Κοπή πίτας 2012




View Weim

Well-Known Member
20 Δεκεμβρίου 2011
101
0
Νέα Σμύρνη
Πω πω πόσο ζήλεψα τώρα...
Πολύ στεναχωρεθήκαμε που δεν ήρθαμε αλλά έχουμε τον πρώτο μας οίστρο (μάλλον) και δεν θελαμε να αναστατώσουμε τον αντρικό πληθυσμό!
Άντε παιδιά και του χρόνο!
Στην επόμενη μάζωξη θα είμαστε εκεί!!!
 














epial

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2011
3.026
5.276
65
Aθήνα
Να ευχαριστήσω κι εγώ την mareco αλλά και όσους άλλους βοήθησαν για να οργανωθεί και να πραγματοποιηθεί αυτή η συνάντηση.

Ξαναγράφω τώρα με πιό άνεση και με μεγαλύτερη ηρεμία.

Εχω μείνει με μια πολύ ευχάριστη γεύση.
Εκτος από την ευχαρίστηση που πήρα βλέποντας τον Κάστορα ευτυχή, είμαι ενθουσιασμένος γιατί γνωρισα εκτος πληκτρολογιού τόσους ανθρώπους, έστω κι αν ο αριθμός ήταν τόσο μεγαλος που δεν μου επέτρεψε σοβαρότερες συζητήσεις αλλά πολύ λιγο με τον ένα, ενα γειά με κάποιον άλλον ή δυό λόγια με κάποιον τρίτο.

Προσπαθώντας να ξαναφέρω στο μυαλό εικόνες και συζητήσεις, ταχω κανει αχταρμά.
Εχω μπερδέψει, ονόματα, Νicknames και σκυλιά.
Κάποιους πάλι που θα ήθελα να γνωρίσω, δεν θυμάμαι καν αν τους γνώρισα.

Θα ήθελα πολύ να ξαναβρεθώ με όλους σας, (υποθετω το ίδιο και ο Κάστωρ)!
 














Handlergr

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2009
313
0
Athens, Greece
Ήταν η πρώτη φορά που έλαβα μέρος σε συγκέντρωση του Dogforum.gr και χάρηκα πολύ που είδα αρκετά μέλη εκεί με τους σκύλους τους!
Θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια στα μέλη του φόρουμ για την όλη διοργάνωση και ιδιαίτερα στο μέλος Mareco!!

Ελπίζω ανάλογες συγκεντρώσεις να γίνουν ξανά & σύντομα!!!
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.650
7.754
Να ευχαριστήσω και τον Δημήτρη και την Αναστασία για τα υπέροχα εδέσματα που μας έφεραν, την Milva για την σοκολατόπιττα που δεν έφαγα και τώρα θα την ονειρεύομαι μέχρι την επόμενη πίττα, το kokoni για το τσίπουρο που το πέρασα για νερό και γέμισα ένα νεροπότηρο (χικ!) , ολους σας που πήρατε φωτογραφίες και τώρα θαυμάζουμε τα πανέμορφα σκυλιά του φόρουμ, την Σκάρλετ για την υπέροχη σκυλόπιττα (ούτε αυτή έφαγα αλλά δεν θα την ονειρεύομαι ) .
Είμαι πολύ χαρούμενη που γνώρισα τόσο όμορφο κόσμο που εκτιμούσα ήδη και απλά επιβεβαιώθηκαν οι εκτιμήσεις μου στο έπακρο ;)

(τώρα που τους γνώρισα σχεδόν όλους εγώ με ποιούς θα τσακώνομε)!
Επίσης να το επαναλάβουμε σύντομα γιατί κάποιοι έλαμψαν δια της απουσίας τους!!!

Η λίστα με τους σκύλους που λάτρεψα είναι ατέλειωτη ;)
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.933
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95