Νέο μέλος










greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
Και εγω θα σου ελεγα να βαλεις την προτεραιοτητα σου πρωτη .Αν θες εκθεσεις ασε τον Θαναση (εκτροφεα)να επιλεξει αυτος τον καλυτερο τυπο μορφολογικα, μιας και τα ζει περισσοτερο απο σενα και σιγουρα θα εχει περισσοτερη εμπειρια.
Αν δεν σε ενδιαφερουν οι εκθεσεις ,οταν πας και τα δεις και τα τρια ειμαι σιγουρος πως θα διαλεξεις το σωστοτερο για σενα.
 


cathy93

Well-Known Member
17 Ιουλίου 2009
1.924
57
Μαρούσι
Εγώ ψηφίζω την δεύτερη!!!Είναι όλες πανέμορφες αλλά αυτή είναι διαφορετική!!ξεχωρίζει απ' όλες τις απόψεις!!!!
 








ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Και εγω θα σου ελεγα να βαλεις την προτεραιοτητα σου πρωτη .Αν θες εκθεσεις ασε τον Θαναση (εκτροφεα)να επιλεξει αυτος τον καλυτερο τυπο μορφολογικα, μιας και τα ζει περισσοτερο απο σενα και σιγουρα θα εχει περισσοτερη εμπειρια.
Αν δεν σε ενδιαφερουν οι εκθεσεις ,οταν πας και τα δεις και τα τρια ειμαι σιγουρος πως θα διαλεξεις το σωστοτερο για σενα.
Σωστό αυτό που λές...αλλά υπάρχει και το κλίκ...οταν σκέφτεσαι ειδικά οτι με αυτό το πλάσμα θα ζήσεις τόσα χρόνια...
 


Lostris

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2010
2.280
4
Πειραιάς
Κι' εμένα η δεύτερη μου έκανε κλικ!!!
Αλλά κάτι μου λέει ότι το μωρό θα διαλέξει εσένα και όχι εσύ το μωρό.... ;)
 


fifi

Well-Known Member
7 Απριλίου 2011
354
0
Λάρισα
Εμένα πάντως μου αρέσει τρελά η πρώτη ζουζού!
Με το καλό να πας να πάρεις τη σκυλίτσα σου!
 


greedy

Well-Known Member
23 Απριλίου 2008
2.314
3
51
Πατρα
Σωστό αυτό που λές...αλλά υπάρχει και το κλίκ...οταν σκέφτεσαι ειδικά οτι με αυτό το πλάσμα θα ζήσεις τόσα χρόνια...
Εκει ερχονται οι προτεραιοτητες.
 




ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
Παιδιά όσο πλησιάζουν οι μέρες σκέφτομαι διάφορα...πρώτο και κύριο..στην αρχή θα είμαι μαζί με τη μικρή μέχρι να συνηθίσει κλπ Που θα είναι καλύτερα να τη μάθω να κάνει την ανάγκη της?Σε πάνα ή έξω...ρωτάω γιατί όταν θα λείπω 6-7 ώρες απο το σπίτι δε θα μπορεί λογικά να κρατηθεί...!Να την μάθω σε πάνα ή να αφήνω ανοιχτό το μπαλκόνι να τα κάνει εκεί για αρχή όσο δε θα είμαι σπίτι?Μεγαλώνοντας φαντάζομαι θα μάθει να κρατιέται περισσότερο οπότε θα τα κάνει στη βόλτα...αλλά στην αρχή?Η κυρία θα έρθει σπίτι 3 μηνών περίπου..
 


kasi

Well-Known Member
17 Φεβρουαρίου 2009
3.081
1.091
Αθηνα -
www.facebook.com
χαχαχα!!
αντε καλως να τα δεχτεις!!
τoσο καιρο εδω μεσα και δινοντας συμβουλες..
πλησιαζει η ωρα και
κανουμε σαν πρωταρα?!
:D :D
 


ProudtobeGreek

Well-Known Member
21 Σεπτεμβρίου 2010
3.681
4.317
42
www.proudtobegreek.eu
χαχαχα!!
αντε καλως να τα δεχτεις!!
τoσο καιρο εδω μεσα και δινοντας συμβουλες..
πλησιαζει η ωρα και
κανουμε σαν πρωταρα?!
:D :D
Ά γ χ ο ς....!!!!Παρασκέφτομαι....έχω ξεχάσει τα πάντα...λές να λαλίσω?!:D:D:dohh:
 




stamatia

Well-Known Member
6 Ιουνίου 2009
5.371
2.994
Ά γ χ ο ς....!!!!Παρασκέφτομαι....έχω ξεχάσει τα πάντα...λές να λαλίσω?!:D:D:dohh:
Νομίζω οτι έχεις ξεφύγει πια απο την φάση του λες......:eyecrazy::D
Καλά σου λέει η Αγάθη....διάβασε το φόρουμ έχει πολλά θέματα ...χρησιμοποίησε την αναζήτηση πάνω δεξιά...:D

Άλλη παιδί δεν έκανε...μόνο η Μαριώ τον Γιάννη..:D:p