Νέο μέλος


aliki_s

Well-Known Member
27 Μαϊου 2011
3.279
1.797
Αθήνα
χαχαχαχα η Αlice έχει βλοσυρό Ορέστη, η οικογένεια της Alice έχει Ίρμα και Σπίθα! ;)

Farfallina η Ίρμα αν και δε μένει κοντά μου είναι μεγάλη αγάπη και σε ευχαριστώ πολύ :)
 


Farfallina

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2012
111
0
Συγχωρέστε με, δεν το ήξερα!

Εεεειιιι γυναίκα, μόνο εμείς είμαστε εδώ με ένα σκυλί μόνο.... :confused:
κάπου διάβασα, ότι σε λίγο καιρό θα έχετε και νέο μέλος, η κάνω λάθος?
 


Farfallina

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2012
111
0
χαχαχαχα η Αlice έχει βλοσυρό Ορέστη, η οικογένεια της Alice έχει Ίρμα και Σπίθα! ;)

Farfallina η Ίρμα αν και δε μένει κοντά μου είναι μεγάλη αγάπη και σε ευχαριστώ πολύ :)
οικογένειες, παιδιά, πολλά ονόματα!! Είμαι ξανθιά;), δώστε μου χρόνο...:D
και θα σας μάθω.
 


dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
κάπου διάβασα, ότι σε λίγο καιρό θα έχετε και νέο μέλος, η κάνω λάθος?
Πολύ σωστά διάβασες συνονόματη!

Έχουμε βρει το εκτροφείο, έχουμε δει τη μάνα, θα δούμε και τον πατέρα μέσα στη βδομάδα που ήρθε πριν λίγες μέρες από Γερμανία, περιμένουμε να αποδώσει ο έρωτας καρπούς (χαχα), να τελειώσει η περίοδος της κύησης, να περάσει και το δίμηνο του απογαλακτισμού, ααααα δεν αντέχω άλλο αυτή την αναμονή!! :eyecrazy:

Μέχρι και το όνομα του έχουμε βρει, ακόμα δεν έγινε η σύλληψη....
 






Farfallina

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2012
111
0
Πολύ σωστά διάβασες συνονόματη!

Έχουμε βρει το εκτροφείο, έχουμε δει τη μάνα, θα δούμε και τον πατέρα μέσα στη βδομάδα που ήρθε πριν λίγες μέρες από Γερμανία, περιμένουμε να αποδώσει ο έρωτας καρπούς (χαχα), να τελειώσει η περίοδος της κύησης, να περάσει και το δίμηνο του απογαλακτισμού, ααααα δεν αντέχω άλλο αυτή την αναμονή!! :eyecrazy:

Μέχρι και το όνομα του έχουμε βρει, ακόμα δεν έγινε η σύλληψη....
Μια χαρά νέα!! Καλώς να τον δεχτείτε!! Ο μικρός πως λέτε να αντιδράσει?
 




dimitris_s2k

Well-Known Member
23 Δεκεμβρίου 2011
1.022
192
56
Athens / Marussi
www.facebook.com
Μια χαρά νέα!! Καλώς να τον δεχτείτε!! Ο μικρός πως λέτε να αντιδράσει?
Καταρχάς είναι μικρή! Σε συγχωρώ όμως, τόσο πολύ πληροφορία σε μόλις δύο μέρες είναι λογικό να μη τα θυμάσαι όλα! :)

Πιστεύω θα τα πάνε τέλεια! Θα κάνουμε ό,τι περνάει πάντως από το χέρι μας σε διάβασμα, αναζήτηση στο φόρουμ, συζήτηση με τον εκτροφέα, τον εκπαιδευτή ώστε να προετοιμάσουμε το έδαφος όσο το δυνατόν καλύτερα για τη στιγμή αυτή! Είναι δύο εντελώς διαφορετικά σκυλιά, με πολύ διαφορετικές ανάγκες και αυτό από μόνο του είναι μια πρόκληση για μας!

Νομίζω έχουμε λίγο ακόμα χρόνο μπροστά μας! :rolleyes:

Τhanks για τις ευχές σου αν και θα τις έχω ξεχάσει μέχρι να έρθει αυτή η στιγμή, χαχαχα...
 
















golden boy

Well-Known Member
12 Σεπτεμβρίου 2010
805
93
Hell
Mαταρες μου!!!!Εναι μια γλυκα..
Να παρει η ευχη,για ποτε μεγαλωνουν τα σκασμενα,χαμπαρι δεν το παιρνεις!Να τον χαιρεσαι τον παιδαρο;)
 




Farfallina

Well-Known Member
9 Ιουνίου 2012
111
0
Mαταρες μου!!!!Εναι μια γλυκα..
Να παρει η ευχη,για ποτε μεγαλωνουν τα σκασμενα,χαμπαρι δεν το παιρνεις!Να τον χαιρεσαι τον παιδαρο;)
Καλημέρα και σε εσάς:)
Ναι, ρε γαμώ τι, θα μου άρεσε να ήταν λίγο παραπάνω καιρό, μικρούλης...
Εσείς πως την παλεύεται, εκεί κάτω στην ''κόλαση''?