Κυριακάτικη βόλτα




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
για μενα που ειναι αλλου για αλλου και ολιγον βλαχακι...μενω ελευσινα,φανταζομαι η αττικη οδος μας ενωνει σωστα?
Ναι. Η Αττική Οδός είναι καλή ιδέα. Από την έξοδο της Κηφισίας που βγάζει στο Mall, μετά είναι πολύ κοντά (κίνησης επιτρέπουσας...). Υπό νορμάλ συνθήκες ούτε πέντε λεπτά πάνω-κάτω.
 


apnea5909

Well-Known Member
1 Δεκεμβρίου 2009
145
0
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
apnea5909.webs.com
Εχει κάποια ταμπέλα προς πάρκιγκ ή προς Αλσος? Εχει χώρο στο πάρκινγκ να συναντηθουμε?:)
Απο αθηνα πανω στη κηφισιας εχει ταμπελα -θεατρο αναβρυτων- στην γωνια εχουν αραδιασει και ελατα για πουλημα τωρα... δυσκολο να το χασεις.
Μεσα στο παρκιν εχει αρκςετο χωρο να περιμενουμε ολοι...
 


despoina26

Well-Known Member
7 Οκτωβρίου 2009
137
0
apnea5909 σε ευχαριστω πολυ για την προσκληση αλλα απο οτι φαινεται απο αττικη οπως λεει η mareco ειναι πολυ πιο κοντα.
απο κερατσινι θα κανω κυκλο...
παρεπιπτοντως μπηκα στο site του ερμη!!ειναι απιστευτα ομορφος!!!!φτου φτου φτου!
 


apnea5909

Well-Known Member
1 Δεκεμβρίου 2009
145
0
ΠΕΙΡΑΙΑΣ
apnea5909.webs.com
apnea5909 σε ευχαριστω πολυ για την προσκληση αλλα απο οτι φαινεται απο αττικη οπως λεει η mareco ειναι πολυ πιο κοντα.
απο κερατσινι θα κανω κυκλο...
παρεπιπτοντως μπηκα στο site του ερμη!!ειναι απιστευτα ομορφος!!!!φτου φτου φτου!
Ευχαριστω... θα τον απολαυσεις την κυριακη σε ολο του το μεγαλειο... Αυτογραφα στο τελος της βολτας....
 




E-va

Well-Known Member
2 Οκτωβρίου 2009
434
0
Αχαρνές
Την Κυριακή στις 12:00 στο παρκιγκ του Δάσους.

Οκ! :cool:

Πιθανότατα να σκάσουμε 5 :eek:
(Θα είναι μαζί και Λία+Killah)
 


kopritis

Well-Known Member
1 Νοεμβρίου 2008
7.809
23
Αθήνα, κεντρο.
Wow.... πλήθη βλέπω πάλι! Για να δούμε!
Δεν ξέρω πως θα γίνει η αναγνώριση, μάλλον μέσω σκύλων.... ξέρω κανα δυο απο σας, κι ελπίζω οτι κι εσείς ξέρετε κάποιους άλλους.... :)
 


Eirini-Fontas

Well-Known Member
6 Μαϊου 2009
5.280
709
Θρακομακεδονες
Θα προσπαθησω να ερθω και εγω με το Φωντα αλλα ακομα παιζεται. Ελπιζω να το βρω!! Και θα χαρω πολυ να σας γνωρισω!

Σαν εκταση ειναι πολυ μεγαλο το αλσος???
 








Allegro

Well-Known Member
30 Σεπτεμβρίου 2009
878
10
Maroussi
Θα φέρει κανείς κανένα κουτάβι στα μέτρα μας (σε μέγεθος αλλά κυρίως σε τρέλα) ή πάλι θα φάμε "κλάσιμο" απο ενήλικους?? :D:D:D
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
Θα φέρει κανείς κανένα κουτάβι στα μέτρα μας (σε μέγεθος αλλά κυρίως σε τρέλα) ή πάλι θα φάμε "κλάσιμο" απο ενήλικους?? :D:D:D
Εμάς δεν μας βρίσκεται αλλά θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε...
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
α,χα,χα,...νομίζω ότι ο Ερμής του Γιάννη...θα σας ικανοποιήσει απόλυτα Allegro...
Εμείς είμαστε σοβαροί (11&6)...οπότε δεν ασχολούμαστε με "γουρουνοσκυλάκια"...:D:D:D:D:D
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
Παρεξηγησες. . . . .:D Αν και εχουμε μαθει σε πολλα στρεμματα!!!!! :D :D

Ρωταω γιατι αν ερθω αργοτερα απο τις 12 θα σας βρω η να παρω και κυαλια???
Μάλλον ακουστικά θα χρειαστείς να ακολουθήσεις την φασαρία :)
Πάντως ένα κινητό για ώρα ανάγκης δεν είναι κακή ιδέα. Ευχαρίστως στέλνω το δικό μου σε όποιον το ζητήσει.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
Εμένα θα με γνωρίσετε..μία κουτσή με 2 Golden!!!!!!!
Κοίτα να δεις... κι εγώ ψιλοκουτσή είμαι με δύο μπαθ όμως. Μην προλάβει να πει κανείς πως θα εξελιχθεί σε συνάντηση αναπήρων :mad:
 




Teobullmastiff

Well-Known Member
25 Ιουλίου 2009
4.816
3
39
Πεντελη,Αθηνα
τελεια ιδεα!!

θα ερθουμε και εμεις...ειναι κοντα και στα παλια μας λημερια...:D

εαν δεν εχουν ανοιξει οι ουρανοι ειμαστε μεσα!

απλα οδηγιες προς ναυτιλομενους...:paja1:

ο Τορο ειναι ενα κουταβι και στο μυαλο και στην ψυχη,αγαθος (ακομα) και πολυ καλη ψυχη...απλα ειμαστε 48 κιλα...ελπιζω και δεν πρεπει να μας φοβηθειτε...εμεις απλα να παιξουμε θελουμε,απλα σπανια μας παιζουν...:D
 




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.322
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc