Να μαστε και εμεις










mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.648
19.879
Το εχω σκεφτεί πολλες φορες αλλα η δικια μ βλεπει σκυλο κ μετα χρειαζεται εξορκισμο!!!
Στην πραγματικότητα, δεν ισχύει αυτό που λες.
Σχεδόν όλα κουλαντρίζονται.
Αν είναι κάτι που θα το ήθελες κι εσύ, πρέπει να το κάνεις πράξη.
Αλλά αυτή, είναι άλλη μεγάλη συζήτηση, για όταν τυχόν το αποφασίσεις :)
 
  • Like
Reactions: Maria-ira


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.549
6.975
Αυτό με τη νηστεία που προτείνεται, σε σκυλιά με ταραγμένο πεπτικό και έρχονται κ κάνουν εμετό γαστρικά υγρα από την ψοφοπεινα και γαμιέται το στομάχι τους ακόμα πιο πολύ, δεν το κατάλαβα ποτέ μου. Έτσι τον διέλυα κ εγώ όταν ήταν μικρός κ άκουγα αυτή την.. αηδία. Λες κ δεν κάνουν νηστεία από μόνα τους όταν το στομάχι τους είναι ανάστα. Πρέπει όταν τους έχουν κόψει το στομάχι στα δύο τα γαστρικά να τους αρνιόμαστε την τροφή για συγκεκριμένες Χ ώρες, λες κ είναι αντιβίωση. Φφφφ...

Δώσε δυο μπουκιές κάτι ελαφρύ άμα θέλει να φάει. Λάδι ποτέ γενικά αν έχει ευαίσθητο πεπτικό θα πρότεινα. Και καμιά φρυγανιά άμα το ψήνει να μασουλήσει καλή είναι για αυτές τις περιπτωσεις. Δεν θα περάσει μέχρι να κάνει μερικές διαρροιες να ισιώσει έτσι κι αλλιώς.
 


Maria-ira

Well-Known Member
30 Μαϊου 2018
78
264
37
Θεσσαλονικη
Διαρροιες δεν εχει κανει ακομα αλλα ειναι αρκετα μαλακα τα κακα της...
Εχει πολυ ευαισθητο στομάχι ειναι το προβλημα που την ταλαιπωρει αρκετα συχνα...
Εφαγε λιγο ρυζακι σκετο...
 








Maria-ira

Well-Known Member
30 Μαϊου 2018
78
264
37
Θεσσαλονικη
Μετα απο τοσο καιρο εμαφανιστηκαμε κ εμεις!!!
Θα ηθελα την συμβουλη σας!
Σε 5 μήνες περιμενουμε το πρωτο μας παιδακι κ σε καμια περιπτωση δε θα ηθελα να νιωσει παραμελημενη η Ηρα.
Πως προετοιμασατε τα σκυλακια σας για τον ερχομο ενος μωρου;

Να κ το κορίτσι μ την ωρα που ζητιανευει φαγητο!!
IMG-e154040f2d6c3fb2e7bade16ed1bab65-V.jpg
 


Στατιστικά Forum

Θέματα
33.112
Μηνύματα
895.798
Μέλη
19.923
Νεότερο μέλος
micknaf