Νεο μελος "Diego"


vasilisd

Well-Known Member
16 Μαϊου 2011
66
0
Καλησπερα, ειμαι ο Βασιλης με τον 11 μηνων Diego (βελγικο τερβιρεν). Με καποιους γνωριστηκαμε στην εκθεση στο Μαραθωνα. φωτο 1 (2μηνων), φωτο 2 (11μηνων)
 

Attachments



ShadyWorld

Well-Known Member
18 Μαρτίου 2011
197
0
33
Cyprus
κουκλακι ειναι να σου ζησει και να εχετε τελειες στιγμες μαζι...!!!!!
 






mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Βασίλη καλώς ήρθατε :)
Πες μας για τον Diego.
Πως αποφάσισες για τερβίρεν. Πως βρήκες εκτροφείο. Πως τον εκτονώνεις. Πως περνάτε μαζί.
 




vasilisd

Well-Known Member
16 Μαϊου 2011
66
0
Βασίλη καλώς ήρθατε :)
Πες μας για τον Diego.
Πως αποφάσισες για τερβίρεν. Πως βρήκες εκτροφείο. Πως τον εκτονώνεις. Πως περνάτε μαζί.
αποφασισα τερβιρεν λογω χαρακτηρα και εμφανισης. εψαχνα για εκτροφειο 1 με 1,5χρονο περιπου με πολλα τηλεφωνα ,παρα πολλα mails kai 3 ταξιδια (2 τσεχια,1 γερμανια). θελει πολυ εκτονωση!!!!! παμε 2 καλες βολτες απο 45 λεπτα την ημερα. τωρα που καλοκαιριαζει θα αρχισουμε και θαλασσα
 
Last edited by a moderator:




Dhmhtrhs

Well-Known Member
9 Μαϊου 2011
85
0
Χαλκιδικη
πανέμορφος ειναι!!να σου ζησει!
και μπράβο για την υπομονη και την προσπάθεια που εκανες ωστε να τον αποκτήσεις!
 


elenar075

Well-Known Member
18 Αυγούστου 2010
86
0
Nεα Σμυρνη
Πολυ ομορφος ειναι ,εντυπωσιαστηκα!! Φαινεται οτι θα γινει καλος φυλακας ....οχι σαν την δικια μου!! :)
 


mareco

Well-Known Member
13 Ιουλίου 2009
30.652
19.886
Πολυ ομορφος ειναι ,εντυπωσιαστηκα!! Φαινεται οτι θα γινει καλος φυλακας ....οχι σαν την δικια μου!! :)
Πως το συμπέρανες αυτό; :confused:
 










DogzLover

Well-Known Member
16 Μαϊου 2010
384
0
Neverland
Καλως ηρθες και οι γονεις και ο Diego ειναι πολυ ομορφοι, να σου ζησει και να περνατε παντα καλα!
 


Grifos

Well-Known Member
16 Απριλίου 2011
3.697
316
Δωδεκάνησα
για τερβιρεν λεω ρε γριφε,γιατι απο μαλια και μαυροσκυλα εχουμε
έχεις δίκιο απλά είπα σαν ''ξάδερφος'' κι εγώ να πω μια θεαματική καλησπέρα :D:D

spam on:Να δω αν θα καταφέρω ποτέ να δω από κοντά κανένα Λακενουά :rolleyes: spam off
 






christab

Well-Known Member
13 Φεβρουαρίου 2011
314
1
Καλώς ήρθες και να τον χαίρεσαι! πολύ όμορφος!