Νέο μέλος!!




PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
ΤΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ ΛΕΓΕΤΑΙ **** ΤΩΡΑ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΕΙΣΑΓΩΓΕΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑΣ ΤΟΥ ΕΚΤΡΟΦΗΣ.ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ Η ΑΡΓΟΤΕΡΑ Η ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΔΟΥΛΕΥΩ..
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ!!!!!!!
 


sir-elric

Well-Known Member
17 Νοεμβρίου 2006
2.589
3
marathon beach
PUG2 said:
ΤΟ ΕΚΤΡΟΦΕΙΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΝΩΕ ΤΩΡΑ ΑΝ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΕΙΣΑΓΩΓΕΑ ΔΕΝ ΤΟ ΞΕΡΩ ΕΜΕΝΑ ΜΕ ΔΙΑΒΕΒΑΙΩΣΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑΣ ΤΟΥ ΕΚΤΡΟΦΗΣ.ΘΑ ΞΑΝΑΜΠΩ Η ΑΡΓΟΤΕΡΑ Η ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΔΟΥΛΕΥΩ..
ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ΠΑΝΤΩΣ!!!!!!!
ΤΟ **** ειναι σιγουρα εισαγωγεας απο πολωνια-ουγγαρια! αμφιβαλω αν ειναι και εκτροφειο! τους γονεις τους ειδες ?
 


Falko

Well-Known Member
19 Σεπτεμβρίου 2007
552
0
Χαλκιδικη
www.rottweilers-gr.com
Εγω δεν εχω ξανα ακουσει αυτο το εκτροφειο..και μια και ασχολουμαι (* και θα κανω εκτροφη κι ολας*) με την φυλη εδω και 4-5 χρονια ξερω ποιοι ειναι εκτροφοις στην Ελλαδα και η ειναι τελειως καινουργια η..
 


PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΕΝΑ ΘΗΛΥΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ... ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΗΔΗ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΕΙΤΕ ΟΧΙ...
 




denis

Well-Known Member
25 Απριλίου 2007
8.820
12
Athens
www.rottweiler-greece.net
1oν σβήστε το όνομα ... ψάχνει και ο Μάκης σκύλο και μπορεί να παρασυρθει ...

2ον ... βλέπετε, υπάρχει μεγάλο πρόβλημα, αν απαγορευτεί η πώληση ζώων από πετ-σοπ, θα γίνει ακομα χειρότερο ... μάντρες εκτροφείων και puppy mills ελληνικά πιά θα ξεφυτρώνουν σαν μανιτάρια ...

Κανείς δεν μπορεί να ξέχωρίσει (ή μάλλον λίγοι είναι αυτοί) ποιός και γιατί του πουλάει έναν σκυλο ... και δεν τον ενδιαφέρει κι όλας ... το πρόβλημα είναι τεράστιο ...
 


kango1

Well-Known Member
27 Σεπτεμβρίου 2007
11.313
16
ATHENS
denis said:
1oν σβήστε το όνομα ... ψάχνει και ο Μάκης σκύλο και μπορεί να παρασυρθει ...

2ον ... βλέπετε, υπάρχει μεγάλο πρόβλημα, αν απαγορευτεί η πώληση ζώων από πετ-σοπ, θα γίνει ακομα χειρότερο ... μάντρες εκτροφείων και puppy mills ελληνικά πιά θα ξεφυτρώνουν σαν μανιτάρια ...

Κανείς δεν μπορεί να ξέχωρίσει (ή μάλλον λίγοι είναι αυτοί) ποιός και γιατί του πουλάει έναν σκυλο ... και δεν τον ενδιαφέρει κι όλας ... το πρόβλημα είναι τεράστιο ...
δεν εχεις και αδικο.. :-k ..
 




keyman

Well-Known Member
18 Ιουλίου 2007
1.010
1
ΑΘΗΝΑ
www.keyman.gr
PUG2 said:
ΠΑΙΔΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΙΔΙΑΙΤΕΡΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΔΕΙΞΕ ΕΝΑ ΘΗΛΥΚΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΤΩΡΑ ΤΙ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ... ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΗΔΗ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΕΙΤΕ ΟΧΙ...
και καλά κάνεις και το αγαπάς και είναι τυχερό που σε έχει :wink: .Απλά για να μαθαίνουμε κιόλας κάτι....

Από που έμαθες για το εκτροφείο(?) αυτό?

Δεν είδες δηλαδή την λεχώνα με τα κουτάβια?Γιατί,να μην έχει τον πατέρα είναι οκ αλλά να μην είδες και την μάνα λίγο ύποπτο είναι :roll:

θα με ενδιεφερε πολύ να μάθω τι είδους ερωτήσεις σου έκανε πριν σου δώσει το κουκλί σου,στο έδωσε εύκολα?Ηθελε να μάθει διάφορα πράγματα για σένα?Πόσες φορές συναντηθήκατε πριν σου δώσει το κουταβάκι?

Βιβλιάριο υγείας,χαρτιά και τσιπ έχει?

Συγγνώμη για όλες τις ερωτήσεις και δεν θα ήθελα να έχεις την εντύπωση πως σε ανακρίνω,εξάλλου αν θες απαντάς....αν όμως διαβάσεις λιγάκι το φόρουμ μας θα καταλάβεις τον στόχο και την χρησιμότητα των ερωτήσεων.Είναι και μια ευκαιρία επίσης να μάθεις και συ και να γνωρίζεις την επόμενη φορά ή όταν θα χρειαστεί να συμβουλεύσεις ένα φίλο.Δεν νομίζεις?
 


PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
ΛΟΙΠΟΝ ΠΑΙΔΙΑ..
ΕΙΔΑ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΜΙΑ ΘΗΛΥΚΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑΝ ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ ΑΛΛΑ ΚΟΥΤΑΒΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ...
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ..
ΝΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΑΡΙΟ ΚΑΙ ΤΣΙΠ ΚΑΙ PEDIGREE...
ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΕΓΙΝΕ... :wink: :wink: ΕΓΩ ΤΟΝ ΑΓΑΠΑΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ....ΘΑ ΒΑΛΩ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΣΕ ΛΙΓΟ
 






stellalol1

Well-Known Member
14 Ιανουαρίου 2008
73
0
οπως τις εχεις ανεβασει στο φοτομπουκετ, πρεπει να πας στη σελιδα που σου δειχνει τα links και να επιλεξεις αυτο που λεει οτι ειναι για φορουμ κλπ.

copy-paste και τελειωσες :wink:
 










PUG2

Well-Known Member
20 Ιανουαρίου 2008
80
0
ΛΑΡΙΣΑ
ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΑΦΗΣΩ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΝΑ ΣΥΝΗΘΗΣΕΙ ΤΟ ΝΕΟ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑ..
ΚΑΙ ΤΟΝ ΞΑΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Η ΤΑ ΚΟΒΩ ΕΓΩ?????