Κουκηφωτογραφίες - ή αλλιώς τα νέα μας


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Εδώ καλοκαίριασε πλέον και έχουμε αρχίσει νωρίς νωρίς τα μπάνια φέτος. Επίσης αξιώθηκα επιτέλους να αγοράσω αμάξι οπότε πάμε πιο συχνά στη λίμνη για μπάνια και δεν εξαρτόμαστε μόνο από το συντριβάνι (και αυτό καλό είναι, κακά τα ψέματα).

Μια χαρά τα πάει, προς στιγμήν, έχω σταματήσει τις φυσιοθεραπείες γιατί απ' τη μία είναι πάρα πολλά τα λεφτά, αλλά χαλάλι, απ' την άλλη όμως δεν βλέπω να βοηθάνε πλέον. Κουτσαίνει λίγο μεν όταν περπατάει και το σέρνει λίγο το πόδι του, αλλά δεν φαίνεται να τον ενοχλεί αυτό ιδιαίτερα (μάλλον εμένα με ενοχλεί περισσότερο). Για την ώρα τη βγάζουμε με γλυκουζαμίνες (Flexadin). Τώρα που ξεκίνησαν οι ζέστες, οι οποίες πάντα τον ενοχλούσαν, κατεβάσαμε τα χιλιόμετρα στα 3-4, αλλά περνάμε περισσότερη ώρα στο νερό, οπότε ασκείται αρκετά.

Μερικές πρόσφατες φωτό από τη λίμνη -















Σήμερα φύγαμε για λίγο εκτός πόλεος και πήγαμε σε μια άλλη λίμνη για μπανάκι και βολτούλα στο δάσος.









Αυτά :)
 


Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Όμορφες φωτογραφίες ενός ευτυχισμένου σκύλου. Περνάτε καλά κι αυτό βγαίνει παραέξω! Πάντα τέτοια! :)


Υ.Γ. 1: Λατρεύω το bokeh που βγαίνει στις φώτο.
Υ.Γ. 2: Αν τυχόν τα μασουλάει καθόλου τα μπαλάκια, τα Prince Tour είναι πιο ανθεκτικά από τα Head ATP. Τα έχουμε περάσει crash test εδώ. :p
 
  • Like
Reactions: Berna


Berna

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
9.704
3.863
39
Belgrade, RS
clockworkplum.wix.com
Ευχαριστώ πολύ :)

Οσο για τα μπαλάκια, έχω σταματήσει να μετράω πόσα χάσαμε σε ποτάμια, θάμνους, πόσα μας τα κλέψανε άλλα σκυλιά, και πόσα χάλασαν! Ευτυχώς ένας φίλος παίζει τέννις και πού και πού μας φέρνει μπαλάκια, και μερικά τα βρίσκει ο Κούκης ο ίδιος στις βόλτες μας (που τα έχασαν άλλοι) :D Οπότε έχουμε πολλά! :cool:
 


Amaliaz

Well-Known Member
23 Οκτωβρίου 2009
10.131
4.808
Α ρε Κουκι κουκλε :love:
Βαλτου και μια χάντρα θαλασσια.
 
  • Like
Reactions: Berna


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Τι άλλο να πω για σας τους δυό!
Να είστε πάντα γεροί και να απολαμβάνετε ο ένας τον άλλον για πολλά πολλά χρόνια!!!
 
  • Like
Reactions: Berna


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Νομίζω ότι το κολύμπι είναι η καλύτερη φυσιοθεραπεία ...καλό καλοκαίρι να έχετε :)
 
  • Like
Reactions: Berna


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.113
Μηνύματα
895.815
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf