Να συστηθούμε κι εμείς...






noni_papa

Well-Known Member
19 Δεκεμβρίου 2015
1.935
3.155
34
Νέο Ψυχικό
:cry::cry::cry:

Μας τσάκισες με αυτό το κείμενο @Amaliaz

Γλυκέ μου Σωτηράκη, σε αυτά τα πράσινα λιβάδια θα βρεις και τη Λάρα. Θα τα πηγαίνατε πολύ καλά οι δυο σας :(
 


Orilis

Well-Known Member
3 Μαρτίου 2011
7.881
6.979
Πάτρα
Έχω αργήσει κι εγώ να αποχαιρετήσω το Σωτήρη... mareco ξέρεις πως αισθάνομαι .. Κουράγιο...
Κι όντως ... Ενα χρόνο μετά ακόμα νωρίς είναι...
Σωτήρη, καλά να περνάς ρε συ...
 




Elrandir

Well-Known Member
15 Ιουλίου 2013
468
1.340
Πάντα η θύμηση όποιου αγαπήθηκε πολύ θα φέρνει πόνο, θλίψη κι ένα αίσθημα απώλειας. Βασικά, νομίζω ότι αυτά δεν φεύγουν ποτέ. Απλά τα καταπνίγουμε μέσα μας και έρχεται ο χρόνος να τα απαλύνει λίγο.

Mareco τώρα το είδα για το Σωτηράκη.. Κουράγιο ρε κορίτσι. Να είσαι καλά να τον θυμάσαι..

Καλό σου ταξίδι αγόρι μου..
 
  • Like
Reactions: AGRIAN and Amaliaz


Estranged

Well-Known Member
10 Ιουλίου 2012
5.554
6.984
Μας γάμησες @Amaliaz, μας γάμησες...

Αλλά ήταν υπέροχο.

Σωτηράκη, να δώσεις ένα φιλί και στο Κανελάκι μου κούκλε μου, ε;
 








zouzounos

Well-Known Member
19 Ιανουαρίου 2009
1.954
317
Καλο ταξιδι αρχοντα,μακαρι να μεγαλωνουν και να ζουν ετσι ολα τα σκυλια του κοσμου.
(Σε χρονια αλλα και σε ΠΟΙΟΤΗΤΑ)
 
  • Like
Reactions: spyv


fani

Well-Known Member
30 Οκτωβρίου 2010
2.468
408
Αθήνα
Και ο Σωτήρης λυπάμαι πολύ.....και που άργησα να το δω!

Τι έγινε βρε παιδιά ειχα καιρό να μπω είδα και το άλλο νημα και σοκ! :cry::cry:
 
  • Like
Reactions: mareco


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
Φανή μου, χαίρομαι πολύ, που σε "βλέπω" κι ας μπήκες μετά από καιρό, για στενάχωρο θέμα, και...πέφτεις και πάνω σε άλλα στενάχωρα :(
Ελπίζω να πάνε όλα καλά, με το πρόβλημά σας!
 
  • Like
Reactions: fani


AGRIAN

Well-Known Member
24 Ιουλίου 2015
590
1.968
Αθήνα
Πάντα η θύμηση όποιου αγαπήθηκε πολύ θα φέρνει πόνο, θλίψη κι ένα αίσθημα απώλειας. Βασικά, νομίζω ότι αυτά δεν φεύγουν ποτέ. Απλά τα καταπνίγουμε μέσα μας και έρχεται ο χρόνος να τα απαλύνει λίγο.

Mareco τώρα το είδα για το Σωτηράκη.. Κουράγιο ρε κορίτσι. Να είσαι καλά να τον θυμάσαι..

Καλό σου ταξίδι αγόρι μου
..
Μαρία, αυτό.
Ούτε έχω, ούτε μπορώ να προσθέσω τίποτε άλλο........
 
