Νέο μέλος στην παρέα, το λευκό φαντασματάκι!


Serge

Well-Known Member
18 Δεκεμβρίου 2012
743
296
Από Σ/Κ στον Ξενώνα Αγρόκτημα στο Λεωνίδιο (Ευχαριστούμε Serge..)
Συστήνεται ανεπιφύλακτα, πολύ όμορφο μέρος, φοβεροί οι άνθρωποι που το χουν!

Στην αρχή μ' αυτό το ύφος "WTF? Που είμαστε εδώ??"

Μετά τσεκάρουμε τα πέριξ...



[/URL]
Πολύ χαίρομαι που σας άρεσε!! Ρε συ καραμολεγκολας και μας ανέβαινε εκεί πάνω αλλά δεν έχουμε φώτο γιατί πανικόβλητοι τον κυνηγάγαμε για να κατέβει, ο σκοπός του ήταν να σαλτάρει και να πάει στα παιδάκια που περνάγανε για την παιδική χαρά!!!

Πάντα τέτοια!
 


karamolegolas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2013
223
4
Athens
αααα δε τον είχα προσέξει αυτόν τον κούκλο!!! :D Να τον χαίρεσαι! Είναι πανέμορφος και πάρα πολύ γλυκόφατσας!!

Αυτό το taping που του είχες κάνει όταν ήταν κουτάβι όπως είδα, τελικά δεν έπιασε ή κάνω λάθος; Αν και νομίζω τα αυτάκια του είναι πολύ πιο όμορφα έτσι :) Δεν τον ενοχλούσαν οι γάζες; Μου είπαν κι εμένα να το κάνω στο κουτάβι αλλά δε ξέρω κατά πόσο είναι σκόπιμο εν τέλει..
Ευχαριστώ πολύ!
Συνεχίζουμε με τις γαζούλες και τα αυτάκια του τωρα αρχίζουν να σηκώνονται (ειδικά όταν "φερμάρει" κάπου, γίνονται όπως πρεπει). Κάνει δουλειά πάντως και δεν έδειξε ποτέ να τον ενοχλεί. Πιο πολύ ενοχλεί τα άλλα σκυλιά που συναντάμε, που τους κάνει μάλλον εντύπωση και θέλουν απεγνωσμένα να του τα βγάλουν.:D
 




HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
τις βάζεις και τις βγάζεις; Μου είπαν πως πρέπει να τις αφήνω για κανα δυο βδομάδες, μετά να τις βγάζω να δω αν έχει διαφορά και αν θεωρώ ότι χρειάζεται να τις ξαναβάζω. Αλλά μια δυο φορές που δοκίμασα απο περιέργεια, την πρώτη τίναξε την κεφάλα της και εκσφενδονίστηκαν στον τοίχο. Τις βρήκε και τις έφαγε. Τη δεύτερη, μας της μασούλησε κι εμάς μια φιλενάδα της στο πάρκο που έπαιζαν. Πάλι τις βρήκε και τις έφαγε. Πρέπει να έχουν ωραία γεύση τι να πώ..Εσένα δε τις πειράζει καθόλου δηλαδή; Επίσης γίνεται και στο εσωτερικό μέρος του αυτιού το taping απ ότι είδα στο διαδίκτυο.. Νομίζω πως έχει και πιο γρήγορο αποτέλεσμα.

Εγώ τον βρίσκω κούκλο πάντως με ή χωρίς "γυρισμένα" αυτάκια :D
 


karamolegolas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2013
223
4
Athens
Πολύ χαίρομαι που σας άρεσε!! Ρε συ καραμολεγκολας και μας ανέβαινε εκεί πάνω αλλά δεν έχουμε φώτο γιατί πανικόβλητοι τον κυνηγάγαμε για να κατέβει, ο σκοπός του ήταν να σαλτάρει και να πάει στα παιδάκια που περνάγανε για την παιδική χαρά!!!

Πάντα τέτοια!
Και εμείς οταν σάλταρε, τρεξαμε πανικόβλητοι. Μετά εκατσα δίπλα του και το χέρι μου είναι αγκαλιά/πιάσιμο από το κολάρο. Παιδάκια εμείς δεν είδαμε, είμασταν ολομόναχοι στον ξενώνα (εμείς και οι κουκουβάγιες, συγκεκριμένα):p
 


karamolegolas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2013
223
4
Athens
τις βάζεις και τις βγάζεις; Μου είπαν πως πρέπει να τις αφήνω για κανα δυο βδομάδες, μετά να τις βγάζω να δω αν έχει διαφορά και αν θεωρώ ότι χρειάζεται να τις ξαναβάζω. Αλλά μια δυο φορές που δοκίμασα απο περιέργεια, την πρώτη τίναξε την κεφάλα της και εκσφενδονίστηκαν στον τοίχο. Τις βρήκε και τις έφαγε. Τη δεύτερη, μας της μασούλησε κι εμάς μια φιλενάδα της στο πάρκο που έπαιζαν. Πάλι τις βρήκε και τις έφαγε. Πρέπει να έχουν ωραία γεύση τι να πώ..Εσένα δε τις πειράζει καθόλου δηλαδή; Επίσης γίνεται και στο εσωτερικό μέρος του αυτιού το taping απ ότι είδα στο διαδίκτυο.. Νομίζω πως έχει και πιο γρήγορο αποτέλεσμα.

