19 Οκτωβρίου 2011
797
2
Π. Φάληρο
Καλώς ήρθες και να σου ζήσει το κορίτσι!
Κι εμένα μου προκλήθηκε η απορία, εσύ την έχεις στο σπίτι σου τη μικρή?

Θέλουμε και ασπρο-φωτογραφίες, να ξέρεις!
 








Toni

Member
17 Δεκεμβρίου 2013
6
0
χαχα στην αυλη του σπιτιου !!!πως ανεβαζεις φωτο?δεν το καταφερνω...δεν ξερω γιατι δεν τις ανεβαζει...
 


Giannis_Rottie

Well-Known Member
2 Ιουλίου 2013
1.207
1.243
Brakhami,Athens,Greece
Ανεβαζεις φωτογραφιες στο photobucket ή στο imageshack και επιλεγεις "copy direct link" η αν ειναι στο Fb ανεβασμενες ηδη επιλεγεις "αντιγραφη τοποθεσιας εικονας"
Μετα ερχεσαι στο τοπικ εδω, πατας "insert image" και επιλεγεις "url link" ξετικαρεις το "Retrieve remote file and reference locally" και τσουκ...ετοιμη η φωτο σου!
 


ilektra_ilie

Well-Known Member
31 Ιανουαρίου 2012
1.834
61
Hollywood
pawpix.wix.com
Καλημερα και καλως ηρθες στο φορουμ :)
Ειναι καλο να μεινεις γιατι θα μαθεις πολλα πραγματα που ειμαι σιγουρη οτι ειχες πληρη αγνοια.
Το καλυτερο ειναι το φιλαρακι να μενει μεσα μαζι μας γιατι ειναι αγελαιο ζωο και θελει την παρεα και την ασφαλεια της αγελης του (στην προκειμενη περιπτωση εσυ και η οικογενεια σου).
Οπως και να εχει σημασια εχει να ασχολησε πραγματικα με τον σκυλο σου, να του παρεχεις σωματικη και πνευματικη ασκηση, σωστη διατροφη και φυσικα πολυ αγαπη.
Ξερω ατομα που τα εχουν στο σπιτι και τα εχουν ολη μερα σε εναν καναπε χωρις να ασχολουντε καθολου.
Το ιδανικο ειναι να κοιματε στο σπιτι μαζι σου και να εχει και την απαραιτητη εκτονωση του.
Τελος παντων, σημασια εχει να εισαι σωστος απεναντι στον σκυλο σου και ευχομαι να μην τον εχεις αφησει σε εναν κηπο και επειδη εχει χωρο νομιζεις οτι τρεχει και παιζει μονος του και ετσι your work is done.
Περιμενουμε φωτογραφιες!!!!
 


Toni

Member
17 Δεκεμβρίου 2013
6
0
σιγουρα εχω να μαθω πολλα...νομιζω τα καταφερα να ανεβασω φωτο !!!χεχε


https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/554665_681297338548544_213844586_n.jpg