Λάκης Γαβαλάς: Σχεδιάζει σειρά για τετράποδα.


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Ιιιιιιι ροζ στον Airμή;;; Ζαμέ των ζαμών. Δε φτάνει που παίζει με μπάλα Μπάρμπι, να του βάλουμε και ροζουλιά του παιδιού; Πάει, ως και τα ποντίκια θα γελάνε μαζί του (όσο προλάβουν δηλαδή πριν πέσουν στα δόντια του)
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
μη γελάτε καθόλου..το 2000κάτι, θυμάμαι υπήρχε κατάστημα στη Σκουφά, το οποίο πουλούσε αποκλειστικά αξεσουάρ για τετράποδα. Μέσα σε πάγκο με πλεξιγκλας παρακαλώ, είχε περιλαίμια με σβαρόβσκι, αλυσίδες σε διάφορα μεγέθη και φυσικά είχε και ρουχαλάκια. Έτσι για το γαμώτο πήγα και πήρα για το Ιρμάκι μου τότε. Ένα πουλοβεράκι ροζ πλεκτό. Το είχα πληρώσει..χμ..δε θυμάμαι..να δεις που ήταν σε δραχμές ακόμα. Νομίζω κοντά στο 10χίλιαρο. Ακόμα το έχω. Δεν έχει πάθει τίποτα (απλά δε χωράει στα σκυλιά). Γι αυτό μην κοροιδεύετε το Λάκη..Άντε :p
 




matilda

Well-Known Member
16 Ιουλίου 2007
1.431
1.022
Πες τα χρυσοστομη (προς Μπετυ). Αυτη η καρακιτσαρια νοοτροπια απευθυνεται σε οσους βλεπουν τον σκυλο ως αξεσουαρ. Χ@στηκε ο σκυλος για συνολακια και αξεσουαρ!

(Ασε που δεν παιζει να βγαινουμε βολτα εγω με φορμες και οι μουλαρες με φουλ εξτρα ντιζαινατα. Δεν θα δενει το ιματζ ρε αδερφια)
 






nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
Waxed Dog Coat

From the Classic capsule

Barbour Lifestyle

Keeping four-legged friends warm, dry and protected, the Wax Dog Coat is a waxed cotton version of Barbour’s best-selling classic dog coat.

Constructed in mediumweight waxed cotton for robust water resistance and protection from rough terrain, this stylish dog coat is lightly quilted for extra warmth and features the traditional Barbour tartan lining and a smart corduroy collar that can be folded forward for extra protection in bad weather. An adjustable underbody strap and Velcro-fastening neck ensure a comfortable fit.

Available in a choice of two classic colours and a wide range of sizes.













Barbour Dog Coats
 

Attachments



ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
πατησα στο eedo (γιατι αν δεν πατουσα θα ηταν περιεργο) και με εβγαλε σε εναν αοιδο κωνσταντινο γαλανο να τραγουδαει ενα ''εδω θα κοιμηθω''..

ε μετα ξερεις το ειδα ολο..

εκεινο που μου εκανε εντυπωση ηταν οτι η κοπελα η ξανθια ηταν στο κρεβατι με τον αλλον τον αρχαιο ελληνα και καλα(ο οποιος κοιμαται λες και ειναι ο σομερ.. σομεριτιδα πρεπει να εχει), με το αρχαιο πνευμα αθανατο, και διαβαζει ενα βιβλιο η κοπελα !
 


nikoscar

Guest Star
Staff member
9 Ιουνίου 2006
2.178
1.000.000.018
ATHENS
xexexe καλά έκανες..

Sepultura ήθελα να βάλω...αλλά είναι στο S-igma και εγώ ακόμα στο G-αμα.

*********

Tα μπουφανάκια σου αρέσανε ?
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
ναι μια χαρα σχεδιαση και δειχνουν λειτουργικα..
αν και το κονσεπτ για αδιαβροχο ειναι πιο καλο..

