ΛΥΚΟΙ




kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
ειναι ωραια ζωα...
μπορει να ειναι αγρια αλλα ειναι ωραια..
πολυ καλο video clip.. ατμοσφερικη μουσικη στο μεγαλιο της αγριας φυσης..
μπραβο denis!!!πολυ καλο!!
:D :p

και μοιαζουν τοσο με τα λυκοσκυλα...
 












sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
gwgw said:
ωραια ζώα! πολυ θα ηθελα να δω ενα απο κοντα....

και δεν εννοω αυτα που ειναι στο ζωολογικο κηπο...
και αυτο δεν θα το πειραζε να τα πειτε απο κοντα! κουκλια ειναι παντως!!
 






Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
δεν μπορω να καταλαβω για ποιον λογο κρεμασαν τα νεκρα ζωα.ειναι μαγκια δηλαδη; και το περιφανευονται κιολας;.αυτη η επιδειξη δυναμης εμενα μου θυμιζει τους γοριλες που χτυπουν το στηθος τους για να τρομαξουν τους αλλους.για αυτους τους ανθρωπους η λεξη ζωο ειναι λιγη πρεπει να βρεθει μια αλλη αν υπαρχει τοσο δυνατη λεξη.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΑΙΣΧΟΣ
 


Βασίλης

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2007
143
0
THESSALONIKI
Νικος said:
δεν μπορω να καταλαβω για ποιον λογο κρεμασαν τα νεκρα ζωα.ειναι μαγκια δηλαδη; και το περιφανευονται κιολας;.αυτη η επιδειξη δυναμης εμενα μου θυμιζει τους γοριλες που χτυπουν το στηθος τους για να τρομαξουν τους αλλους.για αυτους τους ανθρωπους η λεξη ζωο ειναι λιγη πρεπει να βρεθει μια αλλη αν υπαρχει τοσο δυνατη λεξη.ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ ΑΙΣΧΟΣ
Για μαγκιά το κάνουν, όπως και οι άλλοι με τάγριογούρουνα που τα δένουν στο καπό για να τους δει όλο το χωριό....Ξεφτίλες!!!!
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
δηλαδη αν τους πλακωσεις στο ξυλο μπροστα σε ολο το χωριο θα εισαι ο πιο μαγκας ε; :twisted: :twisted: :twisted: :evil: συμφωνα με την δικη τους λογικη παντα :twisted: :evil:
 


Βασίλης

Well-Known Member
2 Ιανουαρίου 2007
143
0
THESSALONIKI
Νικος said:
δηλαδη αν τους πλακωσεις στο ξυλο μπροστα σε ολο το χωριο θα εισαι ο πιο μαγκας ε; :twisted: :twisted: :twisted: :evil: συμφωνα με την δικη τους λογικη παντα :twisted: :evil:
Είμαι κατά της βίας αλλά καμμιά φορά ίσως και να χρειάζεται!!

Υ.Γ Ωραίο το ψαράκι σου!! :) :)
 


Νικος

Well-Known Member
13 Σεπτεμβρίου 2007
2.481
1
36
νεαπολη-νικαια
Βασίλης said:
Είμαι κατά της βίας αλλά καμμιά φορά ίσως και να χρειάζεται!!

Υ.Γ Ωραίο το ψαράκι σου!! :) :)
και εγω κατα της βιας ειμαι.ενας πολυ συντομος και ανωδυνος τροπος ομως :twisted: ...και τι σχεση εχεις με τα ψαρια;;;
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Mην πειτε για ψάρια εδώ, please ....
στον στρατό μου ειπε κάποιος που μεχρι τοτε κάναμε παρέα, ότι οργανωνεται απο το χωριό του και τα γύρω χωριά σαφάρι λύκων ... σκοτώνουν 4 και πάνω ''κομμάτια'' την φορά, όπως χαρακτηριστικά ανέφερε ... συμμετέχουν οι ''άντρες'' του χωριού και ο ίδιος ήταν αρκετά ήσυχος και καλλιεργημένος, δεν μπορεις να πείς ότι ήταν κανας ζουλού ...
 






kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
συγνωμη σκοτωνουν λυκους???
για ποιον λογο...

πες το κυνηγι το καταλαβαινω μετα τα τρωνε που και εκει ειμαι εναντια.. :evil: ,τους λυκους γιατι?ποιο το νοημα?

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
 


denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
Kατά κύριο λόγο μαγκιά ...
το μίσος πηγάζει από την πεποίθηση ότι κάνει ζημιές στα κοπάδια, καταπατούμε δηλαδή τον φυσικό βιότοπο ενός φυσικού κηνυγού, εισαγουμε απροστάτευτο θήραμα ενώ καταστρέφουμε όλα τα υπόλοιπα φυσικά του θηράματα, φτιάχνουμε στάνες και χωριά ακόμα εκεί που δεν πρέπει, και μετά έχουμε και παράπονο ...

Να προσθέσω εδώ ότι το μεγαλύτερο πρόβλημα το δημιουργούν υβρίδια λύκου με σκύλο, όπου εμφανίζουν μειωμένο φόβο προς τον άνθρωπο, και μπορούν να πλησιάσουν πολύ κοντά σε κατοικημένες περιοχές, και όχι λύκοι ...
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.816
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf