Κινητή μονάδα περιποίησης κατοικιδίων


vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Μην αρχίζετε με τις τιμές...:rolleyes:
Τα πάντα σ'αυτή τη ζωή είναι σχετικά και έχουμε ξαναπεί, ότι στην τελική όποιος θέλει και μπορεί ;)
Αλήθεια τώρα, μην κρίνετε έτσι εύκολα.
Επικοινωνήστε όποιος θέλει και ρωτήστε. Μπορεί να υπάρχουν πολλές παράμετροι που να επηρεάζουν το κόστος.
Μην τους αδικούμε χωρίς να ξέρουμε :)
σε καμία περίπτωση δεν θέλησα να αδικήσω τον επαγγελματία , φυσικά και η παροχή υπηρεσιών είναι κάτι που πρέπει να αμείβεται .
σε μεμονωμένες περιπτώσεις μια τέτοια υπηρεσία μπορεί να θεωρηθεί και μονόδρομος .
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Σήμερα πήρα τηλ.την εταιρεία και έκλεισα ραντεβού για την άλλη Τετάρτη. Πολύ καλή τιμή μου είπε,συν το εκπτωτικό κουπόνι που είχε το περιοδικό μείον 5 ευρώ. Και το βασικότερο ότι θα έρθει κάτω απ΄το σπίτι! Θα σας πω εντυπώσεις την άλλη εβδομάδα.
 


jac

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
800
2
Italia
Ξερω πολυ καλα τι γινεται αλλα 37 χρονια Χολαργιωτης δεν ειχε πεσει στην αντιληψη μου μαγαζι με ζωα στο Χολαργο.
εμπορικό κέντρο ερμής....εκεί που ήταν κάποτε το τζάμπο ....
 




jac

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2011
800
2
Italia
Και στη Μεσογείων στη τρίτη στάση άνοιξε pet shop...
αυτό δεν το πρόσεξα το καλοκαιρι που ημουν ελλάδα πετ σίτι να φανταστώ?? ολον το κοσμο γέμισαν....
 


miminoula

Well-Known Member
26 Νοεμβρίου 2011
1.339
9
44
Κερατσίνι - Νίκαια
www.facebook.com
Αυτά είναι...πλέον ψάχνουμε με τα κιάλια να βρούμε καμία κοπέλα να μας κάνει ένα μανικιούρ ή πεντικιούρ, την ίδια στιγμή που για την κούρα των μωρών μας αρχίζει και γίνεται μόδα! :p
 








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Λοιπόν για την εταιρία κινητής περιποίησης έχω να πω τα εξής. Τους πήρα τηλέφωνο για τον Jimmy γιατί βρωμοκοπάει και θα έρθουν την άλλη Πέμπτη. Φουλ περιποίηση 45€. ΄Ηταν ευγενέστατοι και αν έχεις πολλά σκυλιά μαζί κάνουν και έκπτωση.
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.682
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Λοιπόν για την εταιρία κινητής περιποίησης έχω να πω τα εξής. Τους πήρα τηλέφωνο για τον Jimmy γιατί βρωμοκοπάει και θα έρθουν την άλλη Πέμπτη. Φουλ περιποίηση 45€. ΄Ηταν ευγενέστατοι και αν έχεις πολλά σκυλιά μαζί κάνουν και έκπτωση.
Περιμένουμε εντυπώσεις...
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Μόλις τελειώσαμε το μπάνιο και τον καλλωπισμό του ρόκυ με την εταιρία κινητής περιποιησης!
Εμεινα πάρα πολύ ευχαριστημένη με την Αφροδίτη που τον ανέλαβε,πολύ καλή δουλειά,ευγενέστατη καθώς και το παιδί που οδηγεί το βανάκι,ο Γιάννης.
Φορέσαμε φυσικά και κόκκινο φουλάρι......(μη ξεχνάμε και την ομάδα μας):p:D,αρωματιστήκαμε στο τέλος και φάγαμε και λιχουδιά!!!!!
Αλλά αν τον βλέπατε πάλι πως έτρεμε λες και τον πηγαίναμε για εκτέλεση.Νόμιζε ο κουτούτσικος ότι είναι κτηνίατρος και ήθελε να φύγει!
Τι πράγμα είναι αυτό???? Μόνο στις γάτες και σε σκύλους ξέρει να κάνει το τσαμπουκά!!!
Μάλιστα στο τέλος τον έβγαλε φωτο και θα την ανεβάσει στο facebook,αλλά φαίνεται τρομαγμένος με χαμηλωμένα αυτιά κλπ.
 


