Να συστηθούμε κι εμείς...








l.Kyveli

Well-Known Member
12 Φεβρουαρίου 2011
15.649
7.754
Είστε πραγματικά καταπληκτικοί...Ποιός θα το φανταζότανε!!
Μπράβο ρε παιδιά, σας αξίζουν συγχαρητήρια!!!

ΥΓ στη φωτογραφία λάμπετε και οι δυό!!! Σαν ερωτευμένα είστε :love::love::love:
 
  • Like
Reactions: mareco






zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
Μπραβο!!!
Δευτεραθλητης στα Βαλκανια,κατηγορια Α1 δεν τον λες και λιγο!
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Ελειπαν πολλά καλά σκυλιά της Αθήνας, αλλά υπήρχαν άλλα εξίσου καλά, εισαγωγής :p
Ναι, νομίζω πολύ καλά τα πήγε (y)
 
  • Like
Reactions: zouzounos and spyv


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Τα νομίσματα στη τράπεζα, κιουρία μου! Εδώ μιλάμε με σιγουριά: τα πήγε πάρα πολύ καλά!

Μάρκο, γιούργια!
 
  • Like
Reactions: mareco


HAHA

Well-Known Member
14 Μαϊου 2016
142
397
55
Μίλησα με Μάρκο. Για να αποδώσει καλύτερα λέει, θέλει οι μεταφορές να γίνονται μόνο με λιμουζίνα η οποία στην επιστροφή να είναι γεμάτη με μπριζόλες! Επίσης επιθυμεί ένα χαλαρωτικό Jacuzzi μετά από κάθε αγώνα. :whistle:
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Προς το παρόν, κάτσε να του πάρω και το κινητό που είχε, να μάθει να μην εκφράζει απαιτήσεις.
 
  • Like
Reactions: elpinor






Nizinny

Well-Known Member
3 Φεβρουαρίου 2011
3.210
926
Καναδάς
Μπράβο Μαρία και Μάρκο! (y)

Για πες ήταν εκεί ο άλλος Ρουμάνος που σε γυρόφερνε για το τσομπάνικό σου?:D
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Δεν ήταν. Παρόλο που αναγραφόταν σε όλες τις λίστες, τελικά δεν ήρθε.
Το κοριτσάκι από την ομάδα του πάντως, μας το πήρε το κύπελλο του event. Αν δεν ήταν αυτή, θα το είχε πάρει ο Μαρκούλης :)
 




medusa

Well-Known Member
20 Φεβρουαρίου 2017
3.238
7.797
Εκατσα και διαβασα το νημα απο την αρχη γιατι δεν ηξερα τι εστι Μαρκος και ειμαι και λιγο περιεργη, και εχω να πω οτι ειναι πολυ φατσονια και πανεμορφα ολα τα μέλη της οικογενειας σου! Συγχαρητηρια και να τα χαιρεσαι!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.656
19.890
Αλλος ένας αγώνας, έλαβεν τέλος!
Το αγόρι μου, δεν είχε πολλά αγωνιστικά κέφια αυτή την φορά. Εκανε λίγο, το χαρωπό κινεζάκι. Κάτι ο καύσωνας, κάτι τα εκ γεννετής τεντυμποιλίκια, κάτι τα λόγια του παπά...μου χάρισε τρεις ολόκληρες ακυρώσεις, να τις έχω να μου βρίσκονται. Ετσι, για την αλητεία. Να μην ξεχνιέμαι :p

Καθόλου δεν πειράζει όμως, γιατί γενικά, ήταν καταπληκτικός. Και όπως είπε και μια φίλη, από τα λίγα σκυλιά της κατηγορίας του, που χαίρεσαι να το βλέπεις να τρέχει. Στα υπόλοιπα, βαριέσαι :D Είναι και κούκλος, και είναι πραγματικά χάρμα οφθαλμών :love:

ΠΡΟΣΟΧΗ: Ακολουθούν σκληρότατες εικόνες, για ευαίσθητα μάτια, τύπου Kourou. Οποιος νομίζει δεν θα αντέξει, παρακαλείτε θερμά, να εγκαταλείψει ταχύτατα, το θέμα ΜΟΥ. Merci :)

Αυτό το πρώτο λοιπόν, είναι το μοναδικό run που ολοκλήρωσε. Με μόλις μία άρνηση, βγήκε
τελικά πέμπτος, κάτι που αν μη τι άλλο, δείχνει πόσο έχει ανέβει γενικά πλέον, το επίπεδο. ΑΛΛΑ...έκανε τον καλύτερο δικό του χρόνο για φέτος, και τον τέταρτο καλύτερο χρόνο του event, μακράν απ΄όλα τα ολοκληρωμένα runs του Α1, όλων των άλλων σκύλων που τερμάτισαν, σε οποιαδήποτε θέση, κι αν τελικά βγήκαν. Τον πέρασαν μόνο, δύο "επαγγελματικά" borderάκια σ'αυτό το run, και άλλη μία φορά, ένα εκ των δύο αυτών, σε άλλο run, μόλις για κάτι ελάχιστα κλάσματα του δευτερολέπτου. Σε όσα άλλα run τερμάτισαν, τα δύο ίδια σκυλάκια, ήταν και τα δύο, πιο αργά, από τον Μαρκούλη. Εντάξει, προφανώς έτυχε, γιατί ο τελικός χρόνος, εξαρτάται από διάφορα πράγματα, αλλά και πάλι, δικαιούμαι να καμαρώνω!!!

Στο δεύτερο run του Σαββάτου, έκανε κάτι πρωτοφανές! ΔΕΝ διάλεξε το τούνελ, που είχε μπροστά του, αλλά προτίμησε για κάποιο λόγο, να ακυρωθεί. Θα καταλάβετε εύκολα, που :D

Το ίδιο πρωτοφανές, έκανε και στο πρώτο run της Κυριακής. Από κει που τον ρούφαγαν τα τούνελ από μακριά, αυτή την φορά δεν τα ήθελε. Ομολογώ ότι άφρισα λίγο :rolleyes:

Και ολοκλήρωσε τον αγώνα, με ένα ωραιότατο γιούχου run, που το έκανε σαφές από πριν μπει, το τι προμηνυόταν, καθώς είχε εισπράξει για τα καλά, τα αφρισμένα vibes μου, από το προηγούμενο!


Τέλος καλό, όλα καλά. Κάνει πλέον μόνιμα καλές εμφανίσεις. Δεν έχει καμία σημασία, ότι για ένα λάθος ακυρώνεται. Συν, που έχω βελτιωθεί κι εγώ επιτέλους, πάρα πολύ.

Πάμε γι' άλλαααααα (y)(y)(y)

Thanks @HAHA για τις φωτό :)
18425126_10155376967548408_7196518831473183921_n.jpg 18485860_10155376967208408_8223767988074140979_n.jpg
 






Στατιστικά Forum

Θέματα
33.123
Μηνύματα
895.926
Μέλη
19.938
Νεότερο μέλος
panos95