π.χ παιρνεις μονος σου εκεινα τα φτηνιαρικα τα αδιαβροχα και κανεις μονος σου πατρον-φασον(ειδικα αμα τοχεις το <<φασον>> ;-) σχεδια,κοβεις-ραβεις.. νταξει δεν ειναι αναγκη να εισαι και μοδιστρος να το κανεις.. και εισαι τζετ...
 








Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
αρκει να μην σου μεινει μετα ε ! 0χ0αχα0χα0χα0χα0
Γιατι ασχημα θα ναι??
Δε πιστευω να υπονοεις οτι ο γαβαλας ειναι καλυτερος απο μενα...:don:
 


rodriguez

Well-Known Member
5 Απριλίου 2013
329
111
Ανω Γλυφάδα
Τέσπα άμα είναι τα μοντελάκια του Λάκη σαν και αυτά που φοράει ο ίδιος άστο καλύτερα, άμα βγάλω έτσι το σκύλο βόλτα θα φάω γιαούρτωμα.
DANCING WITH THE STARS - Λακης και Αναστασια..5/1/2014 - YouTube
Καλά φαίνονται τα μπαρμπουρ αλλά είναι ανοιχτά απο κάτω και για εδώ που πλημυρίζουν οι δρόμοι με την πρώτη βροχή ο μισός σκύλος θα είναι μούσκεμα. Εχω στο μυαλό μου να πάρω δέρμα με το μέτρο απο Μοναστηράκι να του ράψω μόνος μου ένα αδιάβροχο :cool:
 


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
ροντριγκεζ ,αλήθεια εσείς με τις μέρες που έχει βροχή πως την παλευεται? με το που τελειώνει η βόλτα, πρεπει να πλυθει ο σκυλακος?
 


rodriguez

Well-Known Member
5 Απριλίου 2013
329
111
Ανω Γλυφάδα
ροντριγκεζ ,αλήθεια εσείς με τις μέρες που έχει βροχή πως την παλευεται? με το που τελειώνει η βόλτα, πρεπει να πλυθει ο σκυλακος?
Μπα δεν τον πλένω έχει μπουφάν και του σκουπίζω τα πόδια μόνο με πετσέτα, αλλά το πρόβλημα είναι άμα πλημυρίσει ο δρόμος εκεί θέλει καλό άλμα.
 

Attachments



συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Μπα δεν τον πλένω έχει μπουφάν και του σκουπίζω τα πόδια μόνο με πετσέτα, αλλά το πρόβλημα είναι άμα πλημυρίσει ο δρόμος εκεί θέλει καλό άλμα.
Ωραιοτατο το μπουφανακι!

(αντε να ανεβαζεις και συ καμια φωτο να θαυμαζουμε τον μουστακαλη!)
 


manolo

Well-Known Member
31 Ιουλίου 2013
2.593
7.631
Ο Γαβαλας δεν ήταν αυτός που τον έκραζαν Πακιστανοι εργάτες γιατί του έφτιαχναν ρούχα με 10€ το κομμάτι και τους είχε φεσώσει ενώ αυτός τα πούλαγε πανάκριβα;

Λάκη προχώρα γερά. Κορόιδα υπάρχουν πολλά.
 


rodriguez

Well-Known Member
5 Απριλίου 2013
329
111
Ανω Γλυφάδα
@ συλβοσκυλο, είναι πρακτικό γιατί αγκαλιάζει και απο κάτω και δεν βρέχεται ο σκύλος το είχα βρεί ένα εικοσάευρο, τώρα στο topic Λάκης ή όποιος να 'ναι πρέπει να είναι γνώστης για να φτιάξει κάτι που να προστατεύει το σκύλο και να μην τον ενοχλεί.

p.s. Δίκιο έχεις θα μαζέψω φώτο να κάνω update γιατί τώρα κλείσαμε χρόνο παρεάκι.