Λολιτα - Βρήκε σπίτι




Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178






d-friend

Well-Known Member
23 Φεβρουαρίου 2014
905
2.550
42
Αθήνα, Παγκράτι
Πράγματι η τρίτη είναι όλα τα λεφτά! Παράκληση προς όλους! Όταν ποστάρετε φωτογραφίες, καλύτερα να κάνετε φωτογραφία και ποστ, ώστε να μπορούμε να κάνουμε like στις φωτογραφίες που προτιμούμε. Ευχαριστώ, ο Πορδούλης..
 
  • Like
Reactions: dnassib


dnassib

Well-Known Member
10 Μαϊου 2013
1.469
1.077
Παγκράτιους exoticus
Ρε συ -- τι ωραίο όνομα το Πατούσα!!!
Αν πάρω άλλη σκυλίτσα, θα τη βγάλω έτσι! Είχα πει ότι το επόμενο θα το έλεγα ή Ρακή ή Τσικουδιά, αλλά νομίζω το Πατούσα κερδίζει :LOL:
 
  • Like
Reactions: Aunt Mary


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Ρε συ -- τι ωραίο όνομα το Πατούσα!!!
Αν πάρω άλλη σκυλίτσα, θα τη βγάλω έτσι! Είχα πει ότι το επόμενο θα το έλεγα ή Ρακή ή Τσικουδιά, αλλά νομίζω το Πατούσα κερδίζει :LOL:
oριστε! και κουκλα ειναι και χαριζεται και πατουσα τη λενε...
μηπως να το σκεφτεις? :whistle:
 
  • Like
Reactions: Aunt Mary


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
μοιάζουνε λίγο μεταξύ τους η μου φαίνεται;;; Αυτό το ήρθε για φιλοξενία και θα μείνει είναι ένα απο τα πράγματα που πραγματικά ήθελα να κάνω κι αισθάνομαι τόσο τυχερή που τα κατάφερα τελικά..Μπράβο σας! (y) Εύχομαι να περάσετε μαζί πολλά όμορφα χρόνια!

υγ εγώ αντί για "πατουσίτσα" διάβασα άλλο πράγμα και επειδή θυμαμαι και το αρχικό σου nick, σκέφτηκα "έχει γούστο"..:p
 
  • Like
Reactions: Katiariko


Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
μοιάζουνε λίγο μεταξύ τους η μου φαίνεται;;; Αυτό το ήρθε για φιλοξενία και θα μείνει είναι ένα απο τα πράγματα που πραγματικά ήθελα να κάνω κι αισθάνομαι τόσο τυχερή που τα κατάφερα τελικά..Μπράβο σας! (y) Εύχομαι να περάσετε μαζί πολλά όμορφα χρόνια!

υγ εγώ αντί για "πατουσίτσα" διάβασα άλλο πράγμα και επειδή θυμαμαι και το αρχικό σου nick, σκέφτηκα "έχει γούστο"..:p
κατσε γιατι με μπερδεψες....
ποιος μοιαζει με ποιον??
εγω παλι δεν σκοπευα να την κρατησω...αλλα λογαριαζα χωρις τους ξενοδοχους...!
(το αλλο δε το σχολιαζω γιατι εισαι προστυχη...χαχα)

Σας ευχαριστω για τις ευχες!!
 
  • Like
Reactions: HolywoodBrn


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
κατσε γιατι με μπερδεψες....
ποιος μοιαζει με ποιον??
εγω παλι δεν σκοπευα να την κρατησω...αλλα λογαριαζα χωρις τους ξενοδοχους...!
(το αλλο δε το σχολιαζω γιατι εισαι προστυχη...χαχα)

Σας ευχαριστω για τις ευχες!!
Εδώ μου φαίνεται ότι μοιάζουν λίγο. Όχι;;

Μπράβο τότε στον ξενοδόχο! :D Όσο για το άλλο..εεε..τι να κάνω..παρερμήνευσε ο εγκέφαλος :p
 


Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
ααααααααααααααααα
εμ πες ντε..νομιζα εννουσες οτι μοιαζει η Λολιτα με την Πατουσα...ειπα και γω...
Η αληθεια ειναι οτι εμενα προσωπικα δε μου μοιαζουνε καθολου...αλλα μαλλον μονο εμενα γιατι οταν μας βλεπουνε στο δρομο με ρωτανε....

