Νέο μέλος με κάποια άγχη..




Fanzina

Well-Known Member
6 Νοεμβρίου 2011
607
8
Παιδιά όποιος θέλει να διαβάσει και να καταλάβει θα το κάνει όσο χρονών και να είναι. Κι εγώ όταν πρωτοβρήκα το φόρουμ ήμουν 14 και έκατσα και διάβασα και κατάλαβα,. Απλώς κάποια άτομα( ανεξαρτήτου ηλικίας κτλ.) δεν βλέπουν τίποτα πάνω από τον εγωισμό τους, δυστυχώς :mad:
 


stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Σκυλί χωρίς pedigree είναι σκυλί χωρίς pedigree και σκυλί ημίαιμο είναι σκυλί ημίαιμο..εντελώς διαφορετικά είναι αυτά τα 2!τ
:confused:.....πάντως και τα δύο σκυλιά είναι ε?


επισης δεν εχεις ιδεα τι ειναι το pedigree, ποιος το εκδιδει και τι πρεπει να εχει πανω ενα σωστο pedigree και ποιες ειναι οι προυποθεσεις για να εκδοθει pedigree.
Που το κατάλαβες και εσύ αυτό ? :p

Α...και αυτό που ο κτηνίατρος βγάζει το <χαρτί>....καλό ε? ....αλλά κάπου το έχασα στο multi answer...χαχαχαχαχαχ!!
 
Last edited by a moderator:


συλβοσκυλο

Well-Known Member
28 Μαρτίου 2013
2.036
294
Ghelly θελω το λινκ με το δολοφονικο ροτ!!

Χριστινα..εγω αν παω στο γιατρο θα μου πει τι ρατσα ειμαι???:mad:
Ενημερωσου κοπελα μου πρωτα...Ειναι καλο να ακους πριν μιλησεις.
 




xristinakapws1

Active Member
15 Αυγούστου 2013
44
0
stamatia έκανα ένα λάθος αφού είσια πιο έμπειρη μπορούσες να μας το εξηγήσεις όχι να ειρωνευτείς!
 


xristinakapws1

Active Member
15 Αυγούστου 2013
44
0
Ωραία όλοι είστε καχύποπτοι και καλά κάνετε αφού αυτά που σας έγραψα δεν είναι σωστά θα κάτσω και θα διαβάσω και θα το ψάξω..Αφήστε το θέμα!Έκανα λάθος και το παραδέχομαι..
 




Geranistas

Well-Known Member
2 Αυγούστου 2013
51
0
Λάρισα
ghelly δεν έχω καμία σχέση με αυτό που λες..Δεν έχω καταλάβει καν γιατί με αποπέρνετε λες και είμαι βαλτή..Τη γνώμη μου λέω..Τώρα αν κατάλαβα κάποιος είχε πει τα ίδια με εμένα;;Τέλος πάντων η ηλικία μου αυτή είναι κι αν θέλετε σας δίνω και φβ να δείτε την φωτο προφ..
Δεν είναι θέμα ηλικίας. Εγώ ένα χρόνο πριν αν και δεν γνώριζα τίποτα για τα σκυλια βρέθηκα με ένα μικρόσωμο ημίαιμο σκυλακι που μάζεψα από τον δρομο. Από την στιγμή που το απόκτησα έχω περάσει τόσα μαζί του που έχουμε δεθεί πάρα πολύ. Από την στιγμή που το είχα δεν με ενδιέφερε που ήταν ημίαιμο όπως ενδιαφέρει εσένα απο ότι εχω καταλάβει απο αυτα που γράφεις. Λοιπόν για να τελειώσω, έχοντας μηδενικές γνώσεις άρχισα να διαβάζω όσα περισσότερα μπορούσα. Το φόρουμ το παρακολουθώ εδω και ένα χρόνο και εγγράφηκα μόλις 2 εβδομάδες πριν. Απο συζητήσεις εδώ έχω μάθει πάρα πολλά. Σου συνιστώ να καθήσεις να διαβάσεις καποια θέματα κάνοντας μια αναζήτηση για ότι σε αφορα και έπειτα εδώ είναι οι πιο έμπειροι για να σου λύσουν τις απορίες.
 
Last edited:


Fanzina

Well-Known Member
6 Νοεμβρίου 2011
607
8
Ωραία όλοι είστε καχύποπτοι και καλά κάνετε αφού αυτά που σας έγραψα δεν είναι σωστά θα κάτσω και θα διαβάσω και θα το ψάξω..Αφήστε το θέμα!Έκανα λάθος και το παραδέχομαι..
Eγώ για αρχή θα πρότεινα να έρθεις στην έκθεση μορφολογίας που θα γίνει στις 5-6 Οκτωβρίου στο Ελληνικό για να πάρεις και εσύ, αλλά και οι γονείς σου μια πρώτη γεύση