geo210

New Member
13 Ιανουαρίου 2012
2
0
Καλημέρα σας..Ενημερώθηκα και εγω για την εταιρία από το περιοδικό και τους δοκίμασα. Ο Λουκας (groomer) ήταν πολύ ευγενικός και υπομονετικός..Απο τιμές θα έλεγα φυσιολογικές αν σκεφτείτε ότι έρχονται έξω από το σπίτι σου..
 




geo210

New Member
13 Ιανουαρίου 2012
2
0
Έχω ένα μαλτεζάκι την Λάρα το κούρεμα και το μπάνιο τους ήταν πολύ καλά..Αλλά κυρίως το κούρεμα γιατί εκεί δημιουργούνται πολλές φορές τα προβλήματα...Συνέστησα την εταιρία και στην αδελφή μου που έχει ένα Βέλγο και έχει κλείσει ραντεβού για την επόμενη εβδομάδα...Να δούμε και εκεί εντυπώσεις.
 


lenaki124

Well-Known Member
27 Νοεμβρίου 2010
1.436
9
Μια χαρα παιδια, μπορει να το κανω και γω. Γιατι ο Ντιεγκο φοβαται παρα πολυ την μπανιερα και δεν μπαινει μεσα ο βρωμιαρης. Μονο οταν φτιαχνει ο καιρος τον κανω μπανιο στο μπαλκονι και στο ποταμι στο χωριο που τον παω για κολυμπι:rolleyes:. Ολο τον χειμωνα τον βγαζουμε μονο με μαντηλακια, λιγο μυλοξυδο και χτενισμα. Ελπιζω μονο μην αγανακτισουν οι ανθρωποι και μου τον παρατησουν με τις σαπουναδες και φυγουν..:p
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Περιμένουμε εντυπώσεις...
Ξέχασα να γράψω κι εδώ, πολύ καλές εντυπώσεις, πολύ καλός με τον σκύλο μου ο groomer, τον χτένισε πρώτα κανένα μισάωρο μέχρι που ο σκύλος έγινε αλοιφή, μετά τον έβαλε στην μπανιέρα όπου τον έλουσε εκτός από το κεφαλάκι του γιατί ήταν το πρώτο του μπάνιο και δεν θέλαμε να είναι δυσάρεστη εμπειρία, μετά τον στέγνωσε πάρα πολύ καλά και εκεί ο Τζιμάκος έκλαιγε γιατί βαρέθηκε , του καθάρισε τα αφτάκια με ειδικό υγρό και στο τέλος του βάλε το μαντηλάκι του και όλα καλά όλα ωραία. Και βολικό για μένα και ευχάριστη εμπειρία για τον Τζίμυ.
 


Viviana

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2011
2.901
546
Χολαργός
Μια χαρα παιδια, μπορει να το κανω και γω. Γιατι ο Ντιεγκο φοβαται παρα πολυ την μπανιερα και δεν μπαινει μεσα ο βρωμιαρης. Μονο οταν φτιαχνει ο καιρος τον κανω μπανιο στο μπαλκονι και στο ποταμι στο χωριο που τον παω για κολυμπι:rolleyes:. Ολο τον χειμωνα τον βγαζουμε μονο με μαντηλακια, λιγο μυλοξυδο και χτενισμα. Ελπιζω μονο μην αγανακτισουν οι ανθρωποι και μου τον παρατησουν με τις σαπουναδες και φυγουν..:p
Κι ο δικός μου δύσκολα μπαίνει στη μπανιέρα και μάλιστα εκείνη τη μέρα,εμείς είχαμε την Αφροδίτη,προσπαθουσαμε και οι τρεις να τον βάλουμε γιατί δεν ήθελε με τίποτα να μπει.Εχουν πολύ υπομονή τα παιδιά μην ανησυχείς!
 


jo.d

Well-Known Member
8 Μαϊου 2012
147
0
βουλα
Το δοκιμασαμε και εμεις.Κανουν εξαιρετικη δουλεια με αγαπη και υπομονη και στους δυσκολους 'πελατες'.Οι τιμες μια χαρα και σου κανουν εκπτωσει οταν εχεις παραπανω απο ενα.Εμεις γιναμε κουκλακια...
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Έχουμε έναν φίλο λαμπ τον Τζακούλι που ο μπαμπάς του δεν τον κάνει ποτέ μπάνιο, μόνο με μωρομάντηλα και μυλόξιδα τον καθαρίζει . Είναι πεντακάθαρος και δεν μυρίζει ποτέ.
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95