Κτηνίατρος σε Ανατολική ή Βόρεια Αττική;


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Αυτη η κοπελα δεν ημουν εγω, εγω δεν εχω παιδι!!! :p
Το Λαμπ ηταν απ τα χειροτερα που χω δει, θα θελα να το βγαλω μια φωτο να το δειχνω σε μερικους εξυπνους. Το παραδεχτηκε κι η ιδια οτι δε περιμενε να βγει ετσι.

Κριμα που δεν ημασταν ταυτοχρονα.. Τι ειχε το παιδι? :( εμεις πηγαμε με αιμοραγικη κολιτιδα ΚΑΙ τα δυο.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 


nfeel

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2011
1.491
514
UK
Α πιάσατε την κουβέντα ε?!
Λίγο το δαμάλι που είχε για σκύλο κ την τράβαγε,λίγο το παιδί της που ήθελε να ανέβει στην πλάτη του σκύλου να κάνει καρουζέλ,λίγοι οι καπνοί που έβγαζε από τα αυτιά εξαιτίας της αναμονής....ε τη λυπήθηκα την καημενούλα :p

Όποτε πάμε εμείς όλο κ κάποιον βλέπουμε από το forum πάντως.Είδαμε κ άλλο μέλος χθες..

Sent from my Galaxy NOTE II using tapatalk
 


aouimbae

Well-Known Member
7 Μαϊου 2011
1.753
26
Οχι εγω δε της μιλησα γιατι απ οταν ηρθε φαινοτανε μπλαζε και σνομπ. Μια κυρια που καθοταν διπλα μου της μιλησε. :p

Κι εμεις ειδαμε γνωστους, αλλα οχι απο το φορουμ.. Γενικα επειδη με 3 οικοσιτα και καμποσα αδεσποτα , παμε συχνα, βλεπουμε γνωστες φατσες :p


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 


spyrval

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2013
75
0
Τελικά αυτός ο Κέστης καλός είναι?




Καλά,πλάκα κάνω...:) Πάντως ελπίζω με ραντεβού να μην χρειάζεται να πηγαίνω από τις 4 το πρωί όπως οι γέροι στο ΙΚΑ.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Το μόνο βέβαιο είναι, ότι θα πρέπει εκ των προταίρων, να έχεις οπλιστεί με υπομονή και άπλετο χρόνο, γιατί το 2ωράκι αναμονή, το έχεις στο νερό. Τουλάχιστον για τα απογευματινά ραντεβού, που έχω γνώση. Εκτός, αν είναι τόσο η τύχη με το μέρος σου.
 


Pintsie

Well-Known Member
7 Ιανουαρίου 2011
1.233
23
Ανθούσα
Η κλινική στο Πικέρμι και το Αττικό Νοσοκομείο ήταν πιασοκωλέ, τουλάχιστο μέχρι πριν 4-5 χρόνια που πήγα τελευταία φορά. Επίσης δεν έχω ακούσει καλά λόγια και δεν έχω και η ίδια καλή εμπειρία από το δεύτερο. Θεωρώ ότι εκεί πάμε μόνο σε περίπτωση ανάγκης - π.χ. νύχτα αν μας τύχει κάτι.

Εκτός αν έχουν αλλάξει από τότε τα πράγματα...
Αυτό στο Πικέρμι μου είπαν 40 ευρώ για τα εμβόλια. Είναι πολλά; με άγχωσες.
Μία φορά έχω πάει και είχα πληρώσει αρκετούτσικα αλλά ήταν για τις εξετάσεις για την ερλίχεια και δεν ξέρω πόσο πάει η τιμή για να συγκρίνω :(
Αλλά μου είχε φανεί πολύ καλή η κυρία. Γι'αυτό είπα να ξαναπάω.
Νόμιζα ότι 40 ευρώ είναι καλή τιμή :((((
 


29 Ιουλίου 2015
3
0
29
Και Θωμάς Μαραγκός στο Χαλάνδρι επίσης.
Ξερεις αμα ο κτηνιατρος που ειναι στο χαλανδρι κ εχει ιατρειο μικρων ζωων που ειναι αποστολοπουλου 51 κατω χαλανδρι αν ειναι καλος;
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Γωνία με Χίου ε?
Μια φορά πήγα και τσακωθήκαμε :p αλλά δεν έχει τύχει να ακούσω κάτι άσχημο.
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Κάθε γιατρός έχει τα χούγια του.
Πρέπει να ψάξεις, να δοκιμάσεις, και να καταλήξεις σ'αυτόν, που σου ταιριάζει καλύτερα.
Δεν υπάρχει γιατρός, για τον οποίο να μην ακούσεις κάποιο παράπονο.
Αν πρόκειται για κάτι σοβαρό, καλό θα είναι να πάρεις και δεύτερη και τρίτη γνώμη, έτσι κι αλλιώς.
Η αν απλώς σου δημιουργούνται απορίες, να ρωτάς.
 
  • Like
Reactions: ProudtobeGreek


Demi_k

Well-Known Member
15 Ιουνίου 2015
71
56
40
Θωμάς μαραγκός...οταν ήταν 4 μηνών ο κούταβος μου καταλαβαμε οτι κούτσεναι το πίσω πόδι,τον πήγα σε δύο γιατρούς και δε κατάλαβαν τι είχε το σκυλί,με το που τον ακούμπησε ο Θωμάς μου είπε αμέσως τι συμβαίνει...έχουμε κάνει δυο χειρουργεία με μεγάλη επιτυχια!Έχει μεγάλη εμπειρία και ειδικά σε βαριά περιστατικά,αυτο μου είπαν όταν μου τον σύστησαν,παρομοια έχω ακούσει και για τον Κέστη,εμείς απλα συνεχίσαμε στον Μαραγκό!Στον μαραγκό πας χωρίς ραντεβού!
 
  • Like
Reactions: l.Kyveli


balaso

Well-Known Member
7 Ιουλίου 2011
234
24
Πολύ καλος, με σπουδές στο εξωτερικό και διδάκτωρ στο πανεπιστήμιο Θεσσαλίας, όπως επισης υπεραναλυτικος στο τι εχει ο σκυλος σου Και πως πρεπει να αντιμετωπιστεί .

http://animalmedicalcenter.gr/index/1