ΜΟΚΑ - Ο μικρός της "σύντροφος"...


Status
Κλειδωμένο θέμα


johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Να υποθέσω ότι την έχεις στο μείνε με ένα κεφτέ στο χερί;:)
Μα, Βασίλη "ΜΟΥ"... γιατί κάνεις ΤΕΤΟΙΑ λάθη???:D

Όχι, βέβαια...
Πολύ απλά, έχει μπει ο κλέφτης μέσα... και η Μόκα παρακολουθεί την προσπάθειά του να ξαναπηδήξει έξω... αλλά, τον βλέπει ότι ΔΕΝ μπορεί!!!;)
 












johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Ευχαριστούμε, Χρήστο μου,

Να είναι καλά τα άτιμα! Τίποτα άλλο δε ζητάω... και για το γάτο μας, που είναι ο αρχηγός!
Να φανταστείς, τώρα μου έχει σταματήσει η κυκλοφορία αίματος στο ένα πόδι, γιατί ο "κούταβος" έχει στριμωχτεί πάνω του...:)
 






Chris K.A.

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2014
566
1.037
42
Aθήνα
με δεδομένο πως -απότι φαίνεται στις φωτό- αντιμετώπισε 2 σκυλιά που δεν του την πέσανε αλλά τον κοιτούσαν ψύχραιμα και τους έτρεχαν τα σάλια λες και έβλεπαν λουκάνικο με πόδια,ο ανθρωπος λογικά θα πήγε στην εκκλησία να ανάψει ένα κεράκι και μετά για τσίπουρα να συνέλθει
 






kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
ωραιος ο Κασπερ.. ειναι ο ατιμος!! εχει και αυτη την κοφτερη ματια... δωστου ενα φιλι (που δεν θα του δωσω ποτε)
ΑΛΛΑ η Μοκα.... :love::love::love::love::love: .. απο εκεινη την συναντηση στην κοπη τη πιτα.. μου εκλεψε την καρδια αυτο το κοριτσι!
δωσε και σε αυτην ενα φιλι.. αν και σαυτη μπορει να δωσω και γω καποια μερα :love:
 
  • Like
Reactions: johnk and Orilis










johnk

Well-Known Member
15 Ιανουαρίου 2010
10.176
5.601
ΑΘΗΝΑ
Και, βέβαια, τέτοιες καλοκαιρινές μέρες... με τα "μικρά" παραδείγματα που μου δίνει (που μας δίνει όλους!), θα ήμουν σαφώς άδικος, αν ξεχνούσα τον αγαπημένο (από ΟΛΟΥΣ μας, στην οικογένεια) Zidane...

Zidane 1.jpg

Βρέθηκε μικρότερος από 30 ημερών... κουτσός... φοβισμένος... βρώμικος...
Κρυβόταν στις σκοτεινές σκιές... σιωπηλός... φαίνεται, ο μόνος που σώθηκε... φαίνεται ότι αυτό τον έσωσε...

Σήμερα, γερός και δυνατός... το παλιότερο ζώο στο σπίτι μας... ο "αρχαιότερος των φυλακών", που λέγαμε κάπου, κάποτε... ο ΑΡΧΗΓΟΣ των τετράποδων... τι κι αν τα άλλα είναι 10 φορές πιο μεγάλα...

Να ζήσεις, αγοράκι μου και να επιβάλλεις πάντα τη διάθεσή σου, όπως κάνεις και τώρα...

Υ.Γ. Tribute to Zidane! Που λέει και η (γνωστή, πλέον) γιαγιά του @sea-mol ...
 




Status
Κλειδωμένο θέμα