-Μαμα και παιδι ειναι? (θεωρουν οτι ο Παρης ειναι το μωρο της)
-Οχι, καμια σχεση δεν εχουν...ηταν και τα δυο αδεσποτα
-Μα, δεν μπορει...μπορει να συγγενευουν και να μην το ξερεις
-Μα δεν ηταν αδεσποτα στην ιδια περιοχη...
-Ααααα ναι?? Τι λες βρε παιδακι μου...Μοιαζουνε παρα πολυ...

Για δες καλυτερα....

 
  • Like
Reactions: ioanna a


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Εξακολουθούν να μοιάζουν στα δικά μου μάτια..Υπάρχουν διαφορές..αλλά μοιάζουν σίγουρα!

Καλέ εδω εμένα με ρωτάνε αν είναι μάνα και παιδί, επειδή έχουν ίδιο χρώμα..του γιατρού σου λέω..

Είναι κουκλάρα πάντως και έχει ματάρες! Φαντάζομαι τα πάνε τέλεια μεταξύ τους ε;
 
  • Like
Reactions: dnassib


Aunt Mary

Well-Known Member
16 Οκτωβρίου 2012
599
178
Ο Παρης με ολα τα θηλυκα τέλεια τα παει γιατι ειναι και εραστής.
(οχι οτι με τ αρσενικα εχει ιδιαιτερο προβλημα...τα παει επισης τελεια με εκεινα τα οποια ξερει απο μικρος και εκεινα τα οποια δεν κανουν κινηση καβαληματος-κυριαρχιας)
Η Λολιτα γενικα ειναι παντελως αδιαφορη με αλλα σκυλια...
Μεταξυ τους εννοειται οτι τα πανε τελεια και μαλιστα ο Παρης εχει αναλαβει εναν ρολο ψυχολογου στα ματια μου για εκεινη, και το λεω αυτο γιατι αν αποφασισει να ασχοληθει με αλλο σκυλο μονο ο Παρης θα ειναι αυτος.
Ο καημενουλης βεβαια επειδη ειναι πολυ παιχνιδιαρης παει και την τσιγκλαει ολη την ωρα για παιχνιδι... και αυτη τιιιιιιιιιιποτα...περα βρεχει
Οταν δε η Λολιτα για καποιο λογο γαυγισει (σπανια) η δειξει σημαδια χαρας, ο Παρης ενθουσιαζεται και εξιταρεται τοσο πολυ μαζι της που δε την αφηνει σε ησυχια...Λες και εκπλησεται και εκεινος (εκτος απο μενα) (χοροπηδαει πανω της, κλαιει με λυγμους χαρας και την δαγκωνει στ αυτια...ξερεις...τετοια)

Και περιτο να πω οτι εχει αρχισει και τον αντιγραφει...
Γαυγιζει ο Παρης...γαυγιζει κ αυτη( καλα...γαυγιζει...τροπος του λεγειν...κλαψουριζει καλυτερα), ερχεται για χαδια...ερχεται κ αυτη και χωνει τη μουρακλα της, καθεται πανω του...
Οταν δε εχει ορεξη για παιχνιδι (επισης σπανια) , απλα κηνυγαει τον Παρη ο οποιος κηνυγαει το μπαλακι...!
Ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα γενικα!

Και πιστευω επισης πως αν δεν ειχα τον Παρη δε θα ειχε ξεπερασει καποιους φοβους της τοσο γρηγορα και θα ηταν ακομα πολυ χειροτερα...δε ξερω γιατι το πιστευω αυτο...ισως και να ναι ιδεα μου!
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
Σε καταλαβαίνω..έτσι είναι και με μένα..Ξεπέρασε η μεγάλη αρκετά θέματα που είχε, απ όταν εγκαταστάθηκε μόνιμα η μικρή στο σπίτι. Μαζί δεν κάνουν και χώρια δε μπορούν..Και φυσικά επηρεάζει η μια την άλλη και μιμούνται συμπεριφορές, όπως το λες. Θα είναι αχώριστοι, θα δείς. Το καλύτερο πράγμα έκανες και για τους 2 τους :)
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU