Μπήκαμε στην εφηβεία....ε, ρε γλέντια!!!


kyriakos91

Well-Known Member
22 Δεκεμβρίου 2011
1.237
0
Νίκαια
αμα τον πιασεις απο το σβερκο και του πεις εντονα και δυνατα μη μηπως αλλαξει σταση?για γυρνα και λιγο παραπανω το σβερκακι.εγω παντως θα σου προτεινα τωρα που ειναι στην εφηβεια να παει για εκπαιδευση.να μπει λιγο στην θεση του και να καταλαβει καποια πραγματα.
 
Last edited:


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Καβαλήματα έχουμε συνέχεια ανάμεσα στα δύ αρσενικά. Μια ο ένας μια ο άλλος. Πάντα το σταματάω. Το χειρότερο είναι όταν βάλουν στο μάτι την Λούση και της ορμήσουν και τα δύο..γι αυτήν στεναχωριέμαι μόνο που στα γεράματα έχει τους δύο μ@λ@κες να την χαρχαλεύουν!
 


Lara_kouklara

Well-Known Member
11 Ιανουαρίου 2011
4.722
457
Εμένα καβαλιούνται και τα 3, μόνο ταυτόχρονα δεν το έχουν κάνει ακόμα!!!
Και η Λάρα που δεν τη λες και έφηβη, 6+ χρονών μουΛάρα, πολύ συχνά νιώθει την ανάγκη να τους κάνει ένα πέρασμα.
Ο Νόρρις μέχρι πρόσφατα μόνο καθότανε, δεν καβάλαγε ποτέ, τώρα προφανώς μπήκε κι αυτός στην εφηβεία και ξεκίνησε να καβαλάει. Κανονικά όμως, με το πουλί έξω και μόλις του φύγει ο στόχος συνεχίζει στον αέρα.....
 


katerina k.

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2009
6.204
13
Κηφισιά
αμα τον πιασεις απο το σβερκο και του πεις εντονα και δυνατα μη μηπως αλλαξει σταση?για γυρνα και λιγο παραπανω το σβερκακι.εγω παντως θα σου προτεινα τωρα που ειναι στην εφηβεια να παει για εκπαιδευση.να μπει λιγο στην θεση του και να καταλαβει καποια πραγματα.
Καταρχήν, ο σκύλος νομίζει πλέον ότι είναι τσάντα με χερούλι από το πολύ σβέρκωμα...Κυριακο μου, δυστυχώς δεν πιάνουν όλες οι τακτικές σε όλα τα σκυλιά τόσο εύκολα...και τόσο άμεσα...
Επίσης, ο σκύλος κάνει εκπαίδευση από την ημέρα που ήρθε σπίτι...και με μένα και με εκπαιδεύτρια η οποία τον εκπαιδεύει ειδικά για εργασία αλλά και τηλεόραση...
Απλά, ο σκύλος είναι υπερβολικά έξυπνος (αυτό είναι και πλεονέκτημα και μειονέκτημα)...επειδή λόγω εξυπνάδας αμφισβητεί αρκετά πράγματα....
Plus....μας βγήκε και λίγο ΓΠ....το οποίο δεν ταιριάζει με τον ήπιο χαρακτήρα των άλλων δύο....οι οποίοι δεν μπορούν και τόσο αποτελεσματικά να τον βάλουν στη θέση του...
΄Τι τραβάω η γυναίκα στα γεράματα....
Η συμβουλή μου προς ναυτιλομένους...


ΠΟΤΕ ΚΟΥΤΑΒΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΓΕΡΟ...
 


Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
...Το χειρότερο είναι όταν βάλουν στο μάτι την Λούση και της ορμήσουν και τα δύο..γι αυτήν στεναχωριέμαι μόνο που στα γεράματα έχει τους δύο μ@λ@κες να την χαρχαλεύουν!
...
Ο Μπου σπρώχνει τον γέρο, ο οποίος πέφτει κάτω ανάμεσα στα πόδια του Keagan...
..και την ουράτου μέσα στο στόμα του γέρου...ο οποίος σημειωτέον έχει μείνει κόκαλο σε στάση γιόγκα/φιόγκος...
...
Κι εγω υπερ των ηλικιωμενων παιρνω θεση διοτι δεν αντεχω να τους βλεπω να πατιουνται και να ζοριζονται αλλα χτες τα τραβουσε ο οργανισμος του, του μπαρμπα. Το περιεργο ηταν που ο Λανς δεν τον διορθωσε αμεσα διοτι δεν του τη χαριζει και δεν εφταιγε σε τιποτα ουτε τον προκαλεσε. Ισως επειδη βαλαμε φωνη και οι 2 ταυτοχρονα, ο Λανς λουφαξε με τη μια, μιας και μας σεβεται περισσοτερο απο το αλλο το κοπροσκυλο που εχει μεγαλωσει στα πουπουλα.

Κατερινα χαρα στην υπομονη σου! Βγαλε το μαστιγιο! :p
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.644
7.753
Εξαρτάται παιδια..την ηλικία του μεγάλου σκύλου. Η λούση , γύρω στα 10 με 11 ήταν όταν πήραμε τον έλβις και της έκανε πολύ καλό. Ξανάνοιωσε. Μου το είπε και ο γιατρός ότι είναι κανόνας αυτός. Απλώς ο τσούφι ειναι 14 και έχει πέσει πολύ οπότε σε αυτή την περίπτωση κι εγώ συμφωνώ με την Κατερίνα.
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.655
19.889
...και με εκπαιδεύτρια η οποία τον εκπαιδεύει ειδικά για εργασία αλλά και τηλεόραση...
Ελα ρε...ο δικός μου παρακολουθεί κανονικά, χωρίς εκπαίδευση...:rolleyes:
Ξεφτέρι το χρυσό μου!!!
Αγαπημένη του σειρά ο dr.House...:cool:
 


maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
Ελα ρε...ο δικός μου παρακολουθεί κανονικά, χωρίς εκπαίδευση...:rolleyes:
Ξεφτέρι το χρυσό μου!!!
Αγαπημένη του σειρά ο dr.House...:cool:
αμαν mareco κοντεψε να μου βγει το πτιμπερ απ τη μυτη χααχαχααχα!!!
 


maxinikol

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
1.091
87
κσι ο δικος μου ξανανοιωσε με την ελευση του κουταβιου(δουκας) ειναι εμφανως πιο ζωηρος και ιδιαιτερα ανεκτικος με το τερας (δουκας) το οποιο συνεχιζει να εχει τη ταση να τον κανει βολτα απο το κολαρο.
 


KICKASS

Well-Known Member
16 Απριλίου 2012
1.396
2
ΠΑΤΡΑ
κατερίνα μόνο αγόρια δεν ήθελες έπρεπε να τα περιμένεις όλα αυτά αλλά και αυτόν τον παππού δεν τον λυπούνται τα άτιμα.:p
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.120
Μηνύματα
895.887
Μέλη
19.931
Νεότερο μέλος
Kwnstantina_22