Καλώς σας βρήκα!!






Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.112
4.766
Duaz προσπαθώ να συμμετέχω στο subforum αλλα δε μου επιτρέπεται να γράψω....

Καλως σας βρήκα όλους :)
 


duaz

Well-Known Member
8 Ιανουαρίου 2009
241
0
athens
θα κανεις αίτηση στον admin και μετά θα πάρεις το ok και θα μπορείς και να γράψεις !!!
 


Viper

Well-Known Member
27 Ιανουαρίου 2010
903
1
38
Χρονια Πολλα Αμαλια!!!
Οτι επιθυμεις και να χαιρεσαι την Ντιεγκο και την Ιρινα!!!
Να σαι παντα καλα και να χαμογελας!!!
ΧροοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοΝιαααααααααααααααα ΠοοοοοοοοοοοΛΛααααααααααααααααααααα!!!
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.112
4.766
Σ ευχαριστω πολυ Γιαννη!!! Να χαιρεσαι και εσυ οσους αγαπας!!!
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.112
4.766
5 χρονια που δε θα τα αλλαζα με τιποτα στον κοσμο... 5 χρονια που δε μου φτανουν 100 σελιδες να περιγραψω... 5 χρονια που με εκαναν να αγαπησω τη φυλη και να λατρεψω το σκυλο μου. Να ειναι διπλα μου παντα γερος, δυνατος και τοσο ομορφος ευχομαι *agapoylas*


 








Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.112
4.766
Eυχαριστω πολυ!

Mareco αντε στην 5ετια με το Μαρκο θα κανουμε παρτυ!!!:cool:
Sea ο Παριος ειναι ενας και μοναδικος :p
 








Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.112
4.766
Εγώ είμαι στους 22 ήδη!!! και συνεχίζω με αυξανόμενους ρυθμούς...
Ρε συ... δεν υπαρχει πιο ωραιο ταξιδι απο το να ζεις ενα "δυσκολο" ζωο, να το βλεπεις να μεγαλωνει, να ωριμαζει, να δενεται μαζι σου, να φευγει απο διπλα σου και να ναι δυστυχισμενο. Σημερα γυρνωντας πισω ολα αυτα τα χρονια και βλεπωντας τον Ντιεγκο θυμαμαι ολα αυτα που μου λεγανε ( θα σε φαει, θα σκοτωσει καναν ανθρωπο, θα φαει ολα τα ζωα της γειτονιας, μη τον αφηνεις διπλα σε παιδακια, δε θα μπορεις ουτε 10 μετρα να τον βγαλεις βολτα και αλλα πολλα τετοια χαριτωμενα) χαμογελαω και τους αφηνω να του κανουν μια αγκαλια..:)
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Να τον χαίρεσαι Αμαλια!!! Να ειναι πάντα σαν μικρό παιδι, αγαπησιάρης!!! (αν και δεν σας εχω γνωρισει από κοντα, μου χετε κανει ζημιά οι dogaδες):)

Eυχαριστω πολυ!

Mareco αντε στην 5ετια με το Μαρκο θα κανουμε παρτυ!!!:cool:
Sea ο Παριος ειναι ενας και μοναδικος :p
Το θέμα ειναι στην πενταετία του Μαρκου για ποιον θα ειναι το παρτυ? Τον Μαρκο που έφτασε αισιως τα 5 χωρις να δολοφονηθεί ή το mareco που ακόμα θα αντεχει?
 




whisper

Member
2 Φεβρουαρίου 2014
24
1
Τοσο ομορφος !!! Να τον χαίρεσαι! Μπορώ μόνο να φανταστώ την ικανοποίηση που νιώθεις έχοντας δίπλα σου το φιλαράκι σου και διαψεύδοντας εμπρακτα τα σχόλια που συχνά συνοδεύουν τα dogo.
 


Ghostdoc

Well-Known Member
25 Νοεμβρίου 2013
1.623
793
Ghostlands
Να χαιρεσαι τον Τελυ Σαβαλλα σου Αμαλία ειναι αστερι! Κι εμενα πανω κατω τα ιδια μου λεγανε για τη μικρη αλλα δε μασησα και ευχομαι και θα προσπαθησω να φτασουμε στο ιδιο επιπεδο με εσας :)
 


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.518
6.950
Και ο black velvet και ο white satin γενέθλια σήμερα???

Χρόνια πολλά σε αυτή την υπέροχη υπέροχη μούρη που φαίνεται ξεκάθαρα και εκ του μακρώθεν φτιαγμένη για τίποτα λιγότερο από πολλά φιλιά!
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.095
Μηνύματα
895.466
Μέλη
19.910
Νεότερο μέλος
MochiandEmma