Νέος σκυλάκος στο forum


dogmaster

Well-Known Member
21 Νοεμβρίου 2012
117
0
Καλησπέρα σε όλους... Είμαι σχετικά νέος στο foroum αν και το έχω διαβάσει σχεδόν όλο.! Αρχικά, ένα τεράστιο συγχαρητήρια για την καταπληκτικη δουλειά που κάνετε βοηθώντας όσους δεν γνωρίζουν αλλα προσπαθουν να μάθουν για τα σκυλιά και ότι τα συμπεριλαμβάνει....!!!!!! ;););)
Στο θέμα μου τώρα.! Πρόσφατα απέκτησα έναν κούταβο το όνομα του οποίου είναι ...THOR...! Είναι ημίαιμος αλλα απο αρκετά καλούς γονείς... Ο μπαμπάς του είναι Ελληνικός ποιμενικός και η μαμά του βέλγικο με γερμανικο ποιμενικό(νομίζω):D .. Είναι περίπου 2 μηνών αλλα κάνει λες και είναι 1 χρονών.! (τόση ενέργεια που την κρύβουνε????) για να μην πολυλογώ μια εικόνα=1000 λέξεις... Ακούω εντυπώσεις.. Προς τα που λέτε να μοιάσει?2013-12-09 14.43.23-1.jpg 2013-12-15 16.40.42-1.jpg
 


DORIS

Well-Known Member
17 Δεκεμβρίου 2010
1.213
261
37
καλως ηρθες φιλε,μπορει να μοιασει οπουδηποτε,καλο θα ηταν να μην διασταυρωνουμε ετσι φυλες!

ωραιος ο κουταβος!
 


dogmaster

Well-Known Member
21 Νοεμβρίου 2012
117
0
καλως ηρθες φιλε,μπορει να μοιασει οπουδηποτε,καλο θα ηταν να μην διασταυρωνουμε ετσι φυλες!

ωραιος ο κουταβος!
Ευχαριστώ πολυ.. η γέννα έγινε καταλάθος.. το σκυλάκι μου το έδωσε δώρο ένας φίλος μου όπου είχε τα σκυλιά...ηξερε ότι έψαχνα και μου τον έδωσε....
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Καλώς ήρθες dogmaster.

Να σου ζήσει ο μικρούλης :)

Πες στον φίλο, αν δεν μπορεί να προσέχει τα σκυλιά του, να τα στειρώσει.
Εχουμε πνιγεί στα κουτάβια :(
 


dogmaster

Well-Known Member
21 Νοεμβρίου 2012
117
0
Καλώς ήρθες dogmaster.

Να σου ζήσει ο μικρούλης :)

Πες στον φίλο, αν δεν μπορεί να προσέχει τα σκυλιά του, να τα στειρώσει.
Εχουμε πνιγεί στα κουτάβια :(
καλώς σας βρήκα... ευχαριστώ πολύ ! Και εγώ αυτό του είπα να κάνει
 




dogmaster

Well-Known Member
21 Νοεμβρίου 2012
117
0
ωραιος ο θορ,σαν την ευρωπαικη ενωση ειναι δηλαδη ! μια χαρα..γλυκας ειναι..
απο φαγητο πως παει ? :)
Ευχαριστώ πολύ! Τ εννοείς σαν την ευρωπαϊκή ενωση? Από φαγητό θέλει να φάει και εμενα αν βρει την ευκαιρία! Χα χα
 


ntoulis

Well-Known Member
19 Ιουλίου 2013
3.217
2.434
Λαχανάκια Βρυξελλών
Ευχαριστώ πολύ! Τ εννοείς σαν την ευρωπαϊκή ενωση? Από φαγητό θέλει να φάει και εμενα αν βρει την ευκαιρία! Χα χα
οχι λεω σαν την ευρωπαικη ενωση,λιγο ελλαδα,λιγο γερμανια,λιγο βελγιο με την καλη εννοια..
α ειναι και φαγανος..νωρις ειναι ακομα.. θα σε φαει οταν μεγαλωσει ! :)
 


dogmaster

Well-Known Member
21 Νοεμβρίου 2012
117
0
Χα χα χα χα.σωστό και αυτό είναι πολύταξιδεμενοσ ο μικρόσ μ ... Όσο για το ότι θα με φάει είναι σίγουρο...