Λάρα, Σέριφ και Κλέα


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Είχα πολύ καιρό να σάς επισκεφτώ.... έχουμε και νεα :) ι μικρή Κλεαντια στην έκθεση cacib πίρε best Junior και jcac :)
Αλλα οχι στην ελλαδα???
Η εχασα επισοδια και δινουν και JCAC τωρα? (που επρεπε κανονικα εδω και καιρο!!).
 


karotsas

Active Member
25 Ιουλίου 2010
34
0
Δύστυχος δεν υπάρχει ακόμα στην Ελλάδα το jcac...στην Ουκρανία ήταν έκθεση( είχα δούλες και πήρα και την μικρή μαζί )
 


Gwgw & "prigkipas"

Well-Known Member
14 Μαρτίου 2011
217
0
Κρήτη
να τα χαίρεσαι τα μωρά σου!!!!!!!!!. ειναι πανέμορφα και τα 3.... το ενα πιο όμορφο απο το αλλο!!!...
(τα ρουχαλάκια απλά τελεία.... κλέβουν την παράσταση!!!!......)
 




karotsas

Active Member
25 Ιουλίου 2010
34
0
Έχουμε και πολύ ευχάριστα νέα για μας, και θα ήθελα να τα μοιραστούμε μαζί σας :))
Λυπών ι μικρή Κλεα έγινε JCH Ukraine
Και ι Λαρα έφερε στον κόσμο δυο πανέμορφα κοριτσάκια :)
τιν Escada:


και την Chanel :


μαζί :
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Πανέμορφα είναι τα γαλλάκια σου και να τα χαίρεσαι :)

Δε θέλω να γίνω σπαστικός αλλά παρατηρώ στις πρώτες φωτογραφίες με τα τρία γαλλάκια ότι σε καμία φωτογραφία δε φαίνεται να έχουν περασμένο οδηγό πάνω τους. Τα βγάζεις χωρίς λουρί βόλτα;

Τα κουταβάκια να σου ζήσουν είναι αξιολάτρευτα :) :)
Θα τα κρατήσεις;
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Αχ τι μπιζουδάκια είναι αυτά, με βλέπω με τρία σκυλιά στο τέλος!!!
 






stamatina

Well-Known Member
1 Φεβρουαρίου 2011
363
0
Αιγαλεω city
:):)Παιδια δεν ξερω εαν το εχετε καταλαβει τα γαλλακια μας εχουνε κατακτηση το φορουμ αυτο θα πει βασειλεια.Καλησπερα και απο εμενα και να σας ζησουν .Ειναι ομορφα ( Κρυφτειτε και σας φαγαμε)χαχαχαχα:D:D Να ζησουν και τα μωρα
 


Cisse

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2010
842
0
Athenes - Ag.Paraskevh
Ειναι ΤΕΛΕΙΑ ζηλευω μαλλον με βλεπω να γινομαι κ εγω μπαμπας με πολλα μωρακια ΠΟΛΛΑ ομως !!! Να σου ζησουν ειναι πανεμορφα!!!
 






FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Να σου ζησουν τα μικρα!

Τα γαλλακια ειναι μαλλον τα πιο ομορφα κουταβια που υπαχουν!
Για αυτο εγω δεν θα μπορουσα να κανω ποτε εκτροφη!
Να εχω κατι τοσο γλυκο στο σπιτι μου, να γεννειεται στα χερια μου, να δω πως μεγαλονει και μετα να το δωσω??
ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
Και επειδη δεν θελω και να κανταντισω με 15 γαλλικα ( που δεν με παιρνει ουτε οικονομικα) το αφηνω καλυτερα εντελος.
 


Cisse

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2010
842
0
Athenes - Ag.Paraskevh
Θα σε βοηθησω εγω frenchie ελα να αγορασουμε κτημα να βαλουμε μεσα 2 σπιτια κ να ζουμε με 15γαλλικα κ οποιος θελει ερχετε κανουμε κ αλλα σπιτια, να το κανουμε συγκρότημα !!!! Υιουπιιιι !!!!
 


FrenchieFan

Well-Known Member
26 Ιουλίου 2006
5.000
1.506
Athens
www.frenchieworld.de.vu
Την φαρμα των γαλλων!!!:D:D

Μπα- δεν ειμαι και τοσο της "αγροτικης ζωης".
Μαρεσουν μεν οι βολτες στη φυση- δεν χρειαζεται να μενω μες στο κεντρο- αλλα ουτε να ζησω συνεχος καπου "εκτος" θα μπορουσα!
 




Cisse

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2010
842
0
Athenes - Ag.Paraskevh
Γκρεμιζουμε πολυκατοικιες κ κανουμε συγκροτημα με μονοκατικιες για τα γαλλικα φτανω στα ακρα πια, μεχρι Μαξιμου !!
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
Θα σε βοηθησω εγω frenchie ελα να αγορασουμε κτημα να βαλουμε μεσα 2 σπιτια κ να ζουμε με 15γαλλικα κ οποιος θελει ερχετε κανουμε κ αλλα σπιτια, να το κανουμε συγκρότημα !!!! Υιουπιιιι !!!!
Βέλγους και Σιβηριανούς που θέλουν ν' αποκτήσουν και Γάλλους δέχεστε στο Γαλλοχωριό; :D
 


Cisse

Well-Known Member
27 Οκτωβρίου 2010
842
0
Athenes - Ag.Paraskevh
Σιγουρα οποιος θελει ειδικα αυτοι που εχουν κ περισοτερη γνωση ευπρόσδεκτοι να μην κουράζομαι κ πολυ (χααχα) :D
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22