Νέος ιδιοκτήτης Χάσκι... 30 ημερών.


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
Αν απαντάς σε μένα...σου έβαλα καταρχάς συγκεκριμένη παράθεση, στην οποία θεωρώ ότι θα πρέπει να εστιάσεις. Αλλά ασφαλώς αποτελεί και γενικότερο κανόνα.

Πρέπει να αποφασίσεις ποιός θα είναι αρμόδιος για το μεγάλωμα του σκύλου σου και να φροντίσεις αυτός ο κάποιος, να μην έχει παρεμβάσεις από κανέναν και για κανέναν λόγο.
 


chrysoula

Well-Known Member
18 Ιανουαρίου 2011
2.819
31
Αθήνα
κοιτα προσπαθω οσο μπορω τα δαγκωματα να τα περιορισω..πλεον οταν δαγκωνει του φωναζω και τον διωχνω απο κοντα μου..Δεν ξερω κατα ποσο θα πετυχει αν τον απομωνωσω σε ενα δωματιο 5-10 λεπτα μπας και καταλαβει γιατι το κανω αυτο
Mην μαθαίνεις το κουτάβι σου να απομακρύνεται από εσένα όταν είσαι θυμωμένος, τσατνισμένος, ζοχαδιασμένος πέσ το όπως θες.... ΕΣΥ πρέπει να φεύγεις και το κουτάβι να θέλει να ακολουθήσει....
 


thanosrx8

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
166
0
Λάρισα
Αν απαντάς σε μένα...σου έβαλα καταρχάς συγκεκριμένη παράθεση, στην οποία θεωρώ ότι θα πρέπει να εστιάσεις. Αλλά ασφαλώς αποτελεί και γενικότερο κανόνα.

Πρέπει να αποφασίσεις ποιός θα είναι αρμόδιος για το μεγάλωμα του σκύλου σου και να φροντίσεις αυτός ο κάποιος, να μην έχει παρεμβάσεις από κανέναν και για κανέναν λόγο.
οκ την επομενη φορα θα την πυροβολησω..

Στο ιδιο σπιτι ζουμε αν δεν ημουν σαφης σε οοολα τα προηγουμενα ποστ που εκανα..Δεν γινεται να μην εχουν καμια επαφη με σκυλο..Αυτος ο καποιος που λες αν οχι 100%,,99% σιγουρα ειμαι εγω γιατι εγω του αφιερωνω ολη μου την μερα και ολο μου το ειναι απο τοτε που ηρθε..Τωρα αν κανει τα γλυκα ματια στην μανα μου δεν εχει καμια σημασια γιατι απλα την απαγορευω να το βγαζει εξω..

υγ σου απαντησα και με παραθεση για να μην μπερδευτεις :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.682
19.923
υγ σου απαντησα και με παραθεση για να μην μπερδευτεις :)
Ασχετα αν εχει πεσει το κραξιμο στην μανα μου οτι μου χαλαει το προγραμμα που παω να του βαλω,,τιποτα αυτη!
Μάθε να διαβάζεις τι γράφεις και να απαντάς με ευγένεια.
Ολα τα ενδιάμεσα, κάνουν κακό στην επικοινωνία σου με τον κόσμο που δεν ξέρεις και κατά συνέπεια στο κουτάβι σου.
 


thanosrx8

Well-Known Member
2 Φεβρουαρίου 2012
166
0
Λάρισα
Μάθε να διαβάζεις τι γράφεις και να απαντάς με ευγένεια.
Ολα τα ενδιάμεσα, κάνουν κακό στην επικοινωνία σου με τον κόσμο που δεν ξέρεις και κατά συνέπεια στο κουτάβι σου.
καταρχην δεν σου μιλησα με αγενεια..αν σου μιλουσα με αγενεια θα το ειχες καταλαβει πολυ καλα,πιστεψε με..δευτερον αν δεν ηξερα να διαβαζω δεν θα εγραφα κιολας..:)
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.151
Μηνύματα
896.325
Μέλη
19.956
Νεότερο μέλος
gpc