Καλώς σας ξανά.. βρήκα!










Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Πατουσάκια μου.....:love::love::love::love::love::love::love::love:
χαίρομαι που υπάρχει και άλλος που ζαχαρώνει εξίσου αυτά τα πατουσούδια!!!
νομίζω πως αυτό το emoticon που έβαλες, πρέπει να αντικατοπτρίζεται στη φάτσα μου από τη μέρα που την είδα!!! :D
 
  • Like
Reactions: tarantoula










l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Το ξέρω, αλλά έμαθα θα έχει κλόουνς και δε το έχω πολύ με δαύτους.. τους φοβάμαι :p
Xαχαχαχαα δεν είμαι η μόνη δηλαδή ε?

Είσαι και μακριά ρε γμτ και δεν θα μπορέσουμε να δούμε την κουτάβα!!!
Αλλά κάτι λένε για κάποιο συνέδριο Αλεξανδρούπολη και δεν θα μου γλυτώσετε τότε :love::love:
 
  • Like
Reactions: Lavernne




Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Xαχαχαχαα δεν είμαι η μόνη δηλαδή ε?

Είσαι και μακριά ρε γμτ και δεν θα μπορέσουμε να δούμε την κουτάβα!!!
Αλλά κάτι λένε για κάποιο συνέδριο Αλεξανδρούπολη και δεν θα μου γλυτώσετε τότε :love::love:
Μέχρι μέσα Αυγούστου η μπέμπα θα βρίσκεται στη Θεσσαλονίκη για να τη χαρεί και ο νέος της μπαμπάς λίγο :)
Από Αύγουστο και μετά, όποιος βρεθεί Αλεξανδρούπολη, θα χαρώ να σας γνωρίσω τον κορίτσαρό μου! :D
 




nikos00

Well-Known Member
29 Δεκεμβρίου 2013
193
81
Αθηνα
Ειναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ !!!!

Καταλαβαινεις οτι απο κοντα θα σε τρελανει 10 φορες περισσοτερο κ οταν κανει σκανταλιες κ μετα περνει το βλεμμα ''δεν το εκανα εγω'' ειναι το αποκορυφομα !!! αντε μετα να τη μαλωσεις !!!!

Πω πω πρεπει να ειναι βασανο οι μερες του περιμενε ! Υπομονη κ με το καλο να τη δεχτεις !
 
  • Like
Reactions: Lavernne


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Τουρνε ανα την ελληνικη επικρατεια θα κάνει? Αν ειναι φερε την και προς πελοπόννησο!
Από Θεσσαλονίκη θα την παραλάβω ούτως η άλλως και Αλεξανδρούπολη μένω!
Το τουρνέ της πιστεύω σε αυτές τις δύο πόλεις θα μείνει, αλλά όπως είπα, όποιος βρεθεί Αλεξανδρούπολη, ευχαρίστως να σας γνωρίσουμε!! :)
 
  • Like
Reactions: ghelly


Lavernne

Well-Known Member
19 Ιουνίου 2011
1.976
4.034
Περιστέρι
www.facebook.com
Ειναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ !!!!

Καταλαβαινεις οτι απο κοντα θα σε τρελανει 10 φορες περισσοτερο κ οταν κανει σκανταλιες κ μετα περνει το βλεμμα ''δεν το εκανα εγω'' ειναι το αποκορυφομα !!! αντε μετα να τη μαλωσεις !!!!

Πω πω πρεπει να ειναι βασανο οι μερες του περιμενε ! Υπομονη κ με το καλο να τη δεχτεις !
Είναι ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑ!! :love: συμφωνώ μαζί σου!!!

Το καταλαβαίνω, αμ δε το καταλαβαίνω!!??? Αλλά είμαι σταθερή και μαλώνω όταν πρέπει, οπότε δε θα με τουμπάρει τόσο εύκολα!! (δεν είναι το πρώτο σκυλί που θα μεγαλώσω)

Είναι βάσανο, δε λες τίποτα. Σα τους φαντάρους μετράω μέρες!!
Σε ευχαριστώ πολύ!! :)
 
Last edited:
  • Like
Reactions: nikos00 and Orilis