  • Like
Reactions: mareco


swiftkid

Well-Known Member
25 Οκτωβρίου 2009
550
97
Καλό ταξίδι Σώτο!!! :( Φίλησέ μου τον Τόμυ και την Ζήνα !!! Μαρέκο κουράγιο !!!
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
48 μέρες αγόρι μου κι ακόμη δεν ξέρω, αν ο χρόνος σταμάτησε εκείνο το βράδυ, ή ήταν μόλις χθες...
1521053464618.jpg

Ηθελα, αμέσως μετά και στο ίδιο ποστ, να βάλω το παρακάτω βίντεο. Και θυμήθηκα ότι κάποιος σχολίασε, ότι έχω ακόμη έναν σκύλο. Δεν θυμάμαι ποιός, συγγνώμη, αλλά δεν μπορώ να πάω πίσω να διαβάσω, τα όσα υπέροχα γράψατε. Είναι δύσκολο ακόμη. Και θα ξαναπέσω και πάνω στο ποστ της Αμαλίας και...άστα να πάνε...

Λογικό λοιπόν οι νεότεροι, να μην θυμούνται το Δαφνάκι
11329888_10153315040558780_2227012749401405140_n.jpg
Η αλήθεια είναι ότι δεν γράφω συχνά γι'αυτήν. Είναι η γλύκα μου. Το καλύτερο σκυλάκι του κόσμου. Που όμως, παλεύει όλη της την ζωή, με τις μυριάδες φοβίες της. Σχεδόν, τρέμει και που ζει. Και είναι κρίμα, γιατί πραγματικά, δυσκολεύεται να ευχαριστηθεί ακόμη και τα πιο απλά πράγματα. Οπως το να φάει. Ετσι κι εγώ, την αφήνω στην ησυχία της, να περνάει τις ώρες της, όπως εκείνη θέλει.

Ο Μάρκος...η περιπτωσάρα μου, μπαίνει στα 6!!! Απίστευτο, πως περάσανε έτσι τα χρόνια. Δύσκολα, αλλά μοναδικά. Να είναι καλά, γιατί με κάνει και ξεχνιέμαι. Μεταξύ πολλών άλλων συναισθημάτων βέβαια... Και με κάνει να τον καμαρώνω. Ολο και περισσότερο. Ο κοπράκος, που από το πουθενά και με το τίποτα, βρίσκεται να μοιράζεται επεισοδιακά βάθρα, με "μηχανάκια" στα μισά του χρόνια, ίσως και περισσότερο, σχεδιασμένα, γεννημένα, χρυσοπληρωμένα και υπερ-εκπαιδευμένα...επί τούτου!


Κάπως έτσι, η ζωή...παλεύει να συνεχιστεί :oops:
 
Last edited:


HAHA

Well-Known Member
14 Μαϊου 2016
142
397
55
καλέ τι έξυπνο σκυλί! στο 0.30-0.31 δεν του έδειξες ποτέ το Αλφα και αυτός πήγε! γλυκούλης! Επίσης έχει μάθει και σε περιμένει τουλάχιστον να πας μεταξύ 1ου και 2ου εμποδίου. Πάνε τα γιούργια που ήξερες!
Μπράβο Μάρκο
 
  • Like
Reactions: mareco




mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.651
19.886
καλέ τι έξυπνο σκυλί! στο 0.30-0.31 δεν του έδειξες ποτέ το Αλφα και αυτός πήγε! γλυκούλης!
Στο πρώτο run λες. Ε..εντάξει και να μην του το'λεγα ή να μην του το 'δειχνα, πάλι εκεί θα πήγαινε. Μπροστά στα μούτρα του ήταν και πάνω στην πορεία του. Που αλλού να πάει; Δεν είχε επιλογή :)
 
  • Like
Reactions: HAHA




Στατιστικά Forum

Θέματα
33.116
Μηνύματα
895.852
Μέλη
19.925
Νεότερο μέλος
vicky1981