Μου τον χτύπησαν...


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Κατι τετοιες στιγμες ειναι που ξεχνας τροπους και αποψεις κατα τις βιας και λοιπα κουραφεξαλα. Κατι τετοιες στιγμες φωναζεις τον harryf3 να ερθει βολτα στο παρακακι σας με το μαυροσκυλο του ΧΩΡΙΣ φιμωτρο.

Μεχρι να ερθει ας του παει του κυριου μια μηνυση στο σπιτι του.
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Ποιος θα δανεισει τον λυκο του στην κυρια να τον βγαλει μια βολτα στο παρκο οταν θα ναι εκει ο "άντρακλας" ?
 


Lovey the Lab

Well-Known Member
21 Απριλίου 2011
2.175
200
Κατι τετοιες στιγμες ειναι που ξεχνας τροπους και αποψεις κατα τις βιας και λοιπα κουραφεξαλα. Κατι τετοιες στιγμες φωναζεις τον harryf3 να ερθει βολτα στο παρακακι σας με το μαυροσκυλο του ΧΩΡΙΣ φιμωτρο.

Μεχρι να ερθει ας του παει του κυριου μια μηνυση στο σπιτι του.
μαζι γραφαμε και ειχαμε την ιδια σκεψη! :)
 


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
Μήπως να κανονιστεί κάποια σκυλοσυνάντηση στη γειτονιά αυτή?

Και συγκεκριμένα κοντά, πολύ κοντά στο σπίτι του κυριούλη???
 




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Και πως θα το αποδείξει;
Ο σκύλος ήταν δίπλα στην κοπέλλα. Θα ισχυριστεί ότι τον είχε δεμένο και κολλητά πάνω της.
Και ότι μάλιστα, παραλίγο η κλωτσιά να χτυπήσει κι εκείνη. Για την ακρίβεια στο τσακ την γλυτωσε, γιατί πρόλαβε και τραβήχτηκε και έτσι την έφαγε ο σκύλος. Γιατί μπορεί η κλωτσιά να απευθυνόταν σ'εκείνη από την αρχή. Που ξέρεις...
Και φοβήθηκε πολύ για την ζωή της και τον φοβάται πλέον γενικά. Και δεν ξέρει τι να κάνει, κάθε φορά που τον βλέπει στην γειτονιά...μπλα μπλα μπλα μπλα

Δεν ξέρω αν έγινε αντιληπτό το πνεύμα μου...:cool:
 


sevah

Well-Known Member
29 Μαϊου 2009
1.543
4
Ιωαννινα
Πρέπει κατεπειγόντος να τον τρομοκρατήσουν. Για τέτοιες ανώμαλες περιπτώσεις απαιτούνται δραστικά μέτρα. Ο πατέρας είναι μια λύση αλλά χρειάζεται να συνδιαστεί στο μυαλό του το γεγονός και αυτό θα γίνει καλύτερα με μια μεγάλη πολύ μεγάλη σκυλοσυνάντηση με κάθε λογής και μεγέθους σκύλους στη γειτονιά. Να καταλάβει ότι είναι πλέον σταμπαρισμένος από πολύ κόσμο και να κόψει τις π@@@@@ιες .

ΥΓ Για κάτι τέτοιες περιπτώσεις χρειάζεται οι γυναίκες να ξέρουν πολεμικές τέχνες. Ακριβώς επειδή κυκλοφορούν κάτι θρασύδειλοι ψυχάκιδες.
 
Last edited:


Jas

Member
30 Οκτωβρίου 2011
14
0
θα μπορούσες να ρωτήσεις και άλλους ιδιοκτήτες σκύλων,γιατι μπορεί να εχει ξανασυμβεί τέτοιο περιστατικό.
 






nasouk

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2010
1.166
3
Οκ αρκετα με τους ''καμμενους''.
Λοιπον , οποτε θες πες μου να παμε μαζι τον σκυλο σου στο μερος που πας.
Θα κατσω λιγο πιο κατω και μολις ερθει ο τυπας και κανει παλι τον μαγκα , θα τον αναλαβω.
Οποτε θες στειλε π.μ
 


chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
Και πως θα το αποδείξει;
Ο σκύλος ήταν δίπλα στην κοπέλλα. Θα ισχυριστεί ότι τον είχε δεμένο και κολλητά πάνω της.
Και ότι μάλιστα, παραλίγο η κλωτσιά να χτυπήσει κι εκείνη. Για την ακρίβεια στο τσακ την γλυτωσε, γιατί πρόλαβε και τραβήχτηκε και έτσι την έφαγε ο σκύλος. Γιατί μπορεί η κλωτσιά να απευθυνόταν σ'εκείνη από την αρχή. Που ξέρεις...
Και φοβήθηκε πολύ για την ζωή της και τον φοβάται πλέον γενικά. Και δεν ξέρει τι να κάνει, κάθε φορά που τον βλέπει στην γειτονιά...μπλα μπλα μπλα μπλα

Δεν ξέρω αν έγινε αντιληπτό το πνεύμα μου...:cool:
Έχω μία θέση κενή ενδιαφέρεσαι....???
Συμφωνώ ότι οι περισσότεροι είναι και θρασύδειλοι... μην τον λυπηθείς, αλλά επειδή είναι και κουτοπόνηροι με προσοχή να μην γυρίσει πούμερανγκ! ;)
 
Last edited:


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Θύμησέ μου...σε εταιρία παραγωγής είπαμε και ψάχνετε σεναριογράφο ε; :D
 




spyrou

Well-Known Member
13 Νοεμβρίου 2008
858
6
κριμα για το περιστατικο αλλα δυστυχως σε τυχον δικαστηριο ειναι ο λογος σου εναντιον του δικου σου οποτε τσαμπα θα τον τρεχεις και θα πληρωνεις και τσαμπα λεφτα.
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
κριμα για το περιστατικο αλλα δυστυχως σε τυχον δικαστηριο ειναι ο λογος σου εναντιον του δικου σου οποτε τσαμπα θα τον τρεχεις και θα πληρωνεις και τσαμπα λεφτα.
Sorry αλλά διαφωνώ...
Ακριβώς επειδή είναι μόνο ο λόγος του, εναντίον του λόγου της...
Και πίστεψέ με, ο "λόγος" των πάσης φύσεως διαταραγμένων ατόμων, γίνεται άμεσα αντιληπτός στα δικαστήρια...
 




chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
κριμα για το περιστατικο αλλα δυστυχως σε τυχον δικαστηριο ειναι ο λογος σου εναντιον του δικου σου οποτε τσαμπα θα τον τρεχεις και θα πληρωνεις και τσαμπα λεφτα.
Δεν είναι τόσο άσπρο - μαύρο τα πράγματα...