Εγώ τον βρίσκω κούκλο πάντως με ή χωρίς "γυρισμένα" αυτάκια :D
Ναι, εμείς τις έχουμε 3 μέρες πάνω και μια χωρίς. Δεν έδωσε ποτέ σημασία (ίσως επειδή είχε ξεκινήσει από μικρός και τις συνηθισε μάλλον). Ετσι όπως σου είπαν δεν ξέρω αν θα έχει αποτέλεσμα γιατί χρειάζεται χρόνος για να "στρώσουν" και επίσης 2 συνεχόμενες εβδομάδες, φοβαμαι ότι θα της κάνει έκζεμα. Θα τις βάζουμε για λίγο καιρό ακόμα, τωρα αρχίζει να φαίνεται το αποτέλεσμα. Εμένα να σου πώ την αλήθεια, μ αρέσει όπως και να είναι, με μια μικρή προτίμηση με τα γυρισμένα αυτάκια. Αν έβλεπα πάντως οτι τον ενοχλούν ή του δημιουργούν πρόβλημα θα το είχα σταματήσει αμέσως.
 
Last edited:




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Ρε τον χαλβά!!!
Πως κάθεται έτσι σοβαρός σαν κακομοίρης;

Να σας ζήσει για πολλά υγιή χρόνια :)
 


karamolegolas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2013
223
4
Athens
Ρε τον χαλβά!!!
Πως κάθεται έτσι σοβαρός σαν κακομοίρης;

Να σας ζήσει για πολλά υγιή χρόνια :)
Κάθεται έτσι γιατί έχει λιχουδιά μπροστα του (για τις ανάγκες της φωτογράφησης) κι εχει πάρει το κακομοιριασμένο του ύφος για να του το δώσουμε το λαμόγιο :p

Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές κι ανταποδίδουμε!
 


ghelly

Well-Known Member
17 Απριλίου 2012
11.220
5.730
Πάτρα
Πολύχρονος να ειναι ο ασπρουλιάρης!!!

Παντως και εμενα αν μου ειχαν βάλει αυτο το καπέλο, ετσι κακομοιριασμένα θα κοιτουσα! :p
 


karamolegolas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2013
223
4
Athens
Πολύχρονος να ειναι ο ασπρουλιάρης!!!

Παντως και εμενα αν μου ειχαν βάλει αυτο το καπέλο, ετσι κακομοιριασμένα θα κοιτουσα! :p
Ευχαριστούμε πολύ!
Το καπέλο ούτε που το πρόσεξε μπροστά στη θέα του παριζακίου :p
 






karamolegolas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2013
223
4
Athens
Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές σας κι ευχόμαστε το ίδιο και για τα δικά σας μουτράκια!
Είναι τρομερές οι εκφράσεις που παίρνει όταν ζητιανεύει φαγητό...Νομίζεις ότι έτοιμος να αυτοκτονήσει ή να λιποθυμίσει αν δεν φάει εκείνη την συγκεκριμένη στιγμή...:p
 


l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνεται πάντα όπως τώρα.
Είναι ένας κούκλος και πολύ καλό παιδί και έχει μια οικογένεια που τον καμαρώνει και τον αγαπάει πολύ.
Πολύχρονος και τυχερός όπως τώρα να είναι πάντα το κουκλάκι σας!
 


karamolegolas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2013
223
4
Athens
Να τον χαίρεστε και να τον καμαρώνεται πάντα όπως τώρα.
Είναι ένας κούκλος και πολύ καλό παιδί και έχει μια οικογένεια που τον καμαρώνει και τον αγαπάει πολύ.
Πολύχρονος και τυχερός όπως τώρα να είναι πάντα το κουκλάκι σας!
Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές, ευχομαι τα ίδια και για τα δικά σου τερατάκια (ειδικά για την φατσάρα τον Τζιμάκο)!
 


HolywoodBrn

Well-Known Member
10 Ιουνίου 2013
2.286
3.224
Αμπελοgarden
πωπωπω ένας κούκλοςςς!!!! *agapoylas**agapoylas* Αυτό το birthday boy που του φόρεσες είναι τέλειοοο!!! Πολύχρονος, γερός και ευτυχισμένος να ναι! :D
 




Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
To παριζάκι πρέπει να το ένιωσε σαν το απόλυτο δώρο γενεθλίων!

Πολύχρονος να είναι και να τον χαίρεστε μέχρι τα βαθιά του γεράματα!
 


karamolegolas

Well-Known Member
24 Ιανουαρίου 2013
223
4
Athens
πωπωπω ένας κούκλοςςς!!!! *agapoylas**agapoylas* Αυτό το birthday boy που του φόρεσες είναι τέλειοοο!!! Πολύχρονος, γερός και ευτυχισμένος να ναι! :D
Να τον χαιρεστε για πολλα χρονια.
To παριζάκι πρέπει να το ένιωσε σαν το απόλυτο δώρο γενεθλίων!

Πολύχρονος να είναι και να τον χαίρεστε μέχρι τα βαθιά του γεράματα!
Ευχαριστούμε πολύ για τις ευχές!!
Το παριζάκι ήταν το ορεκτικό. Ακολούθησε το κυρίως, μια ξεγυρισμένη μερίδα γιουβαρλακια :p
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.931
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95