Κοπή πίτας 2012






vagelis_ras

Well-Known Member
5 Αυγούστου 2011
2.405
458
52
Υπερηφανοι ιδιοκτητες "δυναμικης "φυλης"!!!Κυριολεκτικα ομως...ολοι μαζι και οι ψωριαριδες χωρια!!!Τρομαρα μας!!!



Κατα τα αλλα.....Χαρηκα για οσους γνωρισα,ευχαριστω ολους για τα καλα σας λογια για το παιδοβουβαλο...ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στη φιλη Μareco για ολο αυτο....και οπως ειπε και καποιος νωριτερα....αυτο το τιγρε γαλλακι που βρεθηκε στην αγκαλια μου ξαφνικα....στο τσακ δε το "βουτηξα"!!!!
Εγώ θα έλεγα ότι σαν άλλοι Ακρίτες , επιβλέπουν και προσέχουν την αγέλη
 




















ICE

Well-Known Member
9 Νοεμβρίου 2010
6.410
421
ΑΘΗΝΑ
Βλεποντας ολες τις φωτογραφιες, ξεχωριζω αυτον τον Σωτηρη, και το βλεμμα του Σωτηρη...:):cool:
 






dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Ζηλευω !!!
Εγω ξεχωρισα το pug ... τι θλιμμενο βλεμμα ειναι αυτο ! Δε του αφησαν πιτα τα τερατα κ στεναχωρεθηκε; Σκετη γλυκα ειναι :)
Ήταν λιγάκι έξω από τα νερά της Κατερίνα! Άλλωστε δεν εχει ξαναδεί τόσα πολλά σκυλιά μαζί! Πιο πολύ παρητηρήτρια ήταν! Πάντως έφαγε πιτούλα η Salve και της άρεσε πολύ!! Την επόμενη φορά δεν θάναι αγγαλίτσα, αυριο κάνουμε και το τελευταίο εμβόλιο οπότε θα αρχίσουμε και τις βολτούλες!
Thanks Κατερίνα για τα καλά σου λόγια, όλα τα σκυλάκια ήταν υπέροχα, το καθένα με τη δική του ξεχωριστή ομορφιά!
 


STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Το πανεμορφο red nose με τα πρασινα ματια, ποιανου ειναι και πως το λενε;
Δικο μας ειναι, την λενε Yupi και ειναι 6 μηνων κοπελαρα!

Πωπω οι φωτο που της βγαλατε ειναι τελειες! Ειναι που ειναι κουκλαρα, το παρακανε!
 


STARMILLLY

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2011
294
11
Πατρα
Περασαμε πολυ ομορφα, παλι καλα που δε μας τα χαλασε ο καιρος...στο τσακ αρχισε να ψιχαλιζει...
Να στε καλα και να το ξανακανουμε συντομα!

Βασικα ηταν η πρωτη φορα που θα σας γνωριζα και δεν πιστευα πως ολα αυτα τα ποστ σχετικα με τσιπουρα και λοιπες μασαμπουκιτσες ηταν αληθινες..πλακα θα κανουν λεω, αλλα εσεις το στησατε κανονικα το τσιμπουσι! Με την επομενη ενα αρνι στη σουβλα μας λειπει! χααχαχχα.

Δεν θα παραλειψω να ευχαριστησω για τη σοκολατοπιτα που μας δωσατε, τοσο την Μιλβα, οσο και "την" Κοπριτης...πηγε σε πολυ καλη μερια! Οποιος δεν εφαγε εχασε...προλαβαινει δε προλαβαινει να μ στειλει πμ να κρατησω κανα κομματι! λολ...

Κριμα που αργησαμε να φτασουμε κ δεν γνωρισα την FrenchieFan με τα κοριτσια της...ο καημος θα μου μεινει...

Πολυ αγαπησαμε το περαστικο
που επαιζε με το πιτμπουλακι μας...

Αγαπησαμε τα κοριτσακια της Vrmode,κουκλακια και πραγματικες κυριες οχι σαν το τρεχαντηρι το δικο μου!


Ευχομαστε να σας ξαναδουμε συντομα και μεχρι τοτε επιφυλασομαστε για καλουδια Πατρινα...οχι παλι με αδεια χερια!:p
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Κριμα που αργησαμε να φτασουμε κ δεν γνωρισα την FrenchieFan με τα κοριτσια της...ο καημος θα μου μεινει...
Αργησατε και πολυ!! 10 ηταν το ραντεβου και η mareco το τονισε και πολυυυυ- !!
Εμεις φυγαμε μετα της 12!! ( ειχα αφησει 2 απο τα 4 κοριτσια στο σπιτι).

Αλλα αμα σε ξαναφερει ο δρομος αθηνα- ελα απο το σπιτι να τα πουμε απο κοντα!
Για να μην μενεις με τον καημο!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Βλεποντας ολες τις φωτογραφιες, ξεχωριζω αυτον τον Σωτηρη, και το βλεμμα του Σωτηρη...:):cool:
Ναι ρε συ Γιάννη...αυτό το κουτάβι μου...έχει μια μόνιμη λαχτάρα στο βλέμμα. Μια έκπληξη, μια αναμονή για κάτι που πρέπει να γίνει :rolleyes: Είναι μονίμως σε εκγρήγορση: τι κρατάει τώρα αυτός; μην είναι κουκουνάρι; μήπως θα το πετάξει; προς τα που; να τρέξω...προς τα που να τρέξωωωωωω....:p

Κατά τα λοιπά, μπράβο σας που ήσασταν στην ώρα σας :D και που ήσασταν όλοι ανεξαιρέτως υπόδειγμα σκυλοιδιοκτητών. Μόνο έτσι, επιτυγχάνονται τέτοιες συναντήσεις. Χαίρομαι που περάσατε καλά, ο καιρός ήταν μαζί μας και όλα πήγαν καλά. Ευχαριστώ πάρα πολύ, όσους έφεραν το κατιτίς τους, γιατί δείχνει πόσο νοιάζεστε κι εσείς. Να ξαναπώ και εδώ για όσους δεν ήρθαν, ότι ένοιωσα προσωπικά την ανάγκη, να πω ένα έξτρα "μπράβο" κι ένα έξτρα "ευχαριστώ", στην l.kyveli για την απόφασή της να κρατήσει τον Τζίμυ, στην Lara_kouklara για την μάχη που έδωσε και εξακολουθεί να δίνει, για να αναστήσει τα σκουπιδοκούταβά της και στην deliaki για την δική της μάχη να κρατήσει με αξιοπρέπεια στην ζωή τον Τζακ της που τελικά τον έχασε. Εχουμε πολλά παιδιά στο φόρουμ με τέτοιο μεγαλείο ψυχής. Απλώς αυτές οι τρεις ιστορίες, είδαν λίγο περισσότερο το φως της δημοσιότητας, μας συγκίνησαν και μας έδειξαν, ότι όταν θέλεις...μπορείς. Να 'στε καλά όλοι και Θεού θέλοντος την πίτα του 2013 θα την κόψουμε κατά την άνοιξη. Να μην έχω άγχος με τον καιρό...:D Μα ούτε μία φωτό το τσαντήρι με το περιεχόμενό του; :shake::p

Και βεβαίως μεγάλο "ευχαριστώ" σε όσους ήρθαν από μακριά. Nasouk, Lara_kouklara, kokoni, vagelis_ras, STARMILLY. Δεν θυμάμαι ποιοί άλλοι. Βαγγέλη, κατάλαβες τελικά, ότι η μουστακαλού που περίμενα με λαχτάρα, δεν ήταν ο Νάσος έτσι; :dohh::D
 
Last edited: