Κτηνίατρος νότια προάστια


lampos

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2012
68
1
Θα ήθελα να μου προτείνετε κάποιον κτηνίατρο εμπιστοσύνης στα νότια προάστια. Συγκεκριμένα μένω στη Βούλα, οπότε θα προτιμούσαν να είναι σχετικά κοντά σε αυτήν την περιοχή. Το πρόβλημα αυτή τη στιγμή είναι ενδεχόμενη δυσπλασία, (για την περίπτωση που ξέρετε κάποιον ειδικό) αλλά με ενδιαφέρει γενικότερα να βρω έναν άνθρωπο να μπορώ να εμπιστευτώ τη γνώμη του.

Όποιος μπορεί, παρακαλώ να με βοηθήσει.
 










lampos

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2012
68
1


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Το θέμα όμως, όταν έχεις συγκεκριμένο πρόβλημα, δεν ειναι να βρεις απλώς έναν καλό γιατρό, κάπου κοντά σου, που να εμπνέει εμπιστοσύνη. Το θέμα είναι, να πας σε κάποιον όσο γίνεται πιο εξειδικευμένος, ακόμη κι αν είναι στην άλλη άκρη.
 


lampos

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2012
68
1
Το θέμα όμως, όταν έχεις συγκεκριμένο πρόβλημα, δεν ειναι να βρεις απλώς έναν καλό γιατρό, κάπου κοντά σου, που να εμπνέει εμπιστοσύνη. Το θέμα είναι, να πας σε κάποιον όσο γίνεται πιο εξειδικευμένος, ακόμη κι αν είναι στην άλλη άκρη.
Ξέρω 2 γιατρούς εξειδικευμένους και θα τους επισκεφτώ. Ήθελα όμως κάποιον κοντά μου για να μπορώ να πηγαίνω συχνά ώστε να παρακολουθεί το σκυλί γενικότερα. Όχι μόνο για το συγκεκριμένο πρόβλημα.
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Στην νέα σμύρνη είναι ο Βλαχόπουλος. Δεν θα στον συνέστηνα ως γενικό κτηνίατρο γιατί δεν γνωρίζω την δουλειά του αλλά εξειδικεύεται σε ορθοπεδικά θέματα στα οποία είναι από του κορυφαίους στην Ελλάδα. Χειρούργησα τον σκύλο μου σε αυτόν και τα αποτελέσματα στο ζώο είναι άριστα.
 


lampos

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2012
68
1
Στην νέα σμύρνη είναι ο Βλαχόπουλος. Δεν θα στον συνέστηνα ως γενικό κτηνίατρο γιατί δεν γνωρίζω την δουλειά του αλλά εξειδικεύεται σε ορθοπεδικά θέματα στα οποία είναι από του κορυφαίους στην Ελλάδα. Χειρούργησα τον σκύλο μου σε αυτόν και τα αποτελέσματα στο ζώο είναι άριστα.
Τον γνωρίζω. Ο κτηνίατρος μου με ενημέρωσε για τον κ.Βλαχόπουλο και τις εγχειρήσεις που κάνει. Ευχαριστώ πάντως.