Λιγη βοηθεια..


kounelaki

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2009
111
0
34
Rethymnon
Καταρχην συγχαρητηρια για το σκυλοσαιτ σας!Ειναι πραγματικα υπεροχο!

Λοιπον ψαχνω εκ μερους ενος γνωστου,εκτροφεα λυκοσκυλων που φυσικα να εχει τα σκυλια του σε καλες συνθηκες και ολα οσα απαιτουνται.
Αν γνωριζετε καποιον δωστε μου το τηλ του ή το σαιτ του.

Ευχαριστω εκ των πρωταιρων!
 






kounelaki

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2009
111
0
34
Rethymnon
Αχ ευχαριστω πολυ για της αμεσες απαντησεις!
Το λινκ δεν μου ανοιγει.

Ο ΚΟΕ τι ειναι?παιδια δεν γνωριζω πολλα απο ρατσες,εχω 2 κεραμιδογατουλες και ξερω ελαχιστα για σκυλακια.
Απλα ενας γνωστος μου ζητησε κυνηγοσκυλο και του ειπα σε καμια περιπτωση να μη αγορασει απο πετ σοπ(γιατι ολοι ξερουμε απο που προερχονται:()και τωρα ψαχνω εκ μερους του για καποιον εκτροφεα που να εχει τα σκυλια σε καλες συνθηκες ωστε να ερθουν σε επαφη.
 




βάσω

Well-Known Member
17 Μαρτίου 2008
244
0
απο πουθενα δεν ξερουμε αν ειναι οκ,γι'αυτο και ψαχνουμε,μιλαμε με εκτροφεις κτλ...δηλαδη αν καποιος εδω σου πει,ο ταδε ειναι σουπερ εκτροφεας,τι λογο εχεις να τον εμπιστευτεις?
Καλως ηρθες:)
 




kounelaki

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2009
111
0
34
Rethymnon
απο πουθενα δεν ξερουμε αν ειναι οκ,γι'αυτο και ψαχνουμε,μιλαμε με εκτροφεις κτλ...δηλαδη αν καποιος εδω σου πει,ο ταδε ειναι σουπερ εκτροφεας,τι λογο εχεις να τον εμπιστευτεις?
Καλως ηρθες:)
Ναι εχεις δικιο...Αλλα θα ειχα καποιες πιθανοτητες παραπανω!
Κυνολογικος Ομιλος Ελλαδος.

:)
Ο ΚΟΕ μπορει να δωσει το τηλ καποιου εκτροφεα λυκοσκυλων?
 






kounelaki

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2009
111
0
34
Rethymnon
καλώς ήρθες.:)
τι εννοείς ''λυκόσκυλα?''.....ο φίλος σου δεν θέλει κυνηγόσκυλο?
Λυκοσκυλο μου ειπε..δεν ειναι φιλος,ειναι διαδυκτυακος γνωστος και ηταν στο τσακ να αγορασει απο πετ σοπ αλλα τον ενημερωσα!

Μπορειτε να μου δωσετε το τηλ του ΚΟΕ?
 








kounelaki

Well-Known Member
10 Δεκεμβρίου 2009
111
0
34
Rethymnon
Παιδια ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια!Ειστε πραγματικα πολυ εξηπηρετικοι!Τωρα που εγινα μελος θα σας επισκεπτομαι συχνα!:)

Βεβαιως θα του πω για το φορουμ σας.

Φιλακια!