Να σας γνωρίσω τον Ρεξ!


GSDRex

Member
11 Ιουλίου 2018
19
84
32
Καλησπέρα και πάλι! Είναι 45 κιλά του δίνω μονο ξηρά τροφή origen six fish σκέφτομαι βέβαια και για μπαρφ δεν ξέρω θα δείξει και του βουρτσίζω τα δόντια μια φορά στις 2 βδομάδες.
Εγώ δεν έχω πρόβλημα με το γαύγισμα η το οτιδήποτε αλλά τελευταία γίνονται πολλές παρατηρήσεις στην πολυκατοικία μας για τα σκυλιά που γαυγίζουν ολο το βράδυ (προφανώς τα αφήνουν μόνα τους δεν ξέρω) και δεν θέλω να μας πάρει και εμάς η μπάλα γιατί ήδη μας έχουν στην μπούκα εμάς με τα σκυλιά, ίσως αλλάξουμε πολυκατοικία θα δούμε...
Η αλήθεια είναι οτι ναι είναι πολύ ισσοροπημένος. Για εκθέσεις και τέτοια δεν ξέρω δεν νομίζω να τον πάω, όσο για εκπαίδευση με την βασική είμαι πολύ ικανοποιημένος, θέσαμε κάποιους κανόνες και εναν μπούσουλα και τον ακολουθεί μια χαρά το σκυλί, οπότε δεν νομίζω να θέλουμε κάτι παραπάνω, τουλάχιστον προς το παρόν
 


GSDRex

Member
11 Ιουλίου 2018
19
84
32
Καλώς ήλθατε με τον Ρεξ!!! Να περνάτε όμορφα! Δώσε φωτό στο λαό :ROFLMAO:


Ps. Και αν μάθεις, πες μας μία και τους γονείς του Ρεξ!!! :D
Ναι θα κοιτάξω τα χαρτιά του και θα σου πω!!!
 
  • Like
Reactions: swiftkid


Haris Drazen

Well-Known Member
25 Μαρτίου 2016
1.454
2.847
ΑΘΗΝΑ
Πολύ καθαρά δόντια για ξηρά τροφή, μήπως του θα είχες βουρτσίσει λίγο πριν την φώτο;;:)
Και αρκετά κιλά πάντως...
 
  • Like
Reactions: GSDRex


GSDRex

Member
11 Ιουλίου 2018
19
84
32
Πολύ καθαρά δόντια για ξηρά τροφή, μήπως του θα είχες βουρτσίσει λίγο πριν την φώτο;;:)
Και αρκετά κιλά πάντως...
Καλα ναι σιγουρα του τα ειχα βουρτσισει πριν καμια μερα ασε που ειμασταν και δυο χρονια μικροτεροι
Ναι τελευταια παχυναμε οικογενειακα χαχαχα μου φενεται θα κανουμε διαιτα ολοι μαζι
 
  • Like
Reactions: Eroe


Eroe

Well-Known Member
16 Νοεμβρίου 2017
1.444
2.759
Θεσ/νικη
Τον εκπαίδευσε ο ιδιος ο εκτροφέας στη βασική υπακοή ή κάποιος αλλος;
Πάντως η ξηρα που του δινεις είναι πάρα πολυ καλή, βασικα απο τις κορυφαιες, και αν δεν έχεις χρόνο για να φτιαχνεις μπαρφ μονος σου μην ασχοληθεις μεινε εκει που εισαι. Γιατι με την ετοιμη μπαρφ ποτε δεν θα εχεις την ιδια ποιοτητα οπως με τη χειροποιητη ενω η χειροποιητη θελει χρονο
 


GSDRex

Member
11 Ιουλίου 2018
19
84
32
Τον εκπαίδευσε ο ιδιος ο εκτροφέας στη βασική υπακοή ή κάποιος αλλος;
Πάντως η ξηρα που του δινεις είναι πάρα πολυ καλή, βασικα απο τις κορυφαιες, και αν δεν έχεις χρόνο για να φτιαχνεις μπαρφ μονος σου μην ασχοληθεις μεινε εκει που εισαι. Γιατι με την ετοιμη μπαρφ ποτε δεν θα εχεις την ιδια ποιοτητα οπως με τη χειροποιητη ενω η χειροποιητη θελει χρονο
Ναι στο εκτροφειο καναμε την εκπαιδευση μας. Ναι μου ειπε η γυναικα μου οτι ειναι κορυφαια και διαβασα και εγω πολυ καλες κριτικες την δοκιμασε την λατρεψε και μειναμε εκει
 
  • Like
Reactions: Eroe


sake

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2017
629
1.085
34
παντως απο τη φωτο προφιλ μονο για γπ δεν φαινεται (εννοειται δεν το λεω υποτιμητικά )
απλα εχω συνδιασει στο μυαλο μου ΓΠ=σοβαροτητα , αυτος ειναι τρελο κουταβος και καλα κανει που το απολαμβανει δηλαδη ! να τον χαιρεσαι τον αρκουδο ! :D
 
  • Like
Reactions: GSDRex


antigoniDim24

Well-Known Member
9 Ιουλίου 2018
56
47
30
Καλησπερα, εχεις εναν πανεμορφο σκυλακο! Κουκλος πραγματικα!
οσο για την επιθετικοτητα και κτλ εγω ξερω πως παιρνουν στοιχεια και απο τα αφεντικα τους
η επισης ειναι κ πως θα τον εκπαιδευσεις!
η ουσια ειναι να ειναι ευτυχισμενος μαζι σας και εσεις μαζι του ολα τα αλλα περισευουν
 
  • Like
Reactions: GSDRex


GSDRex

Member
11 Ιουλίου 2018
19
84
32
παντως απο τη φωτο προφιλ μονο για γπ δεν φαινεται (εννοειται δεν το λεω υποτιμητικά )
απλα εχω συνδιασει στο μυαλο μου ΓΠ=σοβαροτητα , αυτος ειναι τρελο κουταβος και καλα κανει που το απολαμβανει δηλαδη ! να τον χαιρεσαι τον αρκουδο ! :D
Αντε καλε που δεν ειναι σοβαρος γιατι το λες αυτο? Οτι πιο σοβαρο κυκλοφορει σε ΓΠ ειναι
Τρελοκουταβος μεχρι εκει που δεν παει!

Καλησπερα, εχεις εναν πανεμορφο σκυλακο! Κουκλος πραγματικα!
οσο για την επιθετικοτητα και κτλ εγω ξερω πως παιρνουν στοιχεια και απο τα αφεντικα τους
η επισης ειναι κ πως θα τον εκπαιδευσεις!
η ουσια ειναι να ειναι ευτυχισμενος μαζι σας και εσεις μαζι του ολα τα αλλα περισευουν
Ναι πιστευω οτι και αυτος ειναι ευτυχισμένος για να μας κανει τοσες χαρουλες! Και εμεις εννοειτε ειμαστε υπερ ευχαριστημενοι ειναι θεωρω οτι ψαχναμε
 
  • Like
Reactions: antigoniDim24


sak69GR

Well-Known Member
27 Ιουνίου 2018
118
198
Έδεσσα
Καλωσήρθατε στο forum και από εμάς.
Ο κούκλος σου είναι ένα από τα πιο όμορφα ΓΠ που έχω δει.
Ο χαρακτήρας του είναι ακριβώς για να κάνει παρέα με το δικό μου. Έτσι ακριβώς είναι κι αυτός.
Να σας ζήσει και να τον χαρείτε όσο μπορείτε.
 
  • Like
Reactions: GSDRex