Νέος στην παρέα


iaidoted

Active Member
22 Οκτωβρίου 2011
25
2
Αθήνα
Γειά σας, με λένε Θοδωρή και χαίρομαι πολύ που σας βρήκα. Μένω στην Αθήνα και σκέφτομαι σοβαρά τους επόμενους μήνες να υιοθετήσω ένα κουτάβι. Δεν είχα στο παρελθόν σκύλο αλλά τώρα που υπάρχουν οι κατάλληλες προυποθέσεις θα χαρώ και γώ να αποκτήσω. Ευχομαι στην παρέα σας να βρώ απαντήσεις σε πολλά ερωτήματα που έχω και σίγουρα θα μου δημιουργηθούν ακόμα περισσότερα.
 




takisft

Well-Known Member
24 Ιουνίου 2011
4.817
5.037
Αθήνα
Έχοντας διαβάσει παλαιότερα post του forum και κάνοντας χιούμορ, αφού σε λένε Θοδωρή θα πρέπει να πάρεις ένα Bullmastiff:D
 


ΖΥΓΟΣ

Well-Known Member
26 Αυγούστου 2011
124
0
ΑΘΗΝΑ
Καλώς ήλθες Θοδωρή στην παρέα μας..!!

Εάν δεν έχεις βρεί απο πού να υιοθετήσεις κουτάβι....οι συμφορουμίτισσες-μίτες....θα σε οδηγήσουν κατάλληλα για την απόκτηση του τετράποδου φίλου σου..!!
 


marilena83

Well-Known Member
11 Σεπτεμβρίου 2010
549
0
Κυψέλη
Καλωσήρθες! Χαίρομαι που είσαι από τους λίγους που πρώτα ψάχνουν και μετά αποκτούν το σκύλο τους!

Ξεκίνα να διαβάζεις τα παλιότερα θέματα (θα σε βοηθήσει και η επιλογή "αναζήτηση" πάνω δεξιά) που σίγουρα θα σε βοηθήσουν πολύ και ότι θες να ρωτήσεις, με χαρά να σου απαντήσουμε!

Σκέφτεσαι να υιοθετήσεις κάποιο κουτάβι από καταφύγιο ή σε ενδιαφέρει κάποια συγκεκριμένη ράτσα;
 




l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.642
7.753
Kαλώς ήρθες και καλή αναζήτηση. Υπάρχουν πολλά σκυλιά που ψάχνουν τον άνθρωπό τους και είμαι σίγουρη ότι με υπομονή και ψάξιμο θα βρεις τον σύντροφο σου :)
 


iaidoted

Active Member
22 Οκτωβρίου 2011
25
2
Αθήνα
Για να είμαι ειλικρινής, μου αρέσει παρα πολύ ο ποιμενικός Γερμανικός καθώς επίσης το Λάμπραντορ. Αν και δεν θα έλεγα όχι σε έναν κανελί αλητάκο
 




Avraki

Well-Known Member
22 Αυγούστου 2011
938
5
Αθήνα
Για να είμαι ειλικρινής, μου αρέσει παρα πολύ ο ποιμενικός Γερμανικός καθώς επίσης το Λάμπραντορ. Αν και δεν θα έλεγα όχι σε έναν κανελί αλητάκο
Αφού δεν θα έλεγες όχι και σε έναν αλητάκο, γιατί δεν τον παίρνεις? :) Υπάρχουν πολλά αλητάκια που θα χαρούν πολύ να τα υιοθετήσεις! Ό,τι κι αν αποφασίσεις καλώς ήρθες και με το καλό να γίνεις σκυλομπαμπάς!
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.114
Μηνύματα
895.820
Μέλη
19.924
Νεότερο μέλος
ALEXANDRA MOSCHOU