Κτηνίατρος στη Θεσσαλονίκη


FrankieChris

Well-Known Member
25 Απριλίου 2018
136
381
35
Καλημέρα! Ενοψη των ετήσιων εμβολίων και του τσεκ απ του νεαρού θα ήθελα να βρω κτηνίατρο ώστε να πάρω μια δεύτερη γνώμη για τα θέματα που έχει με το γαστρεντερικό και μας ταλαιπωρούν και να έχω και μια ακόμα εναλλακτική. Έχετε να μου προτείνετε καποιον είτε κέντρο είτε Δυτική Θεσσαλονίκη? Ψάχνοντας στο φόρουμ βρήκα κάποια ονόματα αλλά τα ποστ είναι παλιά και δεν ξέρω αν ισχύουν.
 




FrankieChris

Well-Known Member
25 Απριλίου 2018
136
381
35
Αυτός φαίνεται να έχει εξαιρετικά ρηβιούζ.
Ευχαριστώ πολύ! Τον γνωρίζω και προσωπικά και έχει περιθάλψει αδέσποτο γατάκι που είχα βρει στο παρελθόν και κανένας δεν αναλάμβανε αλλά ειδικότητα του είναι οι γάτες κατά κύριο λόγο . Βρίσκεται όμως στην άλλη άκρη της πόλης οπότε είναι δύσκολο να γίνει μόνιμος γιατρός μας.
 




Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.529
6.957
ειδικότητα του είναι οι γάτες κατά κύριο λόγο
Μπα. Ειδικότητά του θα λεγα είναι τα αδέσποτα :p

Συνεργάζεται με πολλές φιλοζωικές, έχει σώσει πολλά ζώα, και ανάθεμα αν πληρώνεται για το 20% των περιστατικών.
 




dimitris-skg

Well-Known Member
3 Σεπτεμβρίου 2012
844
2.851
Πρόσφατα είδα ότι άνοιξε κτηνιατρείο στην Προξένου Κορομηλά, στο ύψος της Μητρόπολης, το οποίο είναι μάλιστα 24/7. Δεν γνωρίζω όμως κάτι παραπάνω, απλά προς ενημέρωση το γράφω.

 
  • Like
Reactions: FrankieChris


JoannaL

New Member
15 Ιουνίου 2017
1
0
Θεσσαλονίκη
Για Δυτικη Θεσσαλονικη, συγγεκριμενα νεαπολη ειναι η Ελενη Δημου ( Vetical Care ). Εξαιρετικη γιατρος απο τοτε που την ανακαλυψαμε δεν παμε πουθενα αλλου !
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.103
Μηνύματα
895.609
Μέλη
19.914
Νεότερο μέλος
nicksugar3