Κλοπή κυνηγετικού σκύλου


AMA

Member
7 Απριλίου 2012
9
0
Δυστυχως, απ οτι βλεπω και στο φορουν των κυνηγων, η κλοπη και μεταπωληση κυνηγοσκυλων εχει παρει πολυ μεγαλες διαστασεις ειδικα στην επαρχια.

Βαλε δημοσιευσεις με φωτογραφιες στα φορουμ μηπως και... αλλα απο τη στιγμη που κλαπηκε και δεν χαθηκε μονος του χλωμο το βλεπω να τον ξαναβρεις.
Φίλοι μου , πριν 3 ώρες βρήκα στο σκύλο μου!!!!!!!! Περίπου 3 χιλιόμετρα από το σπίτι μου.Φανερά ταλαιπωρημένος και γεμάτος τσιμπούρια. Δεν πειράζει! Αρκεί που τον βρήκα και θα την ξεχάσουμε και οι δύο την άσχημη εμπειρία. Πως τον βρήκα? Πλήρωσα έναν αθίγγανο (σεβαστό ποσό) με την συμφωνία να μου τον βρεί και να τον αφήσει κάπου κοντά στο σπίτι μου και χωρίς ανάμειξη της αστυνομίας. Δέν ξέρω που και πώς τον βρήκε. Σημασία έχει ότι ο Αράπης είναι πάλι μαζί μας!!! Σας ευαχαριστώ όλους. Καλή Ανάσταση!!!!!!!!!!!
 


νασια

Well-Known Member
27 Μαρτίου 2012
616
11
Μπράβο πολύ χάρηκα που βρέθηκε. Ωραίο Πασχαλινό δώρο.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
 


milk takis

Well-Known Member
23 Ιανουαρίου 2012
319
3
thessaloniki
Αρα ουσιαστικα τον ειχανε παρει τσιγγανοι..Συγγνωμη,αυτος ο τυπος σου ειπε οτι μπορει να ξερει κατι η εσυ τον ρωτησες;Καλως τον δεχτηκες πισω και προσεχε..Βαλε και καμια καμερα η συναγερμο για το καλο ολων σας..
 


AMA

Member
7 Απριλίου 2012
9
0
Αρα ουσιαστικα τον ειχανε παρει τσιγγανοι..Συγγνωμη,αυτος ο τυπος σου ειπε οτι μπορει να ξερει κατι η εσυ τον ρωτησες;Καλως τον δεχτηκες πισω και προσεχε..Βαλε και καμια καμερα η συναγερμο για το καλο ολων σας..
Με το τύπο με έφερε σε επαφή τρίτο πρόσωπο.Όχι αθίγγανος. Δικός μας.Ρώτησα , ξέρετε πως γίνονται αυτά, και έδωσα τα χρήματα με το ρίσκο να τα χάσω. Τελικά μετά από 10 περίπου ημέρες τέλειωσε το μαρτύριο.