Κλείδωμα θεμάτων


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
να ρωτησω κι εγω κατι ασχετο? (οχι που δεν θα ρωταγα)
ρε παιδακια,ρε μαναρια μου γλυκα,ρε ψυχες της ψυχης μου,καντε μου την χαρη και μην κλειδωνετε θεματα που ειναι αφορμη ωστε να ακουστουν αποψεις ,-απο την στιγμη που ακουγονται αποψεις και οχι τα μπινελικια της αρκουδας...-
τι πιο ομορφο και υγιες απο τις διαφωνιες και τα επιχειρηματα τους?
δυο φορες πηγα να απαντησω στο θεμα του λευκανδρου και εμεινα με το ποστ στο χερι/
μα,σεβαστειτε επιτελους,τον χρονο και τις σκεψεις καποιου,που στο φιναλε,να απαντησει σε ενα θεμα που βρισκεται σε εξελιξη θελει,να απαντησει σε ενα θεμα που απαντησαν κι αλλοι θελει,τι το καναμε εδω? οποιος προλαβε,προλαβε? :?
αφηστε στο κατω κατω τα μελη να εκφρασουν τις αποψεις τους και τα κλειδωνετε την επομενη μερα εαν πρεπει υποχρεωτικα να γινει αυτο.
 


ΜΑΚΗΣ

Well-Known Member
6 Ιουλίου 2006
4.160
2
ποια είναι η επόμενη μέρα?

από τοτε που θα γράψεις εσύ???

από τότε που θα γράψω εγω??

και πότε τέλειωσα?

αν θέλω να συμπληρώσω κάτι τί γίνετε???

νομίζω ότι κάποια θέματα ΠΡΕΠΕΙ να κλειδώνοντε.

στο φινάλε δεν φταίει η διαχείριση αν εσύ δεν προλαβαίνεις να γράψεις :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 


ROTTIE

Well-Known Member
6 Ιανουαρίου 2007
7.688
23
ATHENS
Είναι χρέος όλων των μελών ΠΡΙΝ δημοσιεύσουν το οτιδήποτε να διαβάσουν τους κανονισμούς του forum.
Εάν μια δημοσίευση είναι αντίθετη με τους κανονισμούς, διαγράφεται ή κλειδώνεται από τον Administrator ή τον υπεύθυνο moderator αφού πρώτα εξηγηθούν λεπτομερώς οι λόγοι για τους οποίους κλειδώνεται ή διαγράφεται το θεμα.

Εάν κάποιος έχει ένσταση για το κλείδωμα ενός θέματος, μπορεί να επικοινωνήσει μέσω προσωπικού μηνύματος με τον Administrator του forum.
 


galazio

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2008
3.733
7
ελα ρε μακη τωρα....ελα ρε ροτυ τωρα....
τι να πω...
και στο φιναλε,εαν καποια δημοσιευση ειναι αντιθετη με τους κανονισμους,να την σβηνετε εντελλως και οχι να γραφουν οσοι προλαβαν.
οκ,δεν ασχολουμαι ξανα διοτι θα καταντησω η γραφικη του φορουμ και μαλιστα για θεματα που θεωρω αυτονοητα...(θα μου πειτε,αυτονοητα τα θεωρεις εσυ και ναι,δικιο εχετε.)
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.125
Μηνύματα
895.942
Μέλη
19.939
Νεότερο μέλος
